18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaczyński troluje Tuska iPadem

cerastes • 2013-03-09, 13:08
Trolololo !!!


WirującyLaczek

2013-03-09, 16:14
norbi7631 napisał/a:

jedyne co zauważyłem, strasznie jarek się zestarzał. Aż normalnie mi go szkoda, bo taki życiem zmęczony strasznie wyglada



Jakby w przeciągu 2 lat umarł Ci brat, kot i matka to nie lepiej byś wyglądał.

Koniec Świata

2013-03-09, 16:40
cerastes napisał/a:



10 Porterów? co za chlor.. hahaha
długo trenowałeś żeby dojść do takiego poziomu? klepie cie jeszcze po takiej dawce? bo to już level lump..


tak swoją drogą, nieźle musi od ciebie śmierdzieć alkoholem..



...



Chlor to ciebie robił i to od ciebie musi śmierdzieć gównem. Orzełek w awatarze tego nie zmieni.

Plecionkarz

2013-03-09, 16:47
w końcu ktoś zrobił użytek z tych tabletów .. a nie tylko biedroń co ogląda siusiaki na nich

DonSalieri

2013-03-09, 17:00
Jak Kaczyńskiego nie lubię , tak to mi się bardzo podobało :) )

sz...........an

2013-03-09, 17:04
:homer: Porter ssie pałkę.... weź wracaj na kwejka, ostatnio podobno można było wygrać oranżadę

mrsatan napisał/a:


chyba dobrego piwa nie piles. Porter to szczyny.



No tak... widać koneser który kupuje np. whisky za 60 zł żeby dolać do niego pepsi.... gdzie się tacy ludzie rodzą... nie wiem czy wiesz, ale porter to prawdziwe PIWO a nie te jasne popłuczyny którymi raczy się żulnia pod sklepem

Koniec Świata

2013-03-09, 17:38
Ciekawe dlaczego Kaczuś nie był taki mądry kiedy miał utrzymać swój rząd w kupie? Teraz jako żałosny opozycjonista napie**ala filmiki z ajpada w sejmie. Szczyt zajebistości wg ułągów.

Szakall

2013-03-09, 17:49
Kto tych psycholi tam dopuścił ? Gołym okiem widać że sami niezrównoważeni, niepoważni ludzie. Idę się naj***ć żeby tego nie widzieć..

Kondra

2013-03-09, 18:02
mrsatan napisał/a:


Ej, Porter ssa palke :D odezwal sie koneser Portera, szczyn z 3 roznych gatunkow szczyn :D Jakbys jeszcze nie uslyszal to napisalem ze Porter ssa palke :D



Zmień wiek w profilu, bo zachowujesz się jakbyś miał połowę tego, który tam wpisałeś. Jeśli jednak to prawdziwy wiek to szczerze współczuję.

kokroucz

2013-03-09, 18:04
mrsatan napisał/a:


chyba dobrego piwa nie piles. Porter to szczyny.


rozumiem ze mamy tu specjaliste rocznik 1992?
porter byl warzony dlugo przed tym jak wymyslono jasne piwa, pij sobie co tam chcesz, jebie mnie to, ja wole piwo z małych regionalnych browarów, smakuje i czesto doceniam inne gatunki piwa wiec nie bedzie mnie pouczał gówniarz z gównianą wiedzą

Koniec Świata

2013-03-09, 18:30
@up

Nie ma co dyskutować z tym idiotą, który piwko kupuje za kieszonkowe od mamusi i tatusia, a robi z siebie wielkiego smakosza. Wąchacz korków z zadupia Wielkiego Cegłowa.

mikEWrona

2013-03-09, 19:01
ma ktos oryginal ? :D

ssiwy

2013-03-09, 20:50
mrsatan napisał/a:


Czesto patrzysz na facetow pod tym katem? :krejzi: PS. Porter to najwieksze gowno jakie mozna pic, pozdrawiam mozesz wracac na wies :D



Tak wracaj na wieś, żebyś czasem nie skonczył jak mrsAtan w kamienicy gdzie 10 mieszkań(a może, bardziej poprawnie 1pokojowych nor z kuchnia) ma wspólną łazienkę i raczy się taki mrsAtan foxem czy v.i.p.em czy innymi szczochami, myśląc, że złapał Pana Boga za nogi i jest znawcą piwa. Sam portera rzadko pije, ale doceniam każdy rodzaj piwa i nie twierdze, że moje podniebienie jest idealne i wszyscy mają uwielbiać to samo piwo co ja. Przez takich ograniczonych ludzi jak ty, ten kraj wygląda jak wygląda-politycy nie mają pojęcia o czym mówią i ustanawiają prawo wg swojego widzi mi się.

Pozdro dla kumatych, a tępym dzidą pokroju mrsAtan ch*j w plecy.

kapelan_szturmowy

2013-03-09, 21:02
Najbardziej zabawne jest to że lewacy 90% postów napiszą o piwie bleby tylko odwrócić uwagę od tego, jak pan Kaczorski pojechał jak z podartymi szmatami.


Deklaruję że odpłatnie mogę pisać takie bzdury jak Koniec Swiata i POplecznicy.