18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katolicki szaman

kreatywnakrowa • 2021-04-15, 18:41
Nie znam szczegółów ale jak widać katolicki pasterz wraz ze swoimi baranami dysponują nieskończoną mądrością. Jeśli było to do pieca.


przewodnik_elektryczny

2021-04-16, 09:21
Religia to po faszyzmie i komunizmie trzecia najbardziej szkodliwa ideologia na świecie.Banda oszustów prowadząca przez świat bandę latwowiernych debili żabich własne i publiczne pieniądze. Długo nie będzie lepiej jeśli 90 procent mieszkańców Polski wierzy w jakichś bogów

Ahmed1993

2021-04-16, 09:45
mystery0987 napisał/a:

zaraz znajdzie się tu troll od nazywania inteligentnych ludzi foliarzami.
Mam nadziej że osądzimy chociaż policję bo ci z rządu sp***zielą.



Ty tak serio czy jaja sobie robisz ?

Mamciewdupie

2021-04-16, 10:12
Facet jest suspendowany, a Kościół nie ma woli go utemperować. Nie ma się co dziwić. Polski kościół to syf.

eenocosTy

2021-04-16, 10:14
z tego co widzę, największymi foliarzami i zomowcami są użytkownicy sadola - ci najbardziej zj***ni

żmij

2021-04-16, 10:29
Ahmed1993 napisał/a:

Ty tak serio czy jaja sobie robisz ?



Tak serio, to jaja sobie robi.

Prof._Kot_Budd

2021-04-16, 10:51
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Religia to po faszyzmie i komunizmie trzecia najbardziej szkodliwa ideologia na świecie.Banda oszustów prowadząca przez świat bandę latwowiernych debili żabich własne i publiczne pieniądze. Długo nie będzie lepiej jeśli 90 procent mieszkańców Polski wierzy w jakichś bogów



Mylisz się kolego, nawet nie wiesz jak bardzo, wróć do historii, ale tej prawdziwej, nie tej z history channel czy g. wyborczej i zrozum co było przez okres największego rozwoju naszej cywilizacji motorem napędowym i kagankiem oświaty. Abstrach*je od tego kapłana, który faktycznie trochę przesadza i zapomniał o pokorze(jest suspendowany i nie podporządkowuje się) i miłości do bliźniego, nawet do głupca, który nie rozumie co się teraz dzieje naokoło i jest zwykłym trybikiem, jak celnicy w czasach biblijnych, nic się nie zmieniło tak naprawdę od wtedy.

przewodnik_elektryczny

2021-04-16, 11:18
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Mylisz się kolego, nawet nie wiesz jak bardzo, wróć do historii, ale tej prawdziwej, nie tej z history channel czy g. wyborczej i zrozum co było przez okres największego rozwoju naszej cywilizacji motorem napędowym i kagankiem oświaty. Abstrach*je od tego kapłana, który faktycznie trochę przesadza i zapomniał o pokorze(jest suspendowany i nie podporządkowuje się) i miłości do bliźniego, nawet do głupca, który nie rozumie co się teraz dzieje naokoło i jest zwykłym trybikiem, jak celnicy w czasach biblijnych, nic się nie zmieniło tak naprawdę od wtedy.



No co było tym motorem?kościół który palił ludzi za nowoczesne teorie naukowe?

JaTylkonaChwile

2021-04-16, 11:42
o ho ho ale tutaj sie zleciało antyklerykałów i pseudo ateistów :) Jak mamusia nie widzi to na sadolu jedziemy po katolach - jak sie zblizaja swieta to trzeba pomagac mamusi choinke ubierac bo nie bedzie prezentow :D

jaka patologia - niby "jestem ateista, nie wierze" ale dupsko boli, ze inni sobie wierzą i pseudo-ateisci MUSZA udowodnic, ze religia to syf itd.

W internecie latwo zgrywac kozaka bo w realu dostalby jeden z drugim po jednym lisciu i by zaraz dzwonil "po psiarnie" ;)
Religia i wiara sa dla osob ktore chca sie w to bawic a jak masz inne zdanie to sie nie wpie**alaj miedzy wodke a zakąske.

przewodnik_elektryczny

2021-04-16, 12:07
JaTylkonaChwile napisał/a:

o ho ho ale tutaj sie zleciało antyklerykałów i pseudo ateistów Jak mamusia nie widzi to na sadolu jedziemy po katolach - jak sie zblizaja swieta to trzeba pomagac mamusi choinke ubierac bo nie bedzie prezentow
jaka patologia - niby "jestem ateista, nie wierze" ale dupsko boli, ze inni sobie wierzą i pseudo-ateisci MUSZA udowodnic, ze religia to syf itd.
W internecie latwo zgrywac kozaka bo w realu dostalby jeden z drugim po jednym lisciu i by zaraz dzwonil "po psiarnie"
Religia i wiara sa dla osob ktore chca sie w to bawic a jak masz inne zdanie to sie nie wpie**alaj miedzy wodke a zakąske.



