18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

K0z0 y€b©@ ubity na KałEsWu

KonioBijca • 2021-12-19, 01:04
Dzisiejsza walka. Mamedzik ubity w drugiej rundzie.


GangTrap

2021-12-19, 07:00
prezio87 napisał/a:

Ja tam lubię Mameda. O co się tutaj co nie którzy przypie**alają to ja nie wiem.



Większość sadoli to ameby, typowe patusy alkoholowe

pochminick

2021-12-19, 07:14
Zdarzylo mu sie wyjsc ie do ringu przy muzyce ISIS. Dla mnie to wystarczy, by uwazac go za szmate.

Stonka

2021-12-19, 08:07
Dokładnie. Pastuch to pastuch. Jego wyszkolenie ułatwi mu tylko utonięcie twojego niewiernego łba. [quote="Krezus"]
Parkometr napisał/a:

Też nie rozumiem tej ślepej nienawiści do człowieka, który jakby nie patrzeć jest świetnym sportowcem. Z tego co pamiętam to nigdy nie cwaniakował, nie obrażał rywali.
Zapewne sadolowe buraczki nie mogą znieść, że ktoś z zagranicy potrafił świetnie reprezentować nasz kraj. Najlepiej by było, gdyby wyszedł buraczek i na dzień dobry powiedział "j***ć pedałów". Wtedy zyskałby poparcie takich pajaców jakich można tutaj zobaczyć
Przegrał to przegrał, taki jest sport.
Być może spora część buraczków wzięła się stąd, że Khalidov powiedział kiedyś, że należy wpuszczać imigrantów. Pamiętajcie buraczki, że to jest wolność słowa. I macie prawo się nie zgodzić z poglądami, ale jak już komuś życzycie porażek i jesteście w stanie wyzywać go od brudasów, czy ISIS to jesteście głupsi od przeciętnego pachołka na drodze. Zapewne o wolność słowa będziecie walczyć w momencie kiedy jakiś lewak zacznie wam zabraniać mówienia, że BLM to zło. Depczecie chamy tak piękną wartość jaką jest wolność słowa.
Facet sam jest obcokrajowcem, więc jego punkt widzenia na imigrantów był inny. Miał prawo to wyrazić. I z tego co pamiętam to nie narzucał nikomu swojego zdania. Wyraził je i tyle. Jeśli się z tym nie zgadzasz to wytłumacz lub olej. A nie obrażaj. Nie umiesz to nie dyskutuje szurze jeden z drugim.[/quote
Jak by Ci Czeczenii z Olsztyna przyszli po haracz albo sprzedali córkę do burdelu w Niemczech pewnie zmieniłbyś zdanie. Myślisz że Mamed jest przypadkowo tak często zatrzymywany? Albo jego kuzyn Aslambek S którego Mamed wykupywał z aresztu.? Czeczenii to najbardziej kryminogenna grupa jaką znam. To ludzie z doświadczeniem wojennym którzy podkładali bomby i obcinali głowy 15 lat temu. Albo dalej to robią.


slimi

2021-12-19, 08:31
Ustawka jak ch*j, ktos dobrze zarobill .

Mirek19850509

2021-12-19, 08:55
Wszelkie zdradzieckie szumiwiny .powinno sie piętnować.a polaczki krzyk nasz Chalidow gówno myzulmaniec co swój kraj za hajs olał . zdrajca u tyle . dobrze ze zaczoł przegrywac kadza glowa ma prog . wytrzymałość po wielu ciosach od lekkuego nawet bedzie nokaut .tak sie zawsze koncza takie kariery :mrgreen:

saves

2021-12-19, 09:35
Prędko hymnu ISIS nie zaśpiewa.

modoc

2021-12-19, 09:38
Truban to turban już wiele razy to udowodnił a to co jego braciszek odpier... to woła o pomstę. Każdego popierającego taką szumowinę wysłać na białoruś.

panar3

2021-12-19, 09:38
Parkometr napisał/a:

