18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jesteś bogiem - ZWIASTUN FILMU

buba100111 • 2012-09-02, 15:48
Film o powstaniu paktofoniki. Może i nie sadystyczne, ale myślę, że ciekawy pomysł. W końcu wielu z nas tutaj słucha HH a paktofonika to niewątpliwie początek polskiego rapu. Jeżeli ci sie nie podoba to przewijaj dalej



szukałem po tagach, nie wiem, jeżeli było to kur*a coś źle robie;/

wolfik990

2012-09-02, 20:58
domin299 napisał/a:

Ale jakie znowu stereotypy ? Przecież słychać to co słychać ... i nie da się zaprzeczyć że 3/4 śpie... przepraszam... Gada o dupach i policji a ta 1/4 może se tam Gadać inne pierdoły... typu "jestem bogiem" ... jaki to ma przekaz ?



Proszę bardzo. Pokażę właśnie utworem Paktofonika-Jestem Bogiem(Możesz być za płytki by to zrozumieć):

Jak sama nazwa wskazuje ,,Jestem Bogiem" świadczy o pełnej kontroli nad sobą i w czyna których się robi.

Zwrotka 1.


Mam jedną pie**oloną schizofrenię
Zaburzenia emocjonalne
Proszę, puść to na antenie

Powiem Ci, że to fakt ]
Powiesz mi, że to obciach
pie**olę Cię
I tak rozejdziesz się po łokciach ] <----- Można wywniskować, że autorowi tych słów chodziło o to, iż nie warto się przejmować opinią innych.

Bo ja jestem Bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie

O, rany, rany ]
Jestem niepokonany ] <---------- Mimo przeciwności losu może robić to co kocha autor i nic go nie zatrzyma

Ha I Pe Ha O Pe ]
Bez reszty oddany ] <--- twórca jest oddany w tym co robi i można się domyśleć, że wkłada w to całe swoje serce.

Przej***ny

Potencjał niewyczerpany ]<-------- Nigdy mu się nie znudzi to co robi.
Chyba w DNA on był mi dany]


Czekaj Fokus, Rah]
Jeszcze oszaleją wszystkie p*zdy
Gdy poznają mój urok osobisty
Duszę artysty
To jaki jestem skromny i bystry
Szczery do bólu, że aż przezroczysty] <--- można powiedzieć, że autor ma na myśli to, że on ma w sobie coś co jeszcze nie pokazał. I że warto mówić sobie samemu komplementy(Mówić że jest się najlepszym)

I wiesz co mnie boli?]
Że w głowach się pie**oli] <----- Nie muszę tłumaczyć

Zakłócony pokój ludziom dobrej woli!



I tak to wygląda :)

Ju...........ez

2012-09-02, 21:02



już hieny podj***ły tekst :)

NE...........55

2012-09-02, 21:08
raultg napisał/a:

SPOILER: MAGIK SKACZE Z OKNA


Skąd wiesz? Film już jest na torrentach? :/

;)

PawełGM

2012-09-02, 21:28
wolfik990 napisał/a:

@yopashouu
Ma prawo Ci się nie podobać hh. Mi się też nie podobają różne rzeczy. Każdy człowiek jest inny. Ale miej szacunek do tych ARTYSTÓW(Tak tak. Tworzą muzykę-Tworzą sztukę). To masz naprawdę zajebistych znajomych jak słuchają firmy itd. Nie wnikam co słuchasz ale okazuj szacunek ludziom którzy są po prostu inni od Ciebie



Justynie też należy się szacunek?

domin299

2012-09-02, 21:50
wolfik990 napisał/a:



Proszę bardzo. Pokażę właśnie utworem Paktofonika-Jestem Bogiem(Możesz być za płytki by to zrozumieć):

Jak sama nazwa wskazuje ,,Jestem Bogiem" świadczy o pełnej kontroli nad sobą i w czyna których się robi.

Zwrotka 1.


Mam jedną pie**oloną schizofrenię
Zaburzenia emocjonalne
Proszę, puść to na antenie

Powiem Ci, że to fakt ]
Powiesz mi, że to obciach
pie**olę Cię
I tak rozejdziesz się po łokciach ] <----- Można wywniskować, że autorowi tych słów chodziło o to, iż nie warto się przejmować opinią innych.

