18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

K0z0 y€b©@ ubity na KałEsWu

KonioBijca • 2021-12-19, 01:04
Dzisiejsza walka. Mamedzik ubity w drugiej rundzie.


jjuice

2021-12-19, 01:32
j***ć turbana!

mazga50

2021-12-19, 01:33
Jak mi go,, k***a, w ogóle nie szkoda...

jason99

2021-12-19, 01:42
Powinieneś dostac bana na nazwe tematu.

Zasysacz

2021-12-19, 01:58
Cóż ma juz swoje lata przyjąć tyle strzałów na łep i dalej móc mówić to i tak sukces :P

jason99 napisał/a:

Powinieneś dostac bana na nazwe tematu.



Nie zesraj się.

KonioBijca

2021-12-19, 02:12
jason99 napisał/a:

Powinieneś dostac bana na nazwe tematu.


Admin jak widać ma inne zdanie na ten temat... :szloch:

Sirk

2021-12-19, 02:23
Coś wspaniałego leżące gówno z isis
A Soldic jak zawsze klasa morderca

plastic

2021-12-19, 02:33
nienawiść pochwalam, ale nie ślepą. co tam ten mamed zrobił strasznego? kilka raze próbowałem to "zriserczować" ale nie pamiętam żadnego konkretnego argumentu. pomoże ktoś?

Tetrix

2021-12-19, 02:49
Piwo dla KAŻDEGO!!! Wraz z tym miłym akceentem dnia teraz mogę sobie spiulkać w spokoju :D

prezio87

2021-12-19, 02:54
Ja tam lubię Mameda. O co się tutaj co nie którzy przypie**alają to ja nie wiem.

Parkometr

2021-12-19, 02:58
Też nie rozumiem tej ślepej nienawiści do człowieka, który jakby nie patrzeć jest świetnym sportowcem. Z tego co pamiętam to nigdy nie cwaniakował, nie obrażał rywali.

Zapewne sadolowe buraczki nie mogą znieść, że ktoś z zagranicy potrafił świetnie reprezentować nasz kraj. Najlepiej by było, gdyby wyszedł buraczek i na dzień dobry powiedział "j***ć pedałów". Wtedy zyskałby poparcie takich pajaców jakich można tutaj zobaczyć

Przegrał to przegrał, taki jest sport.

Być może spora część buraczków wzięła się stąd, że Khalidov powiedział kiedyś, że należy wpuszczać imigrantów. Pamiętajcie buraczki, że to jest wolność słowa. I macie prawo się nie zgodzić z poglądami, ale jak już komuś życzycie porażek i jesteście w stanie wyzywać go od brudasów, czy ISIS to jesteście głupsi od przeciętnego pachołka na drodze. Zapewne o wolność słowa będziecie walczyć w momencie kiedy jakiś lewak zacznie wam zabraniać mówienia, że BLM to zło. Depczecie chamy tak piękną wartość jaką jest wolność słowa.

Facet sam jest obcokrajowcem, więc jego punkt widzenia na imigrantów był inny. Miał prawo to wyrazić. I z tego co pamiętam to nie narzucał nikomu swojego zdania. Wyraził je i tyle. Jeśli się z tym nie zgadzasz to wytłumacz lub olej. A nie obrażaj. Nie umiesz to nie dyskutuje szurze jeden z drugim.

Krezus

2021-12-19, 03:18
[quote="Parkometr"]Też nie rozumiem tej ślepej nienawiści do człowieka, który jakby nie patrzeć jest świetnym sportowcem. Z tego co pamiętam to nigdy nie cwaniakował, nie obrażał rywali.
Zapewne sadolowe buraczki nie mogą znieść, że ktoś z zagranicy potrafił świetnie reprezentować nasz kraj. Najlepiej by było, gdyby wyszedł buraczek i na dzień dobry powiedział "j***ć pedałów". Wtedy zyskałby poparcie takich pajaców jakich można tutaj zobaczyć
Przegrał to przegrał, taki jest sport.
Być może spora część buraczków wzięła się stąd, że Khalidov powiedział kiedyś, że należy wpuszczać imigrantów. Pamiętajcie buraczki, że to jest wolność słowa. I macie prawo się nie zgodzić z poglądami, ale jak już komuś życzycie porażek i jesteście w stanie wyzywać go od brudasów, czy ISIS to jesteście głupsi od przeciętnego pachołka na drodze. Zapewne o wolność słowa będziecie walczyć w momencie kiedy jakiś lewak zacznie wam zabraniać mówienia, że BLM to zło. Depczecie chamy tak piękną wartość jaką jest wolność słowa.
Facet sam jest obcokrajowcem, więc jego punkt widzenia na imigrantów był inny. Miał prawo to wyrazić. I z tego co pamiętam to nie narzucał nikomu swojego zdania. Wyraził je i tyle. Jeśli się z tym nie zgadzasz to wytłumacz lub olej. A nie obrażaj. Nie umiesz to nie dyskutuje szurze jeden z drugim.[/quote

Jak by Ci Czeczenii z Olsztyna przyszli po haracz albo sprzedali córkę do burdelu w Niemczech pewnie zmieniłbyś zdanie. Myślisz że Mamed jest przypadkowo tak często zatrzymywany? Albo jego kuzyn Aslambek S którego Mamed wykupywał z aresztu.? Czeczenii to najbardziej kryminogenna grupa jaką znam. To ludzie z doświadczeniem wojennym którzy podkładali bomby i obcinali głowy 15 lat temu. Albo dalej to robią.

avix213

2021-12-19, 03:31
Ostatni cios idealnie w aorte szyjną może zabić z opóźnieniem przez rozwarstwienie lub wylew

Tryper

2021-12-19, 03:56
Cudownie, że przegrał.
Nie rozumiem zachwytu jego osobą.