18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

K0z0 y€b©@ ubity na KałEsWu

KonioBijca • 2021-12-19, 01:04
Dzisiejsza walka. Mamedzik ubity w drugiej rundzie.


Sedzik3

2021-12-19, 11:57
Mamed leganda ksw, Roberto jego następca

andrzejrobert75

2021-12-19, 12:11
EvilDog napisał/a:

Jak czytam te komentarze to aż mi was szkoda , nieudaczniki .
Facet zrobił dla Polski więcej niż wy i kilka waszych pokoleń świniopasów wstecz , ale wystarczy że się noga podwinęła i już hejt .
j***ny zawistny plebs, u którego jedyna ostoja w mózgu że mogą być od kogoś lepsi (bo dosłownie, nic innego nie mogą przedstawić : bidni, nie wysportowani, brak sławy , po prostu plebs) to to że się urodzili w Polsce , dla mnie on jest lepszym Polakiem niż wy .
P.S.
Dla tych co lubią krzyczeć : "Jestem lepszym Polakiem bo się urodziłem w Polsce!"
Aha... a świnia która się urodzi w stajni jest z miejsca ogierem !



Co on zrobił?

tony091

2021-12-19, 12:21
[quote="Krezus"]
Parkometr napisał/a:

Też nie rozumiem tej ślepej nienawiści do człowieka, który jakby nie patrzeć jest świetnym sportowcem. Z tego co pamiętam to nigdy nie cwaniakował, nie obrażał rywali.
Zapewne sadolowe buraczki nie mogą znieść, że ktoś z zagranicy potrafił świetnie reprezentować nasz kraj. Najlepiej by było, gdyby wyszedł buraczek i na dzień dobry powiedział "j***ć pedałów". Wtedy zyskałby poparcie takich pajaców jakich można tutaj zobaczyć
Przegrał to przegrał, taki jest sport.
Być może spora część buraczków wzięła się stąd, że Khalidov powiedział kiedyś, że należy wpuszczać imigrantów. Pamiętajcie buraczki, że to jest wolność słowa. I macie prawo się nie zgodzić z poglądami, ale jak już komuś życzycie porażek i jesteście w stanie wyzywać go od brudasów, czy ISIS to jesteście głupsi od przeciętnego pachołka na drodze. Zapewne o wolność słowa będziecie walczyć w momencie kiedy jakiś lewak zacznie wam zabraniać mówienia, że BLM to zło. Depczecie chamy tak piękną wartość jaką jest wolność słowa.
Facet sam jest obcokrajowcem, więc jego punkt widzenia na imigrantów był inny. Miał prawo to wyrazić. I z tego co pamiętam to nie narzucał nikomu swojego zdania. Wyraził je i tyle. Jeśli się z tym nie zgadzasz to wytłumacz lub olej. A nie obrażaj. Nie umiesz to nie dyskutuje szurze jeden z drugim.[/quote
Jak by Ci Czeczenii z Olsztyna przyszli po haracz albo sprzedali córkę do burdelu w Niemczech pewnie zmieniłbyś zdanie. Myślisz że Mamed jest przypadkowo tak często zatrzymywany? Albo jego kuzyn Aslambek S którego Mamed wykupywał z aresztu.? Czeczenii to najbardziej kryminogenna grupa jaką znam. To ludzie z doświadczeniem wojennym którzy podkładali bomby i obcinali głowy 15 lat temu. Albo dalej to robią.



No Polacy za to to świętoszki. Nikt nigdy nie handlował ludźmi, prochami, czy nie zmuszał do prostytucji. Patrzcie jakie aniołki. Wręcz naród wybrany. Terroryzmem również nie skalany, bo nasi to nie robili bomb z gwoździami w środku i w autobusach nie zostawiali. No kur.... śmiech na sali. I tak dla równowagi, nasz rodowity cebulaczek q Szwecji nie dość że podpieprzył owcę to jeszcze ją wydymał. Ot taka ciekawostka. Jaki z tego morał ?? No niestety taki ze niczym się nie wyróżniamy.