Bo ja jestem Bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie

O, rany, rany ]
Jestem niepokonany ] <---------- Mimo przeciwności losu może robić to co kocha autor i nic go nie zatrzyma

Ha I Pe Ha O Pe ]
Bez reszty oddany ] <--- twórca jest oddany w tym co robi i można się domyśleć, że wkłada w to całe swoje serce.

Przej***ny

Potencjał niewyczerpany ]<-------- Nigdy mu się nie znudzi to co robi.
Chyba w DNA on był mi dany]


Czekaj Fokus, Rah]
Jeszcze oszaleją wszystkie p*zdy
Gdy poznają mój urok osobisty
Duszę artysty
To jaki jestem skromny i bystry
Szczery do bólu, że aż przezroczysty] <--- można powiedzieć, że autor ma na myśli to, że on ma w sobie coś co jeszcze nie pokazał. I że warto mówić sobie samemu komplementy(Mówić że jest się najlepszym)

I wiesz co mnie boli?]
Że w głowach się pie**oli] <----- Nie muszę tłumaczyć

Zakłócony pokój ludziom dobrej woli!



I tak to wygląda :)




Nie... nie jestem zbyt płytki ... ty to w szkole umiałeś się przy odpowiedzi wykręcać :D Typowe oczywistości ... głębszego przekazu w tym nie ma ... to tak jak odpowiedzieć o każdej książce "rze uczy wytrwałości " - można tak o 3/4 lektur w szkole

sonico

2012-09-02, 21:54
yopashouu napisał/a:


Masz debilu 23 lata, a zasady ortografii i interpunkcji lepiej znają dzieci z 2. klasy podstawówki... a jak przeczytałem tekst o TVN-ie, to leżałem przez 5 minut ze śmiechu na podłodze :)
I jeszcze robi za wyrocznię: "a nam sie k***a nie podobasz" - czyli co? Stoję tam gdzie stało ZOMO, a sonico to pasterz hip-hopowych owieczek?
:idzwch*j:



nie pisalem znaków interpukncyjnych z czystego lenistwa tylko i wylacznie, nie chce mi sie i ch*j teraz tez mi sie nie chce skoro lezales to k***a na ch*j wstawales? poprostu chcialem ci zobrazowac jak zwyklemu debilowi prostym przykladem ze ludzie lubia rozne rzeczy a zlota zasada brzmi tak jak ci sie nie podoba to nie patrz nie komentuj i przewijaj dalej, prowokujesz ludzi do klotni po jakiego ch*ja? prawdopodobnie dlatego ze jestes poprostu pie**olniety i nie masz ciekawszego zajecia na niedziee tylko ponapie**alac sobie na cos czego prawdopodobnie nie rozumiesz, najlepsza puentą byłoby gdyby sie okazalo ze masz tluste dlugie wlosy i sluchasz ch*j wie jakich szatanów, kiedy wkoncu zrozumiesz ze muzyka ma łączyć a nie dzielić

ladykaren

2012-09-02, 21:56
wolfik990 napisał/a:



Proszę bardzo. Pokażę właśnie utworem Paktofonika-Jestem Bogiem(Możesz być za płytki by to zrozumieć):
(..)


Gratuluję głębokiej analizy tekstu, jestem pod wrażeniem, serio. Wybrałeś pierwszą zwrotkę która ma jakiś sens ( nie będę się z Tobą kłócić o jego rozumienie bo to nie szkoła, nie trzeba wstrzeliwać się w klucz) ale idź dalej! Analizuj 2 i 3 która jest zlepkiem mało znaczących metafor (choć przyjemne to jednak..)

