18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jesteś bogiem - ZWIASTUN FILMU

buba100111 • 2012-09-02, 15:48
Film o powstaniu paktofoniki. Może i nie sadystyczne, ale myślę, że ciekawy pomysł. W końcu wielu z nas tutaj słucha HH a paktofonika to niewątpliwie początek polskiego rapu. Jeżeli ci sie nie podoba to przewijaj dalej



szukałem po tagach, nie wiem, jeżeli było to kur*a coś źle robie;/

wolfik990

2012-09-02, 18:27
jak widzę co napisał yopashouu to jestem za aborcją.

Bambucza007

2012-09-02, 18:29
yopashouu napisał/a:

Hip Hop k***a - szybkie mówienie o dupach, r*chaniu i używkach, doprawione j***niem policji z użyciem niezwykle ambitnego podkładu muzycznego... aha, i jeszcze te magiczne rymy częstochowskie.



Ale Ty jesteś człowieku k***a smutny. Jeżeli słuchasz dzisiejszych płytkich psuedo HH kawałków, to nie dziwię się że wyrabia Ci się takie zdanie. Chyba nigdy nie słuchałeś prawdziwego HH, mając na myśli prawdziwego mówię o starszych ekipach. Pokahontaz, K44, Pijani Powietrzem, Molesta, WWO

Pozdro dla kumatych.

doryjan

2012-09-02, 18:29
i dobrze że takie produkcje powstają, w końcu jest to zespół którego nutki 12 lat po rozpadzie dalej wielu nuci w myśli :)

hugoboss17

2012-09-02, 18:30
Nie słuchamy hip hop'u tylko rapu baranie. Hip Hop to kultura, rap to muzyka i mimo, że odnajduję się w tym środowisku pie**ole ten film o marnej Paktofonice, która robiła marną muzykę. Joł.

kustoms123

2012-09-02, 18:30
yopashouu napisał/a:

Hip Hop k***a - szybkie mówienie o dupach, r*chaniu i używkach, doprawione j***niem policji z użyciem niezwykle ambitnego podkładu muzycznego... aha, i jeszcze te magiczne rymy częstochowskie.



Witam słuchacza firmy i Popka :facepalm: Jak się nie znasz, to się nie wypowiadaj. Swoją drogą Hip Hop to subkultura, rap to muzyka.

danny8_1991

2012-09-02, 18:32
k***a, polska podróbka 8 mili. Gratulacje dla twórców filmu.

Anders Breivik

2012-09-02, 18:33
Cytat:

paktofonika to niewątpliwie początek polskiego rapu


A Ein Killa Hertz, Liroy i Slums Attack to co? :-?

wolfik990

2012-09-02, 18:34
ale wy ludzie jesteście zj***ni

Szymanski

2012-09-02, 18:35
@yopashouu twojego posta zakwalifikuje do marnego trollingu, to samo można powiedzieć o prawie każdym gatunku muzycznym oprócz muzyki poważnej. Ponoć najsławniejsza kobieta niejaka/i Justin B. wykonuje rock :shock: o co chodzi w metalu ? wysławiajmy tego na dole, jedzmy koty bo są smaczne i zdrowe, mydłu i innym kosmetykom stanowcze nie ? punk-rock to samo mydło beee, jabol, dz**ki i dragi jak najbardziej spoko ? temat muzyki popowej i disco polo przemilcze :-| Jeżeli, ktoś słucha gówna, które jest kojarzone z jakimś nurtem muzycznym to potem są takie skutki, jeżeli z rapu o uszy obiła ci się tylko firma albo rpk albo inne kule i omeny to się nie dziwie. Stara zasada nie masz o czymś pojęcia siedź cicho. Chcesz porządnego rapu z przekazem, przesłaniem to poszukaj a uwierz, że jest tego w 3 i trochę. Ja słucham głównie rapu ale oprócz tego muzyka poważna, rock, punk-rock, celtycki folkowy punk-rock. Dość tego strzępienia klawiatury i nie bawmy się w hejtujących gimbusów :-D

yopashouu

2012-09-02, 18:39
Bambucza007 napisał/a:



Ale Ty jesteś człowieku k***a smutny. Jeżeli słuchasz dzisiejszych płytkich psuedo HH kawałków, to nie dziwię się że wyrabia Ci się takie zdanie. Chyba nigdy nie słuchałeś prawdziwego HH, mając na myśli prawdziwego mówię o starszych ekipach. Pokahontaz, K44, Pijani Powietrzem, Molesta, WWO

Pozdro dla kumatych.


To wytłumacz mi jedną prostą rzecz - skoro teksty "prawdziwego HH" są dobre, mają przesłanie, to po jaką cholerę robić z tego wyrób muzykopodobny (tzn. podkładać pod teksty jakieś wieśniackie melodyjki, które brzmią jak wygrywane na domofonie)? Nie można po ludzku tych tekstów stworzyć czegoś lepszego, np. wierszy lub prawdziwej piosenki, w której wykonawca śpiewa, a nie szybko mówi?

@wolfik990:
nie mierz wszystkich swoją miarą, zawsze możesz zrobić zrzutkę na własną eutanazję.

wolfik990

2012-09-02, 18:56
@yopashouu:
Po prostu nie rozumiem jakim to trzeba być zj***nym człowiekiem gdy po odsłuchaniu jeden czy może dwóch utworów rapu zacząć jeździć go bo całości. Bardzo szanuję ludzi, którzy mimo, że nie słuchają jakiegoś gatunku muzyki to szanują ludzi którzy go słuchają. W latach 90 gdy w Polsce pojawił się rap dużo ludzi się w nim zakochało. W przypadku Paktofoniki to był głos młodych Polaków. Jesteś chyba nie z tego rocznika by