18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara Śmierci

namz • 2012-11-18, 12:21


Jesteście za czy przeciwko i dlaczego?

I czy przydałoby się jakiegoś sadystę, masochistę dorwać, coś mu zrobić (5:15) :D ?

ArkaSzatana

2012-11-18, 12:29
Czy tylko mi się wydaje, czy połowa ankietowanych to lemingi?

vredes

2012-11-18, 12:42
jestem za karą śmierci, a dlaczego ? A dlatego, żeby chociaż nastraszyć tych wszystkich sk***ysynów co dopuszczają się wszelkich zabójstw pedofili iitd itp twarde prawo ale prawo i tyle w temacie a nie jakieś p*zdusiowate jakie jest teraz

spaczo

2012-11-18, 12:50
Kara śmierci ? Po co.. Lepiej niech wysylaja takich na sybir do kamieniołomów albo im daja jakies niebezpieczne dla zdrowia prace, co by zwykli i uczciwi nie gineli. Przynajmniej sie takich ludzi jeszcze do czegos wykorzysta..

Echis

2012-11-18, 12:52
Karze śmierci mówie NIE. Za ciężkie przestępstwa- ciężkie roboty i to nie za hajs, tylko za żarcie itp. Pedofile, gwałciciele- kastracja i pozbawienie praw obywatelskich. Śmierć to nie kara. To dla wielu osób ucieczka od odpowiedzialności.

Moreq

2012-11-18, 12:56
Kara śmierci obowiązywała za czasów kiedy w Polsce żyło najwięcej psychopatów i świrów. Po jej zniesieniu statystyki przestępstw nie podniosły się, zresztą sprawdźcie na stronie policja.pl jakie przestępstwa są popełniane najczęściej. Zabójstwa to rzadkość.

Smuci mnie ten koleś w czerwonym dresiku, który uzasadnia karę śmierci tym że utrzymanie więźnia kosztuje 2500 złotych. Mam nadzieję że jak się rozchoruje na starość to karetka nie przyjedzie, bo paliwo coraz droższe a śmierć rzecz ludzka.

Jestem przeciwnikiem kary śmierci, ale budowa autostrad czy torów za jakaś symboliczną kwotę przez więźniów jak najbardziej do mnie przemawia.

Autor

2012-11-18, 13:15
A ja myślę, ze CZAPA jak najbardziej tak i to w ten sposób jak miało to miejsce setki lat temu...
Uroczy poranek, szafot, liczne grono przybyłych uzbrojonych w kapustę, niedogotowane ziemniaki, pomidory oraz miły gość uzbrojony w podrdzewiały topór.
I nowy kanał w TV : SADISTIC LIVE

mesiash

2012-11-18, 13:30
Jesteście za? Świetnie!



A teraz pomyślcie sobie o jakości naszych sądów...

Dusz

2012-11-18, 13:58
Niektórzy nie zasługują na życie, śmierć frajerom.

Godelo23

2012-11-18, 14:08
UP Na przykład tobie ? Ciesz się k***o że żyjesz, powinni cię wyskrobać.

Dusz

2012-11-18, 14:13
Hahaha ciesze się że żyje :) a ty ogarnij dupę napinaczu, bez odbioru

Ma...........18

2012-11-18, 14:52
ej ten ostatni to nie stary tego co ten gangam style cos tam ;d?

lewanmich1

2012-11-18, 16:16
O winie powinien decydować sąd natomiast o karze tylko poszkodowani i tylko oni, jeśli uznają za słuszne, mogliby wydać wyrok śmierci.

ProVVe

2012-11-18, 16:39
Już to pisałem, ale cóż... Najpierw każdy z was jest za zabiciem zbrodniarzy wojennych z II WŚ, a teraz nagle macie dobroć w sercu i morderców, gwałcicieli i pedofilii złotem najlepiej obsypcie... Takiego losu nikomu nie mam zamiaru życzyć, ale jestem k***a ciekaw jak wam synka, córeczkę, żonę ktoś tak załatwi... Zgwałci, że aż im nogi z bioder wytrąci, wypatroszy, a ze skóry zrobi k***a obicie do fotela... Wtedy powinieneś z miejsca wyciągnąć portfel i dać mu ten % podatku, który na niego łożysz... Jestem bardzo ciekaw czy dorzucilibyście jakiś bonus w postaci upieczonego jabłecznika, albo serniczka (mniam)

namz

2012-11-18, 21:12
Kelt napisał/a:

Niektórzy nie zasługują na życie, śmierć frajerom.


Godelo23 napisał/a:

UP Na przykład tobie ?



I tu pojawia się pytanie, czy ktoś typu breivik, który zabija kilkadziesiąt osób i się z tego śmieje powinien dostawać 21 lat więzienia ;)