18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara Śmierci

namz • 2012-11-18, 12:21


Jesteście za czy przeciwko i dlaczego?

I czy przydałoby się jakiegoś sadystę, masochistę dorwać, coś mu zrobić (5:15) :D ?

MapleLeaf

2012-11-19, 17:38
E tam. Kara śmierci jest za słaba. Jestem natomiast za karą tortur. Bez pozbawiania kończyn, żeby nie odejmować delikwentowi kawałków, które mogą boleć. Notoryczny łomot z rana, walki więźniów z publicznością, gotową zapłacić za widowisko łamanych żywcem kończyn. Nie mówię oczywiście o drobnych złodziejaszkach, przemytnikach, pijanych rowerzystach, czy alimenciarzach. Mordercy, gwałciciele, prezesi banków, nadużywający władzy urzędnicy - to materiał na widowiskowe sceny z łamaczami kolan w roli głównej. Co komu przyjdzie z ubicia paru drani? Zarobią na tym tylko kat, grabarze i producenci tekturowych butów. Lipa. Torturki byłyby fajne. Płatny dostęp do widowiska. Big Brother Behind The Bars, w którym można by obejrzeć, jak krzywdziciel dzieci cierpi sromotę, bawiąc się w tekena z wielodzietnymi kolegami spod celi. Codziennie, ale bez zabijania - to zawsze psuje zabawę. Mordercy puszczeni na ring - jedna zasada, bez zabijania, nie marnować kur znoszących złote jajka. Wtedy TVP podniosłaby się z długów, można by robić zakłady bukmacherskie... Biznes by się kręcił, a ofiary i ich rodziny mogłyby oglądać, jak ich oprawca codziennie dostaje potężny łomot. Teraz jest do bani. Więźniowie protestują, że mają za mało kanałów w kablówce, że małe cele, porcje jedzenia za małe, mydło za słabo pachnie, a łóżka są niewygodne. Mało tego że protestują! Istnieją legalne organizacje (na dodatek finansowane częściowo ze skarbu państwa) które popierają więzienne wygodnictwo i spełniają ich oczekiwania!

ritu4l

2012-11-19, 17:40
@up co ten pacan pie**oli?

Kara śmierci to głupota w tak skorumpowanym społeczeństwie, już dawniej pozbywano się dzięki niej niewygodnych osób.

wtk.b2u

2012-11-19, 17:54
PRZECIWNIKU KARY ŚMIERCI!! Ciekawe co byś powiedział jakby ci zgwałcili, zabili lub drastycznie zmasakrowali żonę, córkę czy matke... Ciekawe k***a czy wtedy nie chciałbyś zabić zwyrola??

Ja...........88

2012-11-19, 17:54
Gorącym zwolennikiem kary głównej jestem. To wysoce niemoralne i nieetyczne, by matka/ojciec zgwałconego i okrutnie zamordowanego dziecka utrzymywali w więzieniu oprawcę swojego dziecka. Wina musi być zadośćuczynienia adekwatną karą. Owszem nie mamy prawa decydować o czyimś życiu, lub śmierci, ale osoba, która umyślnie pozbawiła kogoś życia sama się ze społeczeństwa wyeliminowała i pozbawiła godności, oraz praw człowieka.

Wpiszcie sobie w twoją tubę: Studio Alternatywne - kara śmierci

Lewackie argumenty przeciwko KŚ wzięte z sufitu i kompletnie nonsensowne.

artiee

2012-11-19, 18:01
Każdemu recydywiście uciąć narzędzie zbrodni. Złodziejowi i mordercy ręce, pedofilowi i gwałcicielowi ku*asa razem z jajami. Porządek by się zrobił jak trzeba.

telon666

2012-11-19, 18:06
kara śmierci i tego typu extremalne rozwiązania nigdy nie wejdą do użytku, bo ci którzy tak naprawde mają władze obawiają się że ich występki wyjdą kiedyś na jaw i będą musieli beknąć za wszystko

je...........es

2012-11-19, 18:44
złodziejom i "lekkim" bandytom napisać na czole złodziej na 2 miesiące i 2 miesiące chodzi i sprząta rynek miasta, każdy ma prawo rozj***ć mu na głowie zgniłe jajko, ciekawe ile później by się odważyło zaj***ć coś ze sklepu... pedofilom, gwałcicielom tak jak już ktoś wyżej pisał - tortury, powolne ruchy skaplelikiem po jajeczkach i do tego sok z cytryny pewnie dałby do myślenia, za drugim razem powolna i bolesna śmierć, - jeśli przyłapana na gorącym uczynku - postawa obywatelska nakazywałaby samosąd do przyjazdu policji,
Oczywiście trzeba by zmienić prawo dotyczące sądów i prokuratury bo to przez nich wyroki są wykonywane na podstawie poszlak. Ale do 100% wyjaśnienia sprawy, niech nie siedzą przed telewizorkiem, tylko niech zapie**alają na siebie..

