18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara Śmierci

namz • 2012-11-18, 12:21


Jesteście za czy przeciwko i dlaczego?

I czy przydałoby się jakiegoś sadystę, masochistę dorwać, coś mu zrobić (5:15) :D ?

Br...........ki

2012-11-18, 23:17
Tak na pewno osobę która zabija własne dzieci przestraszysz tym że dostanie wyrok śmierci.

bingo100

2012-11-19, 00:56
Myślę, że kara śmierci nie, ale na przykład obcinanie kończyn za kradzież dla przykładu, raz na jakiś czas. Rutynowo permanentne naznaczanie na twarzy bez możliwości usunięcia (np. comiesięczne stawianie się na kontrole).
I zamiast takiemu złodziejowi płacić za wikt i opierunek - zwolnić go po wykonaniu takiego naznaczenia. Niech zobaczy jak to jest być obdartym z godności

kacperp123

2012-11-19, 16:53
1.18 kobietka ma 2 pary okularów-głupia p*zda <facepalm>
Nowa moda?

Kóba

2012-11-19, 16:58
Hahahahahahahaha. "Czy jesteś za karą śmierci?" -"Nie." -"A dlaczego?" -"Bo to złe" Hahahahahaha. No ale zabicie kogoś i/lub zgwałcenie jest zajebiste!

:idzwch*j:

Sz...........an

2012-11-19, 16:59
vredes napisał/a:

jestem za karą śmierci, a dlaczego ? A dlatego, żeby chociaż nastraszyć tych wszystkich sk***ysynów co dopuszczają się wszelkich zabójstw pedofili iitd itp twarde prawo ale prawo i tyle w temacie a nie jakieś p*zdusiowate jakie jest teraz



Racja. Kara ma odstraszać od przestępstwa a póki co to zachęca, bo można nawet zostać gwiazdą, co zrobiła Waśniewska.

Ja jednak zamiast kary śmierci wolę dożywotnie więzienie które będzie umieszczone przy kamieniołomie, kopalni. Praca 12 godzin dziennie i zarabiają na siebie sami. Oczywiście połowa zarobku idzie na skarb państwa, a połowa zostaje zakładowi karnemu.

Takich więźniów można by także wysyłać w teren.
Np. ciężka sytuacja w kopalni gdzie pracują górnicy, załóżmy że trzeba pójść podłożyć jakiś ładunek czy coś zrobić w miejscu gdzie w każdej chwili może się zawalić ziemia na głowę. Po co mają ryzykować w takich chwilach górnicy którzy mają rodziny i mają do kogo wrócić. Kopalnia dzwoni do zakładu karnego zamawia np. 3 osoby. Jak się na nich ziemia zawali to i tak po nich nikt nie zapłacze. Takich więźniów mógłby także zamówić inny zakład pracy gdzie sytuacja jest tak niebezpieczna że ktoś może stracić życie. Taki zakład pracy płaci za wynajem jednego więźnia np. 500 zł nie istotne czy przeżyje czy nie. Jak przeżyje to zasłuży na lepszy obiad jak nie to trudno pieniądze idą na skarb państwa.

longlong7

2012-11-19, 16:59
wszyscy co są przeciwko karze smierci... założę się że sami by zębami wyrostek robaczkowy wycieli, obdarli ze skóry i rzucili do kadzi z solą oczywiście zaj***li by na śmierć, kogoś kto zabił mu dziecko np czy żonę czy męża, gadać to sobie można póki nie doświadczy się straty

mlekozklasa

2012-11-19, 17:00
Ja jestem za, ale bardziej niż za karą śmierci jestem za tym, aby takie sk***ysyny były wysyłane 500m pod ziemię i wydobywali dla Polaków w ramach kary np. węgiel. Nie dość, że darmowa siła robocza, to jeszcze Państwo zamiast dokładać zyskało by na tym. Zrobić im lochy i niech sobie mieszkają takie kreciki na dole.

longlong7

2012-11-19, 17:00
up takich sytuacji niema na kopalni jak by co...

GifMajster

2012-11-19, 17:03
dla wszystkich pedofilów i innych zboczonych poj...bów powinna być jedna i ta sama kara... obcinanie jaj i kołek w du.. !!

command94

2012-11-19, 17:13
Piwko Dla gościa z 05:05 Pedofili sam Mógł bym uśmiercać na 10000 Sposobów i nawet bym nie mrógnoł a i jestem za karą śmierci jak najbardziej

giboN31

2012-11-19, 17:20

Gniecu

2012-11-19, 17:29
Dożywocie? To sam sobie opłacaj utrzymanie tego ścierwa przez X lat w więzieniu.
Btw gimbusy z 5:15.. n/c

Zauważyliście prawidłowość, że przeciw są sami zj***ni debile ?

atha

2012-11-19, 17:31
@Moreq Chyba nie widziałeś nigdy od środka jak wygląda teraz wygląda budowa. Nie potrzeba już na budowie masy ludzi z łopatami i kilofami bo tylko by przeszkadzali. Mogą co najwyżej sprzątać ulice i wycinać krzaki w rowach.
A co do kary śmierci to jestem na tak. Dlatego, że w cywilizowanym świecie każdy kto decyduje się na odebranie życia inej osobie powinien mieć świadomość, że za taki czyn może być prawomocnie pozbawiony życia. Taqkże dla szacunku do człowieka. Zabójstwo z premedytacją to nie jest jakieś potknięcie tylko świadoma decyzja której konsekwęcją powinna być śmierć.

je...........ę

2012-11-19, 17:32
Ja jestem za a nawet przeciw:)

Z jednej strony moja chciałbym widzieć wszystkie te bezlitosne k***y katujące swoje dzieci i niedoj***nych gwałcicieli/pedofili i innych zjebów zapie**alających w kamieniołomach bez najmniejszej taryfy ulgowej zapie**alając o chlebie i wodzie a za opie**alanie się 10 batów na plecy


A z drugiej strony to zaj***łbym ich tylko po to,żeby oczyścić społeczeństwo z tej patologii bo co raz więcej się tego robi kilka pokoleń trzeba by było zaj***ć,żeby trochę czystej normalnej krwi przemówiło :)

ale najlepiej to by było najpierw 10 lat zapie**alajcie w kamieniołomach a potem wieszać ich,żeby się kamieniołomy za mocno nie przepełniły bo nam zjebów nie brakuje;)