18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaczyński troluje Tuska iPadem

cerastes • 2013-03-09, 13:08
Trolololo !!!


Koniec Świata

2013-03-10, 15:43
@Matuch90

Tylko nie mów mi, że wierzysz w te brednie, które napisałeś. Kaczysław to żaden wielki patriota, tylko polityczny nieudacznik, mały człowieczek który nie potrafi się porozumieć z każdym kto nie jest jego kukiełką i nie włazi mu w dupę. Zwalcza wszystko i wszystkich, źeby tylko było po jego myśli. Zero jakiejkolwiek dyplomacji, marne umiejętności przywódcze, które sprzyjają tworzeniu podziałów. Dobrym przykładem będzie jego zachowanie wobec Ślązaków kiedy nazwał ich "zakamuflowaną opcją niemiecką", czy nawet pie**olenie głupot o "prawdziwych Polakach". Do dupy z tym patriotą i jego ciemnogrocką, faszyzującą hałastrą.

kapelan_szturmowy

2013-03-10, 16:27
Koniec Świata napisał/a:

Kaczysław to żaden wielki patriota, tylko polityczny nieudacznik, mały człowieczek który nie potrafi się porozumieć z każdym kto nie jest jego kukiełką i nie włazi mu w dupę. Zwalcza wszystko i wszystkich, źeby tylko było po jego myśli. Zero jakiejkolwiek dyplomacji, marne umiejętności przywódcze, które sprzyjają tworzeniu podziałów.

dostajecie tam na zebraniach partii jakieś regułki których się uczycie na pamięć? To już któryś post, na którymś forum z kolei, napisany przez takiego forumowego etatowego trola, który brzmi dokładnie tak samo.


Koniec Świata napisał/a:


Strasznie żałujesz, że nie możesz mi strzelić w potylicę, herr uberkaczafuhrer.

nieee, nie używajmy wielkich słów. W Twoim przypadku ja nazwałbym to zwykłą utylizacją śmieci, albo recyklingiem szkodliwych odpadków. A poza tym, to Twoi poplecznicy strzelali w tył głowy albo w plecy.

Koniec Świata

2013-03-10, 17:26
@fiattt

Ja nie mam żadnych popleczników, tym bardziej strzelających do kogokolwiek. Cierpisz na typową paranoję kaczystowską. Doszukujesz się jakichś spisków żydokomuny i etatowych działaczy na forach jeśli piszą nie po twojej kaczystowskiej myśli. Uważaj bo ci reptiliański kaktus z dupy wyrośnie. Nie daj się zac**ować lewakom. :krejzi:

KARRAMBA!!!

kokroucz

2013-03-10, 17:41
@up nie przejmuj się oni tylko umią wyzywać od lewaków POpleczników i lemingów, ale to oczywiste że jedynie inteligencją nie grzeszący rozróżnia postawy ludzkie wedle kategorii - Lewak lub Prawdziwy Polak

prawiczki do kapliczki!

jefff

2013-03-10, 19:56
pie**olenie! Każdy za tym do czego media go przekonają i co usłyszy a tak naprawdę ch*ja wszyscy z Was znają się na polityce :P Bo ten wiarygodny a ten nie, po miesiącu zmienia zdanie bo obejrzał inny program w innej stacji gdzie inaczej interpretują daną wypowiedź... Media sterują waszymi poglądami politycznymi jak tylko chcą a Wy się kłócicie między sobą i drzecie koty. Brawo :mrgreen:

ssiwy

2013-03-15, 14:50
HAHAHA jak wy spinacie poślady :D Wszyscy manipulują wami jak chcą :D jakaś c**a nazwała mnie lewakiem, bo o piwie napisałem :D ja pie**ole co za zryty łeb to był :) od lewactwa trzymam się z daleka, bliżej mi do prawicy(ale nie do żadnej, która znasz z tv ;) ) . matoły wy :) spinacie się przed kompem-a wyjdź jeden z drugim na ulice bronić swoich racji, co? Już jednak nie jesteście za nikim? ooo, jaka szkoda....