Też nie rozumiem tej ślepej nienawiści do człowieka, który jakby nie patrzeć jest świetnym sportowcem. Z tego co pamiętam to nigdy nie cwaniakował, nie obrażał rywali.
Zapewne sadolowe buraczki nie mogą znieść, że ktoś z zagranicy potrafił świetnie reprezentować nasz kraj. Najlepiej by było, gdyby wyszedł buraczek i na dzień dobry powiedział "j***ć pedałów". Wtedy zyskałby poparcie takich pajaców jakich można tutaj zobaczyć
Przegrał to przegrał, taki jest sport.
Być może spora część buraczków wzięła się stąd, że Khalidov powiedział kiedyś, że należy wpuszczać imigrantów. Pamiętajcie buraczki, że to jest wolność słowa. I macie prawo się nie zgodzić z poglądami, ale jak już komuś życzycie porażek i jesteście w stanie wyzywać go od brudasów, czy ISIS to jesteście głupsi od przeciętnego pachołka na drodze. Zapewne o wolność słowa będziecie walczyć w momencie kiedy jakiś lewak zacznie wam zabraniać mówienia, że BLM to zło. Depczecie chamy tak piękną wartość jaką jest wolność słowa.
Facet sam jest obcokrajowcem, więc jego punkt widzenia na imigrantów był inny. Miał prawo to wyrazić. I z tego co pamiętam to nie narzucał nikomu swojego zdania. Wyraził je i tyle. Jeśli się z tym nie zgadzasz to wytłumacz lub olej. A nie obrażaj. Nie umiesz to nie dyskutuje szurze jeden z drugim.



Masz tylko 95% rację. Mammed jednak nie jest niewiniątkiem tylko mendą popierającą Dżihad, podobnie jak czeczeńskie osiłki pobierające zasiłek w Polin. Poza tym to bezczelny ku*as i matoł. Przyjdzie czas to jak każdy z nich weźmie nóż i wpie**oli komuś pod żebro. Tak więc może nie karć tak ostro ludzi bo sam depczesz wolność słowa. Napij się wody i ochłoń. Za nic by go nie wyzywali.

Black Pitt

2021-12-19, 09:39
Mirek19850509 napisał/a:

Wszelkie zdradzieckie szumiwiny .powinno sie piętnować.a polaczki krzyk nasz Chalidow gówno myzulmaniec co swój kraj za hajs olał . zdrajca u tyle . dobrze ze zaczoł przegrywac kadza glowa ma prog . wytrzymałość po wielu ciosach od lekkuego nawet bedzie nokaut .tak sie zawsze koncza takie kariery



Widać że i twój łeb przekroczył próg, niestety tylko próg wiedzy, ten post z mniejszą ilością byków napisałby sam Khalidow.

serenity

2021-12-19, 10:11
j***ć j***nego allaha i tego kozojebce! Ale ustawkę widać aż oczy bolą! pie**oleniec musiał dostać propozycje nie do odrzucenia! Dobrze ch*jowi! Pewnie ze szpitala nie wyjdzie! j***ć kozojebców! I debili w sukienkach!

andrzejrobert75

2021-12-19, 10:43
emigrowalem napisał/a:

Allah tak chciał



Kozy pierwiastki czekają.

Gantorian1994

2021-12-19, 11:01
jason99 napisał/a:

Powinieneś dostac bana na nazwe tematu.



którą dawkę już dostałeś? 22?

EvilDog

2021-12-19, 11:20
Jak czytam te komentarze to aż mi was szkoda , nieudaczniki .
Facet zrobił dla Polski więcej niż wy i kilka waszych pokoleń świniopasów wstecz , ale wystarczy że się noga podwinęła i już hejt .
j***ny zawistny plebs, u którego jedyna ostoja w mózgu że mogą być od kogoś lepsi (bo dosłownie, nic innego nie mogą przedstawić : bidni, nie wysportowani, brak sławy , po prostu plebs) to to że się urodzili w Polsce , dla mnie on jest lepszym Polakiem niż wy .

P.S.

Dla tych co lubią krzyczeć : "Jestem lepszym Polakiem bo się urodziłem w Polsce!"

Aha... a świnia która się urodzi w stajni jest z miejsca ogierem !