O znowu przyleciał ten wyprany z rozumu kato i będzie udowadniał swoje racje. Znalazłes juz dowód na istnienienie boga?jak nie to zamknij p*zde i ani mrugnij . bóg nie istnieje a ty nie masz ani jednego dowodu aby temu zaprzeczyć. I nie mów mi o pseudoateistach bo równie dobrze mogę cie nazwać pseudokatolikiem. Jesteś tak tępy że wierzysz we wszystko co ci powie ksiądz taki jak ten z filmiku i udzielasz się publicznie?Gdybys urodził się w buszu w Afryce to wierzylbys szamanowi w lokalne Mzimu i ani przez myśl by ci nie przeszlo wierzyć w cos innego

Wiewór

2021-04-16, 15:49
JaTylkonaChwile napisał/a:

o ho ho ale tutaj sie zleciało antyklerykałów i pseudo ateistów Jak mamusia nie widzi to na sadolu jedziemy po katolach - jak sie zblizaja swieta to trzeba pomagac mamusi choinke ubierac bo nie bedzie prezentow
jaka patologia - niby "jestem ateista, nie wierze" ale dupsko boli, ze inni sobie wierzą i pseudo-ateisci MUSZA udowodnic, ze religia to syf itd.
W internecie latwo zgrywac kozaka bo w realu dostalby jeden z drugim po jednym lisciu i by zaraz dzwonil "po psiarnie"
Religia i wiara sa dla osob ktore chca sie w to bawic a jak masz inne zdanie to sie nie wpie**alaj miedzy wodke a zakąske.



Każdy ateista w tym ciemnogrodzie wybiera taką drogę świadomie. Najczęściej po dogłębnej analizie bredni jakimi są religie. Nie ma żadnych dowodów na istnienie jakiegokolwiek Boga i daruj sobie kopy pastę pseudonaukowych wypróżnień jakieś katolskich czarowników bo to nie są żadne dowody.
Ty zaś natomiast przyjąłes bezkrytycznie religie swoich rodziców. Zostałeś katolem bo urodziłeś się w Polsce. Nie przedstawiono ci dowodów, nie pokazano Boga. Nic z tych rzeczy. Po prostu kazali ci wierzyć ślepo bez prawa do zadawania pytań. Jak miałeś wątpliwości to cię napiętnowali. Indoktrynowano cię od chrztu przez cały okres mlodzienczy. Ryli ci w bani dzień i noc żeby zabić w tobie logiczne myślenie i zaszczepić ślepa bezkrytyczna wiare. Wytresowano cię jak małpę w cyrku. Tylko ludzie inteligentni są w stanie stawić opór takiemu praniu mózgu. Słabe zagubione umysły się poddają i wierzą w tę bzdury.
Jakbyś się urodził na pustyni to pewnie byś przyjął islam i podkładał bomby. W Indiach zapewne modli byś się teraz do srajacej krowy czy jakieś wyj***nego pomnika słonia z dziesiątkami rąk i ch*jem na głowie.

W realu mam ślub świecki i nieochrzczone dzieci i mam wyj***ne na takich gimbakrzyzowcow jak ty. Jak ktoś robi podjazd do religii to mu mówię wprost jestem ateista i mam wyj***ne na gusła i zabobony. Religia jest dla słabych debili z niskim iq. Ateizm jest naturalny bo każdy rodzi się ateistą. Religie są fałszywe. Z całego świata zwierząt tylko ludzie wymyślili religie. Dziwne nie?

Prof._Kot_Budd

2021-04-16, 17:28
przewodnik_elektryczny napisał/a:

No co było tym motorem?kościół który palił ludzi za nowoczesne teorie naukowe?



Ehhh... tak, palił ludzi na stosach za naukę tak, tak... gdzie to słyszałeś ? Jakieś dowody może, ale nie na jeden przypadek a na regułę ? Uczciwość wnioskowania nakazuje przeanalizować dwie strony "sporu" więc proszę, poczytaj sobie na przykład to: http://sredniowieczny.pl/kosciol-poczatek-nauki/ . Swoją drogą to bardzo ciekawe, każdy ateista twierdzi, że "Każdy mądry człowiek jest ateistą" tymczasem ja odwrotnie, uważam, że jeżeli ktoś uczciwie i rzetelnie analizuje rzeczywistość i nie zakłóca swojego ostrzegania jej ideologiami itp. MUSI prędzej czy później dojść do wniosku, że Bóg istnieje a najbliżej prawdy przez większość trwania historii jaką znamy jest Kościół Katolicki.