Krezus

2021-12-19, 12:40
[quote="tony091"]
Krezus napisał/a:


No Polacy za to to świętoszki. Nikt nigdy nie handlował ludźmi, prochami, czy nie zmuszał do prostytucji. Patrzcie jakie aniołki. Wręcz naród wybrany. Terroryzmem również nie skalany, bo nasi to nie robili bomb z gwoździami w środku i w autobusach nie zostawiali. No kur.... śmiech na sali. I tak dla równowagi, nasz rodowity cebulaczek q Szwecji nie dość że podpieprzył owcę to jeszcze ją wydymał. Ot taka ciekawostka. Jaki z tego morał ?? No niestety taki ze niczym się nie wyróżniamy.




Zrozum debilu j***ny że argument z tym że są polscy przestępcy wcale nie przemawia za tym żeby tłumaczyć Czeczenów którzy nawet w kolejnych pokoleniach będą żyli według prawa islamu i będą gardzić takimi niewiernymi jak ty ktorzy liżą im dupy. Mam z nimi wiele do czynienia i ta opinia to nie jest mój wymysł tylko wnioski wyciągnięte z obserwacji. Także kilka osób z Olsztyna może Ci potwierdzić co odpie**alają tam czeczeńskie gangi.

https://www.wykop.pl/artykul/4090843/podejrzane-koneksje-mameda-khalidova/

ritu4l

2021-12-19, 12:41
Rozumiem konstruktywne jechanie po kimś jak po szmacie. Ale tu wypowiadają się same j***ne ameby. Mamed nie wychodził nigdy do hymnu ISIS, jak już chyba że 4 zjeby napisały, tylko Aziz Karaoglu do walki z Mamedem (to było tylko raz i dostał bana na KSW, a jeszcze większy debil pisał że "często zdarzało mu się wychodzić" do tego hymnu)

Juzwa

2021-12-19, 12:47
Zasysacz napisał/a:

Cóż ma juz swoje lata przyjąć tyle strzałów na łep i dalej móc mówić to i tak sukces
Nie zesraj się.



Życzenie spóźnione, już się zesrał.

Rozjebie

2021-12-19, 12:47
Ja myślę ze ta nienawiść bierze sie stad, ze koleś jest muslimem, a pastuchy ze wsi maja sie za obrońców chrześcijaństwa.
Mnie gowno po równo obchodzą kozojebcy i neo-żydy wielbiciele uberżyda Jezusa, dopóki nie łamią prawa w moim kraju.

A Mamed Khalidov jest wielkim sportowcem, temu nie da sie zaprzeczyć

Juzwa

2021-12-19, 12:54
EvilDog napisał/a:

Dla tych co lubią krzyczeć : "Jestem lepszym Polakiem bo się urodziłem w Polsce!"

Aha... a świnia która się urodzi w stajni jest z miejsca ogierem !



Stajnia dla świni nie jest miejscem przeznaczonym, więc jest IMIGRANTEM z chlewika. Jak się urodzi w chlewiku, to jest świnią, jak się urodzi w stajni, to jest dalej świnią ale IMIGRACYJNĄ. Tak, że twój przykład jest ch*ja wart. Rozumiesz, czy trzeba ci napisać jeszcze dosłowniej.


bigoslaw_lyzka_von_wood

2021-12-19, 13:45
allach mu nie pomógł - ciekawe dlaczego? czyzby fantazje nacpanego mahumeta nie działały?
:P

Diomedes

2021-12-19, 13:45
EvilDog napisał/a:

Jak czytam te komentarze to aż mi was szkoda , nieudaczniki .
Facet zrobił dla Polski więcej niż wy i kilka waszych pokoleń świniopasów wstecz , ale wystarczy że się noga podwinęła i już hejt .
j***ny zawistny plebs, u którego jedyna ostoja w mózgu że mogą być od kogoś lepsi (bo dosłownie, nic innego nie mogą przedstawić : bidni, nie wysportowani, brak sławy , po prostu plebs) to to że się urodzili w Polsce , dla mnie on jest lepszym Polakiem niż wy .
P.S.
Dla tych co lubią krzyczeć : "Jestem lepszym Polakiem bo się urodziłem w Polsce!"
Aha... a świnia która się urodzi w stajni jest z miejsca ogierem !



