18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katolicki szaman

kreatywnakrowa • 2021-04-15, 18:41
Nie znam szczegółów ale jak widać katolicki pasterz wraz ze swoimi baranami dysponują nieskończoną mądrością. Jeśli było to do pieca.


mystery0987

2021-04-15, 19:03
zaraz znajdzie się tu troll od nazywania inteligentnych ludzi foliarzami.
Mam nadziej że osądzimy chociaż policję bo ci z rządu sp***zielą.

żmij

2021-04-15, 19:09
Ciekawe, czy wszechwiedzący katabas wie, że pycha jest w jego wierze jednym z siedmiu grzechów głównych.

Barnellini

2021-04-15, 19:13
Ładnie się już księdzu popie**oliło i na starość.

mystery0987 napisał/a:

zaraz znajdzie się tu troll od nazywania inteligentnych ludzi foliarzami.
Mam nadziej że osądzimy chociaż policję bo ci z rządu sp***zielą.



Dobrze to rozegrałeś trollu z czapeczką z folii aluminiowej, ale nie z nami te numery :D

Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-15, 19:17
Obywatel jak każdy inny, brak dowodu jest jednoznaczne że nie istniejesz taki świat zbudowaliśmy razem.

AN...........or

2021-04-15, 19:32
Haha k***a, ale się uśmiałem. Nie trzeba mieć przy sobie dowodu osobistego, a posiadać go. Jeśli nie mamy przy sobie żadnego dokumentu, policjant może potwierdzić naszą tożsamość na podstawie naszego oświadczenia lub zeznania osób trzecich, które nas znają. Funkcjonariusze posiadają narzędzia by przez radio lub system informatyczny potwierdzić prawdziwość danych. A to są gestapowcy jacyś j***ni pie**oleni ss mani

CoJaTamKurwaWiem

2021-04-15, 19:42
ANALizator napisał/a:

...Nie trzeba mieć przy sobie dowodu osobistego, a posiadać go



Nie wszyscy mają taki obowiązek.

Konfedernacja

2021-04-15, 20:09
Już kolejny raz widzę, że samice policjantów są nawet bardziej chamskie od ich samców.

Zewłok666

2021-04-15, 20:19
Konfedernacja napisał/a:

Już kolejny raz widzę, że samice policjantów są nawet bardziej chamskie od ich samców.



Co się dziwisz? Za głupie, aby znaleźć lepszą pracę i za brzydkie, aby żyć na koszt beta-bankomatu.

RYHOO

2021-04-15, 20:19
Nie wiedziałem, że robaki mają odpały. Sadol uczy no i bawi.

JaTylkonaChwile

2021-04-15, 20:32
Ksiadz ma takie samo prawo wymuszać zwracania sie do niego per ksiadz, jak kazdy inny bojowy helikopter z lbqtardrtv a nawet i wieksze bo on jest ksiedzem a fecec z ku*asem nie byl, nie jest i nigdy nie bedzie kobieta.

ropol

2021-04-15, 20:34
Konfedernacja napisał/a:

Już kolejny raz widzę, że samice policjantów są nawet bardziej chamskie od ich samców.



Gościu co ty pie**olisz, którym miejscu policjantka zachowuje się chamsko...
Jedynymi chamami są tutaj ci sekciarze, których się powinno pozamykać w oddziałach psychiatrycznych i poddać leczeniu.

pro_avenger

2021-04-15, 20:47
Jak to się mówi drogo książu, księciu?

broodnywieprz

2021-04-15, 21:09
Co ten KATO_SZAMAN pie**oli w tym sądzie i co za zabobony odpie**ala z tym kropidłem, to nie kościół tylko SĄD a sądy powinny być neutralne .ch*j mnie obchodzi kto w co wierzy - wolny kraj ale odwalanie szopek w sądzie powinno być karane. Jeszcze zdejmuje maseczkę i rozpyla ch*j wie co . Kady kto uważa takie zachowanie za normalne jest sekciarzem nie różniącym się od świrów islamskich .

mdamlmodikwa

2021-04-15, 21:17
pie**olić ich wszystkich, Sądy są pisowskie (jeśli wróci PO, to będą za PO), policja podlega obecnej władzy, a w Boga wierzę, ale temu to się coś poj***ło i zalecam czym prędzej przymusową wizytę w zakładzie psychiatrycznym.

Podusmowując.

j***ć pis / kościół a Bóg to dwie różne rzeczy