18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara Śmierci

namz • 2012-11-18, 12:21


Jesteście za czy przeciwko i dlaczego?

I czy przydałoby się jakiegoś sadystę, masochistę dorwać, coś mu zrobić (5:15) :D ?

rosso_94

2012-11-19, 21:34
według mnie powinna być kara śmierci i pokazywana nawet w telewizji dlaczego ?? ju mówię większość ludzi boi się bólu a najbardziej śmierci myślę że dawało by im to do zrozumienia że nie wato a w tych czasach mało kiedy dostaje się dożywocie karą za morderstwo nawet podwójne jest max 25 lat czemu ?? luki w prawie osoby podają się za niepoczytalne spędzają kilka lat na leczeniu w szpitalu psychiatrycznym wychodzą i dalej mogą szerzyć przestępstwo a praca powinna być dla wszystkich więźniów tak jak w USA np kosić rowy stalowymi kosami czy sprzątanie poboczy ale MYŚLĘ ze ten zas..... rząd woli pilnować swojej dupy niż dbać o dobro innych

brandon

2012-11-19, 21:35
Sprawiedliwa kara." Oko za oko".

Br...........ki

2012-11-19, 21:42
Tak oko za oko, a z czasem stanie się normą oglądnie publicznych tortur na ulicy. Nieee wyszliśmy z tego okresu kilka set lat temu i nie powracajmy proszę.
Jeśli już to kara śmierci, jak zasłużą to może w innym życiu spotka ich coś gorszego. Ale sami nie zniżajmy się do ich poziomu. Btw. Dodatkowo do tego trzeba by zatrudniać dodatkowych ludzi o wysokich pensjach (bo nie każdy się podejmie tak poj***nego zajęcia jakim są tortury) a następnie psychologów, bo umówmy się - z czasem to tym ludziom się na pewno coś do głowy zrobi. A więc dodatkowe koszty.

Hekko

2012-11-19, 22:31
'Państwo nie może odebrać życia po to, aby przekonać nas, że odbieranie życia jest złem' - Umberto Eco

Pawciosl

2012-11-19, 23:00
Niektórzy ludzie nie są za karą śmierci bo nikt z ich rodziny nie został zamordowany takie moje zdanie. Ja oczywiście jestem za karą.

Tw...........ir

2012-11-20, 12:57
jak sa idealne dowody i winny sie przyzna bez nagonki to jestem na 100% pewny ze musi wroci

fylypsky

2012-11-20, 14:52
"jestem za karą śmierci, a dlaczego ? A dlatego, żeby chociaż nastraszyć tych wszystkich sk***ysynów co dopuszczają się wszelkich zabójstw pedofili iitd itp twarde prawo ale prawo i tyle w temacie a nie jakieś p*zdusiowate jakie jest teraz"

To raczej tak nie działa, człowiek przeważnie myśli, że uda mu się uciec od odpowiedzialności za swoje czyny i nie będzie mu wymierzona kara. Wątpię żeby ponowne wprowadzenie kary śmierci jakoś drastycznie wpłynęło na zmniejszenie liczby zabójstw. Jednak jestem jej zwolennikiem ponieważ człowiek dajmy na to mordujący siekierą całą swoją rodzinę jest delikatnie mówiąc "jednostką wadliwą", a żeby społeczeństwo było zdrowe trzeba takie jednostki eliminować i to nie przez izolacje w zakładach karnych, gdzie żyją za nasze pieniądze k***A JEGO MAĆ! Nic innego jak "stryczek" się takim ludziom nie należy : )
Przy okazji jeszcze mówię TAK dla przymusowej kastracji pedofili!