...a niby co ten facet zrobił dla Polski ? ???...cokolwiek zrobił zrobił to dla siebie, dla hajsu i sławy frajerzyno. Co do świń.... właśnie...ty to chyba z chlewika uciekłeś a stajnia to ci się marzy.

postpost

2021-12-19, 14:01
Czy jakiś fachowiec może wytłumaczyć czemu mu tak krew bryznęła z kichawy?? Z takim opóźnieniem i takim ciśnieniem?

Tryper

2021-12-19, 14:06
EvilDog napisał/a:

Jak czytam te komentarze to aż mi was szkoda , nieudaczniki .
Facet zrobił dla Polski więcej niż wy i kilka waszych pokoleń świniopasów wstecz , ale wystarczy że się noga podwinęła i już hejt .
j***ny zawistny plebs, u którego jedyna ostoja w mózgu że mogą być od kogoś lepsi (bo dosłownie, nic innego nie mogą przedstawić : bidni, nie wysportowani, brak sławy , po prostu plebs) to to że się urodzili w Polsce , dla mnie on jest lepszym Polakiem niż wy .
P.S.
Dla tych co lubią krzyczeć : "Jestem lepszym Polakiem bo się urodziłem w Polsce!"
Aha... a świnia która się urodzi w stajni jest z miejsca ogierem !



Zamknij już te mordę, bo bzdury pie**olisz.

EvilDog napisał/a:

Jak czytam te komentarze to aż mi was szkoda , nieudaczniki .
Facet zrobił dla Polski więcej niż wy i kilka waszych pokoleń świniopasów wstecz , ale wystarczy że się noga podwinęła i już hejt .
j***ny zawistny plebs, u którego jedyna ostoja w mózgu że mogą być od kogoś lepsi (bo dosłownie, nic innego nie mogą przedstawić : bidni, nie wysportowani, brak sławy , po prostu plebs) to to że się urodzili w Polsce , dla mnie on jest lepszym Polakiem niż wy .
P.S.
Dla tych co lubią krzyczeć : "Jestem lepszym Polakiem bo się urodziłem w Polsce!"
Aha... a świnia która się urodzi w stajni jest z miejsca ogierem !



Zamknij już te mordę, bo bzdury pie**olisz.

KonioBijca

2021-12-19, 14:53
postpost napisał/a:

Czy jakiś fachowiec może wytłumaczyć czemu mu tak krew bryznęła z kichawy?? Z takim opóźnieniem i takim ciśnieniem?



Złamana kichawa po strzale na pysk, pojawił się krwiak w szybkim tempie, żyłka w nosie pękła i wypie**oliło.
Żyłki w nochalu łatwo pękają i dlatego wielu ludziom krew z kichawy leci z byle powodu. Wystarczy zwykłe nadciśnienie.

BrainOsw

2021-12-19, 16:39
@Parkometr
jakbyś pało wiedział to on i jego zagraniczni przyjaciele z chęcią osiedlili się w polsce, zaczęli sprowadzać kolejnych i tworzyć grupy przestępcze, wygoogluj sobie. A o ilu takich grup od włamów wymuszeń sutenerstwa handlu ludzi itd itp nie słychać bo nie wpadli. np rodzina mameda, aslambek saidov już był aresztowany przez prokuraturę. Ale lepiej pie**olić na innych zamiast sprawdzić pewne informacje, co za dzban ja pie**ole.