Wiewór

2021-04-16, 19:43
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Ehhh... tak, palił ludzi na stosach za naukę tak, tak... gdzie to słyszałeś ? Jakieś dowody może, ale nie na jeden przypadek a na regułę ? Uczciwość wnioskowania nakazuje przeanalizować dwie strony "sporu" więc proszę, poczytaj sobie na przykład to: . Swoją drogą to bardzo ciekawe, każdy ateista twierdzi, że "Każdy mądry człowiek jest ateistą" tymczasem ja odwrotnie, uważam, że jeżeli ktoś uczciwie i rzetelnie analizuje rzeczywistość i nie zakłóca swojego ostrzegania jej ideologiami itp. MUSI prędzej czy później dojść do wniosku, że Bóg istnieje a najbliżej prawdy przez większość trwania historii jaką znamy jest Kościół Katolicki.



Jeśli człowiek jest inteligentny to czytal krótka historię czasu i Boga urojonego więc wiec ma racjonalne argumenty że żadnego Boga nie ma.
Nie można być wierzącym i inteligentnym bo to są sprzeczne stanowiska. Wiara nakazuje odrzucic racjonalizm czyli logiczna analizę i zastąpić ją ślepa bezkrytyczna wiara bez zadawania pytań.
Jedynym bostwem jakie istnieje jest grawitacja. To jest siła która rządzi wszechświatem i innej nie ma.

przewodnik_elektryczny

2021-04-16, 20:27
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Ehhh... tak, palił ludzi na stosach za naukę tak, tak... gdzie to słyszałeś ? Jakieś dowody może, ale nie na jeden przypadek a na regułę ? Uczciwość wnioskowania nakazuje przeanalizować dwie strony "sporu" więc proszę, poczytaj sobie na przykład to: . Swoją drogą to bardzo ciekawe, każdy ateista twierdzi, że "Każdy mądry człowiek jest ateistą" tymczasem ja odwrotnie, uważam, że jeżeli ktoś uczciwie i rzetelnie analizuje rzeczywistość i nie zakłóca swojego ostrzegania jej ideologiami itp. MUSI prędzej czy później dojść do wniosku, że Bóg istnieje a najbliżej prawdy przez większość trwania historii jaką znamy jest Kościół Katolicki.



Giordano Bruno mówi to panu cos?Byli tez inni prześladowani aczkolwiek nie zagłębilem sie za bardzo w temat. Jeśli jesteś taki pewny swojej teorii to podaj jeden naukowy dowód na istnienie boga. Przypomina ci tylko ze większość ludzkości ma głęboko w dupie chrześcijańskiego boga a istnieją religie znacznie starsze niż chrześcijaństwo wiec dlaczego uwazasz ze chrześcijaństwo jest takie wyjątkowe?

Wiewór napisał/a:

Każdy ateista w tym ciemnogrodzie wybiera taką drogę świadomie. Najczęściej po dogłębnej analizie bredni jakimi są religie. Nie ma żadnych dowodów na istnienie jakiegokolwiek Boga i daruj sobie kopy pastę pseudonaukowych wypróżnień jakieś katolskich czarowników bo to nie są żadne dowody.
Ty zaś natomiast przyjąłes bezkrytycznie religie swoich rodziców. Zostałeś katolem bo urodziłeś się w Polsce. Nie przedstawiono ci dowodów, nie pokazano Boga. Nic z tych rzeczy. Po prostu kazali ci wierzyć ślepo bez prawa do zadawania pytań. Jak miałeś wątpliwości to cię napiętnowali. Indoktrynowano cię od chrztu przez cały okres mlodzienczy. Ryli ci w bani dzień i noc żeby zabić w tobie logiczne myślenie i zaszczepić ślepa bezkrytyczna wiare. Wytresowano cię jak małpę w cyrku. Tylko ludzie inteligentni są w stanie stawić opór takiemu praniu mózgu. Słabe zagubione umysły się poddają i wierzą w tę bzdury.
Jakbyś się urodził na pustyni to pewnie byś przyjął islam i podkładał bomby. W Indiach zapewne modli byś się teraz do srajacej krowy czy jakieś wyj***nego pomnika słonia z dziesiątkami rąk i ch*jem na głowie.
W realu mam ślub świecki i nieochrzczone dzieci i mam wyj***ne na takich gimbakrzyzowcow jak ty. Jak ktoś robi podjazd do religii to mu mówię wprost jestem ateista i mam wyj***ne na gusła i zabobony. Religia jest dla słabych debili z niskim iq. Ateizm jest naturalny bo każdy rodzi się ateistą. Religie są fałszywe. Z całego świata zwierząt tylko ludzie wymyślili religie. Dziwne nie?



Duże piwo dla Wiewióra , jednego z niewielu myślących logicznie w Polsce. Mam identyczne podejście do tematu i podpisuje się potem tymi słowami obiema rekoma

gregoriuss

2021-04-16, 22:49
ciekawe który tutaj jest jego synem...

wyrel

2021-04-18, 19:13
Co za debil...