18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

K0z0 y€b©@ ubity na KałEsWu

KonioBijca • 2021-12-19, 01:04
Dzisiejsza walka. Mamedzik ubity w drugiej rundzie.


Criticalist

2021-12-19, 17:01
Ci co go bronią to też pewnie brudasy z cyganolandii zwanej dalekim wschodem i wszystkich muslimskich miejscowości. Jak komuś trzeba tłumaczyć co ten przygłup robił to ale taka osoba jest głupia jak but albo jest jednym z nich .
Brawo pieski koranu :ok:

Sawix

2021-12-19, 18:30
Brawo Soldić !!!! Ciekawe dlaczego teraz nie krzyczy brodacz allah akbar ?

Xanax777

2021-12-19, 18:41
Myślałem, że ludzie lubiący czarny humor są inteligentni, ale większość komentarzy pod tym filmem pokazuje, że jest wręcz odwrotnie. Durnie k***a, słuchać i czytać aż zrozumiecie. Mamed w swojej sportowej karierze osiągnął więcej, niż wy wszyscy razem wzięci w całym życiu. Jako sportowiec zawsze odznaczał się klasą, szacunkiem do przeciwnika i był jednym z najlepszych zawodników w Polsce. Nie jest tajemnicą, że poza sportem jest gangusem jak prawie całe ksw, bo właśnie na takich powiązaniach powstała organizacja. A przegrać po dobrej walce to żaden wstyd.

tigerqaz

2021-12-19, 19:18
W necie same gity...
A jakby spotkali Mameda na ulicy, to cichutko tylko by przemykały... jak frajery :D
Uwielbiam symetryczne cytaty :P

PieronJasnySzlag

2021-12-19, 19:40
Parkometr napisał/a:


Zapewne sadolowe buraczki nie mogą znieść, że ktoś z zagranicy potrafił świetnie reprezentować nasz kraj.
.


Że co? Jak niby Mamed reprezentował nasz kraj jak walczył tylko w Polsce.
Znasz znaczenie słowa reprezentować?

neo001

2021-12-19, 19:52
Xanax777 napisał/a:

Myślałem, że ludzie lubiący czarny humor są inteligentni, ale większość komentarzy pod tym filmem pokazuje, że jest wręcz odwrotnie. Durnie k***a, słuchać i czytać aż zrozumiecie. Mamed w swojej sportowej karierze osiągnął więcej, niż wy wszyscy razem wzięci w całym życiu. Jako sportowiec zawsze odznaczał się klasą, szacunkiem do przeciwnika i był jednym z najlepszych zawodników w Polsce. Nie jest tajemnicą, że poza sportem jest gangusem jak prawie całe ksw, bo właśnie na takich powiązaniach powstała organizacja. A przegrać po dobrej walce to żaden wstyd.



I co mam go wielbić, bo potrafi się bić na ringu? Nie, dla mnie jest śmieciem który potrafi się tylko bić.

Amg19

2021-12-19, 20:14
Allah tak chciał!!!

Krezus

2021-12-19, 20:49
Xanax777 napisał/a:

Myślałem, że ludzie lubiący czarny humor są inteligentni, ale większość komentarzy pod tym filmem pokazuje, że jest wręcz odwrotnie. Durnie k***a, słuchać i czytać aż zrozumiecie. Mamed w swojej sportowej karierze osiągnął więcej, niż wy wszyscy razem wzięci w całym życiu. Jako sportowiec zawsze odznaczał się klasą, szacunkiem do przeciwnika i był jednym z najlepszych zawodników w Polsce. Nie jest tajemnicą, że poza sportem jest gangusem jak prawie całe ksw, bo właśnie na takich powiązaniach powstała organizacja. A przegrać po dobrej walce to żaden wstyd.



Czyli jeśli ktoś potrafi się bić i ma osiągnięcia w KSW to nie możemy się przyj***ć do tego że ma powiązania z byłymi terrorystami z Czeczenii którzy zajmują się działalnością przestępczą? Do mojego kolegi który miał lokal w Olsztynie te czeczeńskie pokurcze przyszły po haracz i pokazali zdjęcia jego córki grożąc że coś sie jej stanie jeśli nie zapłaci.