To wszystko jest takie proste, a zarazem tak ch*jowe żeby to wprowadzić do życia coby niewinni nie cierpieli, ale od czego mamy 400tys. urzędasów którzy teoretycznie powinni znać się na prawie?

sobanek

2012-11-19, 19:02
Jaka tam kara śmierci? Po co? Przecież w sumie to nawet lepiej, bo nie będzie musiał czekać aż zdechnie w pierdlu. Mój dziadek uważam, że miał najlepszą propozycję: Cela 1.40m, wody po kolana, na cały dzień jeden posiłek w postaci dwóch kromek chleba (a jeśli się zasłuży to z masłem) to roboty przy autostradach i innych kopalniach 14 godzin dziennie, i zobaczycie jak spadnie przestępczość!

thez

2012-11-19, 19:22
Jeśli ktokolwiek na świecie jest/będzie w stanie w 100% stwierdzić, że osoba która ma zostać skazana jest winna tego czynu to jestem za karą śmierci w niektórych przypadkach.

Ale nikt tego nie jest w stanie zrobić.

Ponad to kara śmierci już z definicji nie jest karą, tylko eliminacją szkodliwego elementu ze społeczeństwa.

Philipek

2012-11-19, 19:57
jedynym argumentem przeciw kary smierci to procent nieslusznie skazanych. niedawno na JoeMonsterze byl nawet ciekawy artykul na temat nieslusznie skazanych na smierc, przykro sie o tym czytalo.
ale ja jestem jak najbardziej za. ewentualnie skazanie na ciezkie roboty zeby wykorzystac takowych przestepcow.

Infernalist

2012-11-19, 20:29
Powiedzcie to dla rodzica , którego dziecko zostało zgwałcone , poćwiartowane i wsadzone do beczki. Miesięczny koszt utrzymania więźnia to około 2500 chyba. Moi rodzice razem emerytury tyle nie mają. Już nie mówię o tym , że więźniowie mają cieplutko , lepiej jedzą niż nie jedne dziecko z biednej rodziny . k***a to żeby chociaż roboty publiczne czy pomagali przy budowie dróg , to ma być chyba k***a kara.

wyrwisut

2012-11-19, 20:43
Dozywocie, kara smierci.... To pierwsze nieekonomiczne, to drugie kontrowersyjne. Trzecia opcja - do kopalni na...dalac wegiel kilofem i tyle. Albo lepiej, dogadac sie z ruskmi, darmowa sila robocza za tanie paliwo....

MareKSG

2012-11-19, 20:45
Po co od razu zabijać? Można równie dobrze popełnić komuś samobójstwo lub ululać na śliskim kocyku.

Verdourth

2012-11-19, 21:00
Nie moge słuchać tego pie**olenia. Kara śmierci k***a powinna być i to w każdym pie**olonym państwie. 'Argumenty' przeciwników : bo rodzina której kogoś zabili to też by miała na sumieniu tego skazańca - no k***a na bank, ojciec jakby nie bał się konsekwencji to własnoręcznie rozj***łby morderce swojego dziecka czy pedofila. Więc powinno się w urzędzie zaznaczać Tak jestem za karą śmierci i być zwolnionym z części podatku która idzie na utrzymanie zwyrodnialców. Wiadome, lepsze by były zsyłki do łagrów ale to raczej awykonalne

sad12ysta

2012-11-19, 21:01
Kara smierci jest chyba przywilejem. Ja bym skazal np na tortury. Katowaniem bym doprowadzal delikwenta to nieprzyrtomnosci i tak w "nieskonczonosc". Przeryl bym mu tak beret zeby nie wiedzial jak sie nazywa a finalem byla by smierc.