18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karanie psa za sikanie na panele

T3RMINATOR • 2022-12-20, 10:48
Szokujące wideo pokazuje, jak właściciel psa brutalnie bije i depcze swojego psa za sikanie lub wypróżnianie się na podłogę w jego domu w Wielkiej Brytanii.

Matthew Hurstowi oszczędzono kary więzienia, ale zakazano mu posiadania zwierząt przez okres 10 lat.


Heliar

2022-12-20, 17:33
RobsoN napisał/a:

Właśnie wyobraziłem sobie blok 12 piętrowy a w koło niego tyle bud ile mieszkań... pie**olnij ty się w ten durny wiejski łeb, nie zarażaj wieśniackim myśleniem normalnych ludzi, siedź tam i wypie**alaj kartofle polane smalcem popijając mlekem, słuchając przy tym zenka martyniuka czy inne gówniane disco polo... a kibel masz w domu czy też na "dworze" ?



Jestem z Poznania, jadam pyry ewentualnie ziemniaki, kartofle to jakaś naleciałość poniemiecka, współczuję pochodzenia. W domu mam porządek, a nie chlew, nikt mnie ze zwierzętami w jednym kojcu nie chował. Do pchlarzy mam stosunek obojętny, natomiast ich właściciele to genetycznie upośledzone osobniki, co sam i kilku innych wielokrotnie to udowodniliście. Budy pod blokiem, gratuluję wyobraźni, nie chcę wiedzieć co tam za gówno masz w głowie.

Allan420

2022-12-20, 17:37
oby jakies maplki zrobilyby mu to samo

UkrytaPodNickiem

2022-12-20, 17:39
Może ten patus nie mieszka sam i inni domownicy się zorientowali że obrażenia psa są bardzo poważne i zainstalowali kamerę? Pewnie nie pierwszy raz od frajera pies dostał wpie**ol i czuli że coś jest nie tak.

Andrzejas

2022-12-20, 17:51
wojtekpwse napisał/a:

Tacy jak ty są mniej warci od obsranego kibla.



Ty tu nie pie**ol, tylko trzymaj się tematu. Niby jakie argumenty są za trzymaniem czworonoga w domu?
Najłatwiej jest nawrzucać komuś, kogo zdanie nam się nie podoba, ale logicznie wytłumaczyć, czemu tak się uważa, to już ciężko, co?
Pies to zwierzę, a zwierzęta nie mają domów. Nie mają podłóg, kanap, łazienek i drzwi. Od milionów lat świetnie radzą sobie na dworze.
Nagle na naszej planecie powstaje człowiek i uzurpuje sobie prawa do wszystkiego i uważa się za mądrzejszego od natury, czym przez kolejne tysiąclecia wyrządza jej krzywdę starając się ją "poprawić". To, że my jesteśmy gatunkiem nagich małp, które potrafią umrzeć od spania na błocie, nie oznacza, że każde stworzenie potrzebuje łóżeczka, ubranka i karmy! Nie ma też humanitaryzmu w przyrodzie. Jak jakieś zwierzę naprzykrza się drugiemu, to dostaje wpie**ol. Często śmiertelny. Gościowi puściły nerwy, bo możliwe, że on na to wszystko pracuje. U dzikich psów też jest hierarchia i gdyby ten osobnik nasrał do ich legowiska, to też dostałby wpie**ol. Gdyby to jeszcze nakręcili filmowcy z National Geographic, to byście się zachwycali potęgą i majestatem brutalnej natury, a tak, to "ubububububu, jak on śmie? Co za debil! Przecież to tylko pies!".
No co jak co, ale według psiarzy, to AŻ pies i trzymajcie się tego, a nie chorągiewka, jak zawieje.
A skoro to AŻ pies, to wiadomo, że nic mu się nie stało i bardziej typa pięty bolą, niż psa żebra.

Gilera1231

2022-12-20, 18:17
pie**olicie ze byście ze zwierzęciem nie mieszkali i sp***alacie na drugą stronę drogi jak owczarka widzicie.

dus

2022-12-20, 18:31
Nieznoszę psów. Za te wszystkie zasrane place zabaw, zasrane trawniki, za szczanie wszędzie., za poj***nych właścicieli, za "mój piesek nie gryzie" .. BARDZO DOBRZE!! Teraz dla równowagi tego właściciela tak potraktować i świat będzie lepszy.

donkapusta

2022-12-20, 18:52
Jak się psa nie uczy, tylko napie**ala, albo nie wyprowadza cały dzień to takie są efekty. Widać, ze zwierzę jest zastraszone. Kamerka też jest nieprzypadkowa, bo wpie**al widać dostał już nie raz.