Sprawa nr 2 Mamed sam powiedział że jest radykalnym muzułmaninem a śpiewanie hymnu isis przy którym wchodził Aziz Karaoglu tylko potwierdza tą wypowiedź.(Aziz Karaoglu znany jest z tego że był ochroniarzem znanego niemieckiego salafisty Pierre Vogela który rekrutował ludzi na wyjazdy do Syrii. Na jego kanale na youtube można widzieć nagrania jak polki siedzące w burkach przyjmują islam a to wszystko w meczecie w Warszawie :-/ )

I

petru23

2021-12-19, 20:59
Parkometr napisał/a:


Zapewne sadolowe buraczki nie mogą znieść, że ktoś z zagranicy potrafił świetnie reprezentować nasz kraj.



Tyle w temacie. Jeśli nie rozumiesz to już twój problem.

yigebek291

2021-12-19, 22:54
Mamed to legenda polskiej sceny MMA. Jestem mu mega wdzięczny za wszystko co zrobił dla tego sportu w Polsce. Gość jest fenomenalnym sportowcem. Ale co wy stulejaze możecie wiedzieć. Obejzyjcie sobie kolejny freakfight z karłem i typem bez nóg. Takie show są właśnie dla was i na waszym poziomie - zapewne również sprawności fizycznej.
Mamed wyszedł do wali z topem o 15 lat młodszym i do tego z najwyższej półki. Od zawsze reprezentuje nasze barwy, a ludzie go wygwizdują? To jest porażka. :shock:

jozue

2021-12-20, 00:48
KonioBijca napisał/a:

K0z0 y€b©@ ubity na KałEsWu



ty downa masz czy coś ?

lesku73

2021-12-20, 00:53
jason99 napisał/a:

Powinieneś dostac bana na nazwe tematu.



spadaj czopku, dobrze napisał

Ten ciapaty kozor*chacz nigdy nie był i nigdy nie będzie Polakiem!

Wepss

2021-12-21, 00:00
plastic napisał/a:

nienawiść pochwalam, ale nie ślepą. co tam ten mamed zrobił strasznego? kilka raze próbowałem to "zriserczować" ale nie pamiętam żadnego konkretnego argumentu. pomoże ktoś?



Jego zacofani koledzy odcinają ludziom głowy.

Frank_Lopez

2021-12-21, 14:26
Parkometr napisał/a:

Też nie rozumiem tej ślepej nienawiści do człowieka, który jakby nie patrzeć jest świetnym sportowcem. Z tego co pamiętam to nigdy nie cwaniakował, nie obrażał rywali.
Zapewne sadolowe buraczki nie mogą znieść, że ktoś z zagranicy potrafił świetnie reprezentować nasz kraj. Najlepiej by było, gdyby wyszedł buraczek i na dzień dobry powiedział "j***ć pedałów". Wtedy zyskałby poparcie takich pajaców jakich można tutaj zobaczyć
Przegrał to przegrał, taki jest sport.
Być może spora część buraczków wzięła się stąd, że Khalidov powiedział kiedyś, że należy wpuszczać imigrantów. Pamiętajcie buraczki, że to jest wolność słowa. I macie prawo się nie zgodzić z poglądami, ale jak już komuś życzycie porażek i jesteście w stanie wyzywać go od brudasów, czy ISIS to jesteście głupsi od przeciętnego pachołka na drodze. Zapewne o wolność słowa będziecie walczyć w momencie kiedy jakiś lewak zacznie wam zabraniać mówienia, że BLM to zło. Depczecie chamy tak piękną wartość jaką jest wolność słowa.
Facet sam jest obcokrajowcem, więc jego punkt widzenia na imigrantów był inny. Miał prawo to wyrazić. I z tego co pamiętam to nie narzucał nikomu swojego zdania. Wyraził je i tyle. Jeśli się z tym nie zgadzasz to wytłumacz lub olej. A nie obrażaj. Nie umiesz to nie dyskutuje szurze jeden z drugim.



Ta niechęć wynika raczej z wpadki jaką zaliczył z gestem. Nie pamiętam czy chodziło o uniesiony palec czy poderżnięcie gardła, ale coś takiego było. Prowokacja z jego strony, albo głupota. Stąd ten hej.