18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jesteś bogiem - ZWIASTUN FILMU

buba100111 • 2012-09-02, 15:48
Film o powstaniu paktofoniki. Może i nie sadystyczne, ale myślę, że ciekawy pomysł. W końcu wielu z nas tutaj słucha HH a paktofonika to niewątpliwie początek polskiego rapu. Jeżeli ci sie nie podoba to przewijaj dalej



szukałem po tagach, nie wiem, jeżeli było to kur*a coś źle robie;/

Skora2

2012-09-02, 19:09
Hehehe:D i po filmie fanów Hip Hopu, a szczególnie Paktofoniki diametralnie wzrośnie! na kilka miesięcy...

Nikczemny_Płód

2012-09-02, 19:23
yopashouu napisał/a:

Hip Hop k***a - szybkie mówienie o dupach, r*chaniu i używkach, doprawione j***niem policji z użyciem niezwykle ambitnego podkładu muzycznego... aha, i jeszcze te magiczne rymy częstochowskie.



Pierdól dalej, bedzie wiosna.




k***a ale jarania Pfk to chyba nigdy nie zrozumiem.

al...........10

2012-09-02, 19:26
Czekałem odkąd wyszedł scenariusz w formie książki i cały czas byłem zajarany tematem. Do czasu, gdy wybrali aktorów... Ci goście w ch*j się nie nadają, materiały z nimi przewijają się chyba od dwóch lat, a ja dopiero ostatnio zacząłem bez problemu odróżniać kto gra kogo. Odtwórcę Magika można spokojnie zamienić z odtwórcą Rahima, a ten od Fokusa ma głos jak mała dziewczynka w porównaniu do prawdziwego Fokusa.
Wielka szkoda, bo choć może z tego wyjść całkiem niezłe dzieło, to jednak ciągle będzie tylko piękną rzeźbą z gówna.

Shinigamix

2012-09-02, 20:00
@up Żałosne :)
PS: Długo czekałem na ten film, książkę czytałem i mam nadzieję że film mnie nie zawiedzie!

Portnoy

2012-09-02, 20:01
Juz kiedys tutaj pisalem ze muzyka to nie sport nie ma "lepsze gorsze" osobiscie slucham muzyki rockowej ale cenie sobie tez dobry HH taki jak K44,WWO czy nawet 2pac.Jezeli ktos tworzy naprawde dobra muzyke to sie tego slucha bo jest ok.Komercyjny HH tak jak i Rock niech sp***ala,a film o "pionierach" polskiego HH musze poprostu obejrzec bo lubie takie rzeczy ;) Piweczko za wstawke ;)

domin299

2012-09-02, 20:02
Ale jakie znowu stereotypy ? Przecież słychać to co słychać ... i nie da się zaprzeczyć że 3/4 śpie... przepraszam... Gada o dupach i policji a ta 1/4 może se tam Gadać inne pierdoły... typu "jestem bogiem" ... jaki to ma przekaz ?

ti...........ax

2012-09-02, 20:13
Kiedyś HH dało się słuchać, 1 na 10 kawałków całkiem fajnie wpadał w ucho i opisywał żeczywistość. Ale obecie nowe i te stare ekipy zeszmaciły się do imentu. Śpiewają( czy co tam innego robią) to co chcą słyszeć gimbusy, czyli albo dupczą, albo jarają, albo JP.
Wiem, że to może was bardzo urazić, ale wole Justina Biebara niz te ich pie**olenie słuchać

drzymek1906

2012-09-02, 20:16
raultg napisał/a:

SPOILER: MAGIK SKACZE Z OKNA



Powiem wprost, wypie**alaj gimbusie, bez pozdrowien, bez odbioru.

yopashouu

2012-09-02, 20:22
sonico napisał/a:


ja pie**ole po to jest muzyka żeby podkładało się teksty pod rozne dzwieki, to samo w innych gatunkach muzycznych zrozum pie**olniety tvnowski czlowieku ze roznym ludziom podobaja sie rozne zeczy, Twojej mamie sie podobasz Ty a nam sie k***a nie podobasz i co mamy obrazac odrazu Twoja matke bo podoba jej sie tępy ch*j jakis?


Masz debilu 23 lata, a zasady ortografii i interpunkcji lepiej znają dzieci z 2. klasy podstawówki... a jak przeczytałem tekst o TVN-ie, to leżałem przez 5 minut ze śmiechu na podłodze :)
I jeszcze robi za wyrocznię: "a nam sie k***a nie podobasz" - czyli co? Stoję tam gdzie stało ZOMO, a sonico to pasterz hip-hopowych owieczek?
:idzwch*j:
wolfik990 napisał/a:

@yopashouu:
Po prostu nie rozumiem jakim to trzeba być zj***nym człowiekiem gdy po odsłuchaniu jeden czy może dwóch utworów rapu zacząć jeździć go bo całości. Bardzo szanuję ludzi, którzy mimo, że nie słuchają jakiegoś gatunku muzyki to szanują ludzi którzy go słuchają. W latach 90 gdy w Polsce pojawił się rap dużo ludzi się w nim zakochało. W przypadku Paktofoniki to był głos młodych Polaków. Jesteś chyba nie z tego rocznika by to wiedzieć. Dlatego nie hejtuj.


Słuchałem tego znacznie więcej, głównie ze względu na ówczesnych znajomych i tego gówna nie dało się słuchać. Jak Tobie za pierwszym razem nie spodoba się np. rock, to zamiast mieć to w dupie, katujesz się słuchaniem czegoś, czego nie lubisz, tylko po to, by lepiej poznać daną twórczość? Nie wydaję mi się...

Anders Breivik

2012-09-02, 20:37
drzymek1906 napisał/a:



Powiem wprost, wypie**alaj gimbusie, bez pozdrowien, bez odbioru.


Przyda ci się dystans do pewnych rzeczy w życiu, pierdoło, nie bierz wszystkiego do siebie..

wolfik990

2012-09-02, 20:42
@yopashouu
Ma prawo Ci się nie podobać hh. Mi się też nie podobają różne rzeczy. Każdy człowiek jest inny. Ale miej szacunek do tych ARTYSTÓW(Tak tak. Tworzą muzykę-Tworzą sztukę). To masz naprawdę zajebistych znajomych jak słuchają firmy itd. Nie wnikam co słuchasz ale okazuj szacunek ludziom którzy są po prostu inni od Ciebie

Drakhesh

2012-09-02, 20:46
HH co prawda nie lubię, ale film obejrzę chętnie. Choćby po to żeby zobaczyć, czy dla polskiej kinematografii jest jeszcze nadzieja.

tigerqaz

2012-09-02, 20:53
Mam nadzieję że na premierze filmu nie wyskoczy jakiś pedał i nie zabije kilku osób bo to już się robi nudne...Ja chcę w spokoju obejrzeć nareszcie coś dobrego w kinie polskim :)