18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaczyński troluje Tuska iPadem

cerastes • 2013-03-09, 13:08
Trolololo !!!


Ru...........tQ

2013-03-09, 13:14
Borze jak sócho ....

Koniec Świata

2013-03-09, 13:42
Jak patrzę na mordę Kaczysława to w żałądku mi się wywraca jak po 10 Porterach.

HotSzot

2013-03-09, 14:33
Koniec Świata napisał/a:

Jak patrzę na mordę Kaczysława to w żałądku mi się wywraca jak po 10 Porterach.


Czesto patrzysz na facetow pod tym katem? :krejzi: PS. Porter to najwieksze gowno jakie mozna pic, pozdrawiam mozesz wracac na wies :D

Koniec Świata

2013-03-09, 14:46
mrsatan napisał/a:


Czesto patrzysz na facetow pod tym katem? :krejzi: PS. Porter to najwieksze gowno jakie mozna pic, pozdrawiam mozesz wracac na wies :D



Porter to dobre piwo, a ty jesteś dopiero co wyrośniętym burakiem, który wyciąga kretyńskie wnioski.

HotSzot

2013-03-09, 15:06
Koniec Świata napisał/a:



Porter to dobre piwo, a ty jesteś dopiero co wyrośniętym burakiem, który wyciąga kretyńskie wnioski.


chyba dobrego piwa nie piles. Porter to szczyny.

cerastes

2013-03-09, 15:08
Koniec Świata napisał/a:

Jak patrzę na mordę Kaczysława to w żałądku mi się wywraca jak po 10 Porterach.



10 Porterów? co za chlor.. hahaha
długo trenowałeś żeby dojść do takiego poziomu? klepie cie jeszcze po takiej dawce? bo to już level lump..


tak swoją drogą, nieźle musi od ciebie śmierdzieć alkoholem..



...

uyvu

2013-03-09, 15:24
Bliżej mikrofonu :D

ziom25

2013-03-09, 15:38
Jaruś wygląda na zjaranego

Kondra

2013-03-09, 15:43
mrsatan napisał/a:

PS. Porter to najwieksze gowno jakie mozna pic, pozdrawiam mozesz wracac na wies :D



Kolejny k***a koneser od siedmiu boleści, który myśli, że porter to nazwa jednego konkretnego piwa. Smacznego sikacza z browarów książęcych Ci życzę.

Cienió

2013-03-09, 15:49
j***ć wasze piwa najciekawsze jest to, że z 2 godzinnego pojazdu po Tusku i wyciąganiu jego brudnego rządu i jechaniu po nim jak po burej suce i odkrywanie jego sk***ysyńskiego rządzenia wszyscy piętnują wyciągniętego ipada... Żenada w ch*j... Ludzie robią szopki, śmieją się, a później będą płakać jak ich wódz Tusk wypie**oli ich w kakao... a nie sory już to robi ;)

HotSzot

2013-03-09, 15:49
Kondra napisał/a:



Kolejny k***a koneser od siedmiu boleści, który myśli, że porter to nazwa jednego konkretnego piwa. Smacznego sikacza z browarów książęcych Ci życzę.


Ej, Porter ssa palke :D odezwal sie koneser Portera, szczyn z 3 roznych gatunkow szczyn :D Jakbys jeszcze nie uslyszal to napisalem ze Porter ssa palke :D

cerastes

2013-03-09, 16:01
Cienió napisał/a:

j***ć wasze piwa najciekawsze jest to, że z 2 godzinnego pojazdu po Tusku i wyciąganiu jego brudnego rządu i jechaniu po nim jak po burej suce i odkrywanie jego sk***ysyńskiego rządzenia wszyscy piętnują wyciągniętego ipada... Żenada w ch*j... Ludzie robią szopki, śmieją się, a później będą płakać jak ich wódz Tusk wypie**oli ich w kakao... a nie sory już to robi ;)



Dla mnie zagrywka Kaczyńskiego z tym iPadem była mistrzostwem świata..
Wafle tfuska kupiły tablety do sejmu. To Kaczyński z niego korzysta i to w świetny sposób :beka:

Powiedzieli mu że wystąpienie Glińskiego jest zabronione, to im Kaczor pokazał że się da.. Trzeba tylko pomyśleć i Voilà

i siedziały te tuskowe barany i słuchały, wyjścia nie miały.. hehehe

norbi7631

2013-03-09, 16:13
polityka gówno mnie obchodzi i tak chodzi o koryto... jedyne co zauważyłem, strasznie jarek się zestarzał. Aż normalnie mi go szkoda, bo taki życiem zmęczony strasznie wyglada