18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karanie psa za sikanie na panele

T3RMINATOR • 2022-12-20, 10:48
Szokujące wideo pokazuje, jak właściciel psa brutalnie bije i depcze swojego psa za sikanie lub wypróżnianie się na podłogę w jego domu w Wielkiej Brytanii.

Matthew Hurstowi oszczędzono kary więzienia, ale zakazano mu posiadania zwierząt przez okres 10 lat.


Heliar

2022-12-20, 11:12
Miejsce psa jest na dworze, a nie w domu. Tylko j***ni zoofile i ludzie psychicznie sp***oleni, dla których pies jest więcej wart niż człowiek, trzymają zwierza w domu.

Anal_Intruder_69

2022-12-20, 11:16
A wystarczyłaby gąbka nasączona tłuszczem... Po co się męczyć? :-D

wojtekpwse

2022-12-20, 11:33
Heliar napisał/a:

Miejsce psa jest na dworze, a nie w domu. Tylko j***ni zoofile i ludzie psychicznie sp***oleni, dla których pies jest więcej wart niż człowiek, trzymają zwierza w domu.



Tacy jak ty są mniej warci od obsranego kibla.

taylorswift

2022-12-20, 11:34
Heliar napisał/a:

Miejsce psa jest na dworze, a nie w domu. Tylko j***ni zoofile i ludzie psychicznie sp***oleni, dla których pies jest więcej wart niż człowiek, trzymają zwierza w domu.



każdy normalny człowiek trzyma psa w domu.. tylko wiesnicy trzymają je w budach

MasterIllia

2022-12-20, 11:36
A video to on sam nagrał i wyłożył w sieć żeby później dostać karę? Co za debil

Leatherface

2022-12-20, 11:58
Patologia to patologia, jeden ch*j czy robi tak z psem czy z konkubiną :-D

taylorswift napisał/a:

każdy normalny człowiek trzyma psa w domu.. tylko wiesnicy trzymają je w budach



To ja wolę być wieśniakiem niż żyć ze zwierzętami pod jednym dachem, no ale to chyba kwestia poczucia higieny. To może świnie i krowy też powinno sìę trzymać w mieszkaniu żeby uchodzić za "normalnego człowieka"?

MasterIllia napisał/a:

A video to on sam nagrał i wyłożył w sieć żeby później dostać karę? Co za debil



No raczej nie wygląda na osobnika skalanego intelektem.

Misiek_KRK

2022-12-20, 12:14
Heliar napisał/a:

Miejsce psa jest na dworze, a nie w domu. Tylko j***ni zoofile i ludzie psychicznie sp***oleni, dla których pies jest więcej wart niż człowiek, trzymają zwierza w domu.



nie koniecznie się zgadzam z tobą, ale coś w tym jest że największe patusy zawsze mają syf w domu, kilkoro dzieci i kilka zwierząt. A potem płaczą, że nie wystarcza im kasy do końca miesiąca bo przecież 3 kotki, dwa pieski, 4 papużki i dwie świnki morskie potrzebują zjeść tyle samo co dzieci.

RoboCat

2022-12-20, 13:32
i taki pies zamiast zagryzc swojego wlasciciela i zrobic dobry uczynek to zagryzie dzieciaka na ulicy :)

pytolsky

2022-12-20, 13:45
taylorswift napisał/a:

każdy normalny człowiek trzyma psa w domu.. tylko wiesnicy trzymają je w budach



Normalni ludzie, którym pies nie jest potrzebny w określonym, uzasadnionym celu (ochrona domu, polowania, psie zaprzęgi itd.) nie posiadają psów. Więc 90% psiarzy jest zj***na. Wśród kociarzy jeszcze więcej, bo raczej rzadko kto obecnie trzyma kota, żeby mu polował na szkodniki.

A sam pchlarz chyba specjalnie się zj***ł na te panele, patrząc na siedzącego tuż obok właściciela i nie przestał nawet jak ten już zareagował. Faceta debila nie popieram, ale rozumiem, za takie coś kara się należała, chociaż na pewno bym tego nie nagrywał.

RobsoN

2022-12-20, 13:53
Heliar napisał/a:

Miejsce psa jest na dworze, a nie w domu. Tylko j***ni zoofile i ludzie psychicznie sp***oleni, dla których pies jest więcej wart niż człowiek, trzymają zwierza w domu.



Właśnie wyobraziłem sobie blok 12 piętrowy a w koło niego tyle bud ile mieszkań... pie**olnij ty się w ten durny wiejski łeb, nie zarażaj wieśniackim myśleniem normalnych ludzi, siedź tam i wypie**alaj kartofle polane smalcem popijając mlekem, słuchając przy tym zenka martyniuka czy inne gówniane disco polo... a kibel masz w domu czy też na "dworze" ?

Leatherface

2022-12-20, 14:26
Powiem tak, gdyby chodniki i trawniki nie były zasrane to wszystko mi jedno kto ile kundli w mieszkaniu trzyma. Po za tym denerwuje mnie jak idę i wolno latający pies zaczyna mnie obskakiwać a właściciel idzie z roześmianą gębą, bo myśli że jestem takim zjebem jak on i będę się tym jarać że pies uj***ł mi spodnie i zacznę go jeszcze głaskać. Co w takiej sytuacji następuje? Kundel dostaje kopniaka, a właściciel pouczenie że została naruszona moja tzw przestrzeń osobista, ewentualnie w cymbał jak ma jakieś ale... Raz prawie sąsiad teściowej w p*zdę dostał z tego powodu i leciał do niej na skargę od razu że chciałem go pobić... Dobrze że się wtedy powściągnąłem bo był by przypał :-D

Reasumując punk widzejia zależy od punktu siedzenia i nie bedzie tutaj konsensusu pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami. To tak jak Hindus sra tam gdzie mu się za chce i z jego perspektywy jest to ok i nie widzi w tym nic złego bo tak jest wychowany.

martika

2022-12-20, 14:27
Idiota ja mam psa 2,5kg którego można zabić pstryknięciem palcami w głowę, zimą nie wychodzi na dwór bo co chwilę jest chora, nawet w domu się trzęsie :D całe dnie przesypia pod kołdrą, jest na karmach weterynaryjnych bo nawet polizanie podłogi kończy się wymiotami, latem na działce trzeba ją pilnować żeby jastrząb nie zrobił sobie z niej obiadu, nigdy więcej takiego psa O_O

BambiPMT

2022-12-20, 14:49
Leatherface napisał/a:


To ja wolę być wieśniakiem niż żyć ze zwierzętami pod jednym dachem, no ale to chyba kwestia poczucia higieny. .


To samo twoja stara mówiła jak cię z wiadra na aborcję wylewała.