Przyznajcie się przed sobą wielcy internetowi napinacze, że rozrywka (muzyka, film) nie musi zawsze nieść za sobą większego sensu. Ma być przyjemna. Każda sztuka znajdzie swój target. Nie wpierajcie tylko innym, że istnieje coś jak "jedyny i właściwy" gatunek, metale nie myją włosów, raperzy tylko jarają zielsko i dupczą panny (.... a tu dodaj dowolny stereotyp jaki Ci pasuje)

A co do wrzuty - Doczekaliśmy się polskiej "8. Mili"! Niestety trailer wydaje się niepokojąco sztywny.

buba100111

2012-09-02, 21:58
@hugoboss17 ameryki nie odkryłeś... zwiastun wywarł na mnie duże wrażenie jak zobaczyłem po tagach że najprawdopodobniej nie było to mogło mi się pomylić ;) bez spiny

@domin299 jestem bogiem nie ma przekazu? gościu, to co? wszystko trzeba Ci napisać dosłownie? chodzi w piosence o to że każdy jest kowalem swojego losu mimo swoich wad masz iść przed siebie... przynajmniej ja to tak odbieram ale co ja tam mogę o tym wiedzieć... pozdrawiam

Al...........CL

2012-09-02, 22:02
Słucham metalu, ale na film pójdę, bo zapowiedź mnie zainteresowała.

Nie mogę znieść takiego pie***lenia, o tym który gatunek muzyczny jest lepszy.
Ja słucham Samaela, koleżanka z pracy Peji, ktoś jeszcze inny może sobie słuchać nawet Stachurkiego czy Shazzy jeśli ma taką ochotę - nic mi do tego.
Te wszystkie rozmowy na temat wyższości jednego typu muzy nad drugą są doprawdy żenujące o ile rozmówcy nie potrafią normalnie pokazać za co swój ulubiony zespół lubią.

[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-09-02, 22:04 ]
Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury. Nie cenzurujemy przekleństw.
Jeżeli widzisz gwiazdki w przekleństwach to prawdopodobnie masz włączoną cenzurę w profilu. Aby wyłączyć cenzurę wystarczy odznaczyć cenzurowanie wyrazów w edycji profilu.
http://www.sadistic.pl/regulamin.htm

dzejosB

2012-09-02, 22:05
Coś dla fanów lotnictwa.

LeHajt

2012-09-02, 22:15
"gdy poznają mój urok osobisty..."


uroczy po ch*ju :kloc:

wolfik990

2012-09-02, 22:30
domin299 napisał/a:




Nie... nie jestem zbyt płytki ... ty to w szkole umiałeś się przy odpowiedzi wykręcać :D Typowe oczywistości ... głębszego przekazu w tym nie ma ... to tak jak odpowiedzieć o każdej książce "rze uczy wytrwałości " - można tak o 3/4 lektur w szkole



posłuchaj sobie albo poczytaj inne teksty paktofoniki. Ma to przekaz jest fajnie zrapowane i wpada w ucho przynajmniej mi. Tobie nie musi. Mnie nie jara rock ani metal ciebie pewnie tak. Ma taki przekaz co do mnie w trafia. Ciao

LeHajt napisał/a:

"gdy poznają mój urok osobisty..."
Obrazek

uroczy po ch*ju :kloc:




Nie wiem jak ty ale miał żonę i dziecko :D .


teken

2012-09-02, 22:32
Największa polska produkcja o ćpunach :D

Ja pie**ole, wrzuć film o hip hopie, jeden napisze ironiczny komentarz i rozpoczyna się gównodyskusja gimbósów o gównie, który to większy znawca polskiej sceny, teksty tłumaczą, ja pie**ole. Pewnie większość z was nawet żadnej płyty oryginalnej nie ma.

Nie mówię, że kaliber czy paktofonika robiły ch*jowy rap, robiły go specyficznie i oryginalnie, ciekawie, ale rzygać mi się chce jak widzę wywody gimbusów, co przesłuchali płyty kalibra i wielcy znawcy k***a jego mać jeden z drugim, pewnie co drugi w koszulce RPK.

Luck95

2012-09-02, 22:36
No zajebiście, ale "legenda" to troszeczkę przegięcie. Twórczość którą robili była fajna, ale o KAT albo TSA które są równie legendarni ale nikt o nich filmu nie zrobi. Dlaczego? Bo są niewygodni, nieodpowiednie treści głoszą. Więc nie pie**olić mi tutaj jakiś i orgazmów nie dostawać. A na film pójdę :D