18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaczyński troluje Tuska iPadem

cerastes • 2013-03-09, 13:08
Trolololo !!!


el...........iz

2013-03-09, 22:19
niech mi ktoś teraz spróbuje powiedzieć że kaczory to zacofane mochery

Koniec Świata

2013-03-09, 22:43
fiattt napisał/a:

Najbardziej zabawne jest to że lewacy 90% postów napiszą o piwie bleby tylko odwrócić uwagę od tego, jak pan Kaczorski pojechał jak z podartymi szmatami.


Deklaruję że odpłatnie mogę pisać takie bzdury jak Koniec Swiata i POplecznicy.



Nie pie**ol mi tu głupot o płatnych poplecznikach. Twój Pan Kaczysław, którego jestes psem, to żałosny mały pierdziel, który obwinia wszystkich za to, że nie potrafił utrzymać swojego gównianego rządu dłużej niż dwa lata. To jest właśnie twój pan.

elwiz napisał/a:

niech mi ktoś teraz spróbuje powiedzieć że kaczory to zacofane mochery



O, Kaczuś skorzystał ajpada, a jego kukiełka musiała mu powiedzieć, żeby trzymal bliżej mikrofonu. Toż to sam nowoczesny człowiek. On z przyszłości przybył. Z czasów terminatorów.


Bobikufel

2013-03-09, 23:00
Cienió napisał/a:

j***ć wasze piwa najciekawsze jest to, że z 2 godzinnego pojazdu po Tusku i wyciąganiu jego brudnego rządu i jechaniu po nim jak po burej suce i odkrywanie jego sk***ysyńskiego rządzenia wszyscy piętnują wyciągniętego ipada... Żenada w ch*j... Ludzie robią szopki, śmieją się, a później będą płakać jak ich wódz Tusk wypie**oli ich w kakao... a nie sory już to robi ;)



Nic nie mówiąc twój Jaruś rządził aż tak nieudolnie że juz po 1 roku go zdjęli i dzieki bogu(FSM) jakos nie udaje mu sie wrócić... I tusk h*j i kaczuch debil... ale jeżeli mam wybierać miedzy jakimś pojebem który w każdej chwili może obrazić Rosjan lub Izrael tak mocno że nas rozjebią w moment , a jakimś ryżym cwe*em który liże dupe ameryce i Uni europejskiej...
wole jednak żyć...

kapelan_szturmowy

2013-03-09, 23:14
Koniec Świata napisał/a:

Twój Pan Kaczysław, którego jestes psem,


Jeden: Psem jesteś Ty, a dokładniej suką.
Dwa: Moje poglądy, moja sprawa.

Koniec Świata napisał/a:

Nie pie**ol mi tu głupot o płatnych poplecznikach

no nie pie**ol że z przekonania takie głupoty piszesz.

Koniec Świata

2013-03-09, 23:22
@Bobikufel

Właśnie to jest jeden z argumentów przeciwko Kaczusiowi i za Tusiem. Kaczuś to nieudolna mameja, która kompletnie nie ma pomysłu na rządzenie oprócz śmiechowych populizmów. Tymczasem Tusio już rządzi drugą kadencję i jakie by to rządzenie nie było to nie sądzę, żeby Kaczuś potrafił rządzić lepiej. Tak przej***ć jak Kaczuś potrafi tylko Kaczuś. On tak naprawdę oszukał swoich wyborców, którzy liczyli, że będzie długo rządził, a on pozwolił na rozpad koalicji po tak krótkim czasie. Teraz w ramach walki z Tusiem organizuje ch*jowe marsze i głupie akcje, które wcale nie zwiększają poparcia jego partii. Jego fanatyczni zwolennicy w despercji zachowują się jak niespełna rozumu zombie. W imieniu PiS wypowiadają się takie tragiczne postacie jak Macierewicz czy Phrofeshohr Pawłowicz. Przecież to jest, k***a, jedna wielka ŻENADA i nic więcej.

Ciastak

2013-03-09, 23:22
Ciągle ciśniecie że porter to prawdziwe piwo(albo wręcz przeciwnie), a ja miałem okazje pić coś produkcji znajomego tylko że miało 60% i smak karmelu, a wchodzi jak woda

Koniec Świata

2013-03-09, 23:24
fiattt napisał/a:


Jeden: Psem jesteś Ty, a dokładniej suką.
Dwa: Moje poglądy, moja sprawa.

no nie pie**ol że z przekonania takie głupoty piszesz.



Twoje poglądy twoja sprawa, moje poglądy moja sprawa i będę je wygłaszał tak jak ty wygłaszasz swoje.

Pisze je z przekonania, a moje przekonanie wynika z obserwacji.

kapelan_szturmowy

2013-03-09, 23:32
Koniec Świata napisał/a:

Pisze je z przekonania

stary, co ty bierzesz, że masz takie przekonania. Podziel się albo chociaż podaj namiar na sprzedawcę.

Koniec Świata napisał/a:

Tymczasem Tusio już rządzi drugą kadencję i

dlatego siedzisz w Izraelu?

Koniec Świata

2013-03-09, 23:40
fiattt napisał/a:

stary, co ty bierzesz, że masz takie przekonania. Podziel się albo chociaż podaj namiar na sprzedawcę.

dlatego siedzisz w Izraelu?



Moje przekonania wynikają z obserwacji i z pragmatyzmu.

Nigdy nie byłem w Izraelu i nie mam z nim nic wspólnego. Jestem Polakiem i mieszkam w Stargardzie Szczecińskim (Zachodniopomorskie, Polska). :)

kapelan_szturmowy

2013-03-09, 23:51
Cytat:

Moje przekonania wynikają z obserwacji i z pragmatyzmu.
Nigdy nie byłem w Izraelu i nie mam z nim nic wspólnego. Jestem Polakiem i mieszkam w Stargardzie Szczecińskim (Zachodniopomorskie, Polska).

Nie mam więcej pytań, świadek jest wolny.

Koniec Świata

2013-03-09, 23:54
fiattt napisał/a:

Nie mam więcej pytań, świadek jest wolny.



Dziękuję panie oficerze Gestapo (albo Kaczapo).

kapelan_szturmowy

2013-03-10, 03:31
Koniec Świata napisał/a:



Dziękuję panie oficerze Gestapo (albo Kaczapo).

gdybym był w gestapo, finał naszej rozmowy miałaby inny, prawidłowy przebieg. Przyznałbyś się do wszystkiego.

Koniec Świata

2013-03-10, 14:22
fiattt napisał/a:

gdybym był w gestapo, finał naszej rozmowy miałaby inny, prawidłowy przebieg. Przyznałbyś się do wszystkiego.



Strasznie żałujesz, że nie możesz mi strzelić w potylicę, herr uberkaczafuhrer.


Matuch90

2013-03-10, 14:51
Kaczyński to jest dobry człowiek, wielki patriota !! Zrozumcie to szczury !! To ogłupiające media zrobiły z niego i jego brata idiotów i oszołomów. Zrobili, ponieważ PiS chciał dekomunizować i rozbijać układy III RP, więc cała ta j***na klika sk***ysynów, zaprzańców, antypolaków, cwaniaków, począwszy od polityków, przewijając się po aktorach, kończąc na szarych kowalskich, którzy mimo braku profitów z dzisiejszej władzy, są j***nym komunistycznym UB-eckim betonem. Wszyscy oni plują i niszczą PiS bo się boją, że polska zostanie odzyskana dla wszystkich polaków, a nie tylko dla wybranej części kurewskiej "elity".