18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karanie psa za sikanie na panele

T3RMINATOR • 2022-12-20, 10:48
Szokujące wideo pokazuje, jak właściciel psa brutalnie bije i depcze swojego psa za sikanie lub wypróżnianie się na podłogę w jego domu w Wielkiej Brytanii.

Matthew Hurstowi oszczędzono kary więzienia, ale zakazano mu posiadania zwierząt przez okres 10 lat.


Leatherface

2022-12-20, 15:10
Bambrych napisał/a:

To samo twoja stara mówiła jak cię z wiadra na aborcję wylewała.



Nie rusza mnie to, po drugiej stronie monitora każdy czuje się bezpieczny i bezkarny, więc może pisać co chce. Specjalnie dla ciebie będę rozjeżdżać każdego kundla który zmieści się pod zderzakiem, tak akurat pod oponę. ;-)

pytolsky

2022-12-20, 15:28
martika napisał/a:

Idiota ja mam psa 2,5kg którego można zabić pstryknięciem palcami w głowę, zimą nie wychodzi na dwór bo co chwilę jest chora, nawet w domu się trzęsie całe dnie przesypia pod kołdrą, jest na karmach weterynaryjnych bo nawet polizanie podłogi kończy się wymiotami, latem na działce trzeba ją pilnować żeby jastrząb nie zrobił sobie z niej obiadu, nigdy więcej takiego psa O_O



nie ma to jak dumni potomkowie wilków...

moja stara

2022-12-20, 15:32
Heliar napisał/a:

Miejsce psa jest na dworze, a nie w domu. Tylko j***ni zoofile i ludzie psychicznie sp***oleni, dla których pies jest więcej wart niż człowiek, trzymają zwierza w domu.



Wyprowadziłes się już od mamy?

xxxluk84xxx

2022-12-20, 15:39
Nikt nie pomyślał ,że pies nie wytrzymał bo tępy jego pan od kilkunastu godzin z nim nie wychodzi na dwór więc sra czy leje przed nim pokazując ,że musi w końcu to zrobić i zrobiłby to na zewnątrz ale nie sięga do klamki. A ten zjeb jego pan to brak słów mam nadzieje ,że siedzi w pierdlu za znęcanie się.

pajonk

2022-12-20, 16:05
Trzymanie psa w domu to j***na choroba umysłowa. Szczególnie jak ktoś jeszcze pchlarza nazywa członkiem rodziny.
Jest takie powiedzenie: "zabić kogoś jak psa". Chore i nieposłuszne jednostki należy eliminować, tak by pula genetyczna była jak najsilniejsza.

onucek

2022-12-20, 16:09
Bardzo dobrze. Pies musi wiedzieć kto tu rządzi! Czy właściciel leje na łóżko psa? Wątpie!

howke

2022-12-20, 16:55
martika napisał/a:

Idiota ja mam psa 2,5kg którego można zabić pstryknięciem palcami w głowę, zimą nie wychodzi na dwór bo co chwilę jest chora, nawet w domu się trzęsie całe dnie przesypia pod kołdrą, jest na karmach weterynaryjnych bo nawet polizanie podłogi kończy się wymiotami, latem na działce trzeba ją pilnować żeby jastrząb nie zrobił sobie z niej obiadu, nigdy więcej takiego psa O_O



Ja mam szczekacza (wlasciwie moja żona) który wazy 1,5kg. Zachowuje się dokładnie jak twój ale nie o tym. Nauczony jest szczać na matę i robi to 5-6 razy dziennie z własnej nieprzymuszonej woli

Wiec jak ktoś trzyma kundla w domu to powinien z nim 4-5 razy dziennie wychodzić.

Pies tez potrzebuje spuścić z pęcherza

Ale generalnie zgadzam się z kolegami ze miejsce psa jest w budzie, szopie albo w garażu

Ziomee22

2022-12-20, 16:59
A co ten zjeb nie wiedział że ma kamere w domu? czy już wszędzie sprzedają TV z nagrywaniem ?

shoe5maker

2022-12-20, 17:16
RobsoN napisał/a:

Właśnie wyobraziłem sobie blok 12 piętrowy a w koło niego tyle bud ile mieszkań... pie**olnij ty się w ten durny wiejski łeb, nie zarażaj wieśniackim myśleniem normalnych ludzi, siedź tam i wypie**alaj kartofle polane smalcem popijając mlekem, słuchając przy tym zenka martyniuka czy inne gówniane disco polo... a kibel masz w domu czy też na "dworze" ?