Damix80174

2022-12-20, 19:26
Zaj***łbym gościa gołymi łapami.

grubasek1986

2022-12-20, 19:35
Heliar napisał/a:

Miejsce psa jest na dworze, a nie w domu. Tylko j***ni zoofile i ludzie psychicznie sp***oleni, dla których pies jest więcej wart niż człowiek, trzymają zwierza w domu.



Naprawdę jesteś wioskowym chłopcem

Leatherface

2022-12-20, 20:01
proncislav napisał/a:

Heliar,  Leatherface, pajonk i tym podobne pajace.
Zdychajcie, śmiecie.



Fantazjuj sobie dalej, tylko tyle możesz zrobić... Ewentualnie na znak protestu i solidarności z psami, zesraj się na środku pokoju, a następnie wytarzaj się w tym :lol:

Ziomee22 napisał/a:

A co ten zjeb nie wiedział że ma kamere w domu? czy już wszędzie sprzedają TV z nagrywaniem ?



Może nagrywał patostreamy? :-D

Szkubaniec napisał/a:

To na ch*j łazisz po trawniku patusie?! Chciałbym zobaczyć jak przy właścicielu kopiesz jakiegoś psa:) poza tym nie wiem gdzie ty żyjesz moze ze schroniska masz takie źle doświadczenia? Na następny raz udaj się do brata Alberta a nie dla zwierząt jak chcesz ciepły posiłek:)



Niewiele z tego bełkotu wynika... Swoją drogą to nie mial bym najmniejszego problemu żeby ciebie też kopnąć przy twoim włascicielu.

bolego

2022-12-20, 20:21
Heliar napisał/a:

Miejsce psa jest na dworze, a nie w domu. Tylko j***ni zoofile i ludzie psychicznie sp***oleni, dla których pies jest więcej wart niż człowiek, trzymają zwierza w domu.



Dokladnie tak. Zyjemy w epoce zezwierzencenia ludzi, ktorzy zaj***li by cie gdybys dal klapsa psu a biliby ci brawo gdybys byl laseczka i wyskrobal swoje dziecko. Psy to zwierzeta i mozna je karac oraz zabijac. Psy jak ludzie - czasem trafia sie jebniety i nie ma sie co patyczkowac z takim

RobsoN napisał/a:

Właśnie wyobraziłem sobie blok 12 piętrowy a w koło niego tyle bud ile mieszkań... pie**olnij ty się w ten durny wiejski łeb, nie zarażaj wieśniackim myśleniem normalnych ludzi, siedź tam i wypie**alaj kartofle polane smalcem popijając mlekem, słuchając przy tym zenka martyniuka czy inne gówniane disco polo... a kibel masz w domu czy też na "dworze" ?



Polaczek z chowu klatkowego trzymany jak indor na jakis 35 m uniosl sie honorem i pisze koment w ktorym zarzuca komus kto prowadzi lepsze zycie od niego samego bycie prymitywem xD Lamusie jestes na koncu lancucha pokarmowego, nie masz warunkow ani dla zwierzat ani dla dzieci a chcesz tu innych pouczac

htr83

2022-12-20, 20:55
teraz taka sytuacja.
ten koleś idzie sobie ze swoim najlepszym kumplem ulicą i nagle dostaje od niego wpie**ol
wstaje zakrwawiony i zastanawia się "k***a, co ja mu zrobiłem?"
tak wlaścnie czuł się pies

Bard

2022-12-20, 20:55
Pies jest istotą, która wymaga tresury i treningu. Miałem już kilka psów w swoim życiu i nauczyłem się, że bez nauki pies będzie właśnie albo srał na łóżko lub robił inne nam ludziom abstrakcyjne rzeczy. Niestety takim ciężkim debilom, którzy twierdzą, że "trzeba nauczyć psa kto tu rządzi" nie wytłumaczysz.

smc

2022-12-20, 21:37
Pies powinien oddać właściciela do schroniska dla właścicieli...

ProVVe

2022-12-20, 21:56
Heliar napisał/a:

Miejsce psa jest na dworze, a nie w domu. Tylko j***ni zoofile i ludzie psychicznie sp***oleni, dla których pies jest więcej wart niż człowiek, trzymają zwierza w domu.



Dla mnie życie psa jest więcej warte niż poj***nych ludzi :-D . Na ch*j komu takie nieroby i niedopchane cwe*e, a pies przynajmniej zagryzie takiego robaka. Człowiek to takie samo zwierzę, a że ma rozum ma też odpowiedzialność za słabszych... Jesli tego ktoś nie rozumie nie różni się od bezrozumnych zwierząt którymi gardzi. Dlatego pomaga się samotnym kobietom z dzieckiem, które pracują i ledwo wiąże koniec z końcem czy gownikowi po śmierci rodziców. Ale jak tam kto woli :-D