Eko debile którymi tak gardzisz (jak wszyscy tutaj) to moim skromnym zdaniem w większości miastowe. Przyjeżdża taki na wieś i dzwoni na policję bo kombajn w polu hałasuje. Także w ochach wieśniaka to ty jesteś tym durniem. I tak mam psa "w budzie" ma kojec i tyle. Żadnego wypuszczania na luz żeby tacy jak ty nie srali w majty bo pies im dzieci pogryzie. Nie dam rady go upilnować, więc go nie wypuszczam. Pamiętaj też, że jedna buda, a druga buda to nie to samo.

FourthIllusion

2022-12-20, 17:20
wojtekpwse napisał/a:

Tacy jak ty są mniej warci od obsranego kibla.



Kibel umyjesz, i da sie uzywac, a takie scierwo jak Heliar nadaje sie tylko do utylizacji i przerobu na karme, bo chowac tego scierwa nawet nie warto

uFo125

2022-12-20, 17:22
najgorszym podczłowiekiem jest ten kto po swoim j***nym kundli nie sprząta

Adrian92

2022-12-20, 17:23
onucek napisał/a:

Bardzo dobrze. Pies musi wiedzieć kto tu rządzi! Czy właściciel leje na łóżko psa? Wątpie!



No widzisz, prawdziwą sztuką jest umiejetne wytresowanie zwierzęcia tak by czuło do Ciebie szacunek bez wykorzystywania przemocy fizycznej z Twojej strony. Podobnie jest przecież z dziećmi. Nie ma czegoś takiego jak szacunek wymuszany poprzez bicie i krzywdzenie. Umiejetne wprowadzenie dyscypliny do domu, czy to z dziećmi czy zwierzętami, to jest sztuka. Wpie**olic słabszemu to żadna sztuka.
Dorosły pies sam z siebie bez powodu się nie wysra w domu, chyba, że go tak wychowasz. ,

Wari

2022-12-20, 17:30
Miasta to nie miejsce dla psów. Wnerwiają w blokach sąsiadów wyciem i szczękaniem. Srają i szczają po terenach zielonych i nie tylko. Często bez kagańców i bez smyczy stanowią zagrożenie szczególnie dla dzieciaków. To tylko ZWIERZĘTA i to w większości głupie i działające instynktownie. Rakarz zapomnianym zawodem, a szkoda. Piesek bez smyczy ido odłowienia, 24 h na odbiór przez właściciela po opłaceniu grzywny, a jak nie to do utylizacji.

Szkubaniec

2022-12-20, 17:33
Leatherface napisał/a:

Powiem tak, gdyby chodniki i trawniki nie były zasrane to wszystko mi jedno kto ile kundli w mieszkaniu trzyma. Po za tym denerwuje mnie jak idę i wolno latający pies zaczyna mnie obskakiwać a właściciel idzie z roześmianą gębą, bo myśli że jestem takim zjebem jak on i będę się tym jarać że pies uj***ł mi spodnie i zacznę go jeszcze głaskać. Co w takiej sytuacji następuje? Kundel dostaje kopniaka, a właściciel pouczenie że została naruszona moja tzw przestrzeń osobista, ewentualnie w cymbał jak ma jakieś ale... Raz prawie sąsiad teściowej w p*zdę dostał z tego powodu i leciał do niej na skargę od razu że chciałem go pobić... Dobrze że się wtedy powściągnąłem bo był by przypał
Reasumując punk widzejia zależy od punktu siedzenia i nie bedzie tutaj konsensusu pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami. To tak jak Hindus sra tam gdzie mu się za chce i z jego perspektywy jest to ok i nie widzi w tym nic złego bo tak jest wychowany.



To na ch*j łazisz po trawniku patusie?! Chciałbym zobaczyć jak przy właścicielu kopiesz jakiegoś psa:) :) :) poza tym nie wiem gdzie ty żyjesz moze ze schroniska masz takie źle doświadczenia? Na następny raz udaj się do brata Alberta a nie dla zwierząt jak chcesz ciepły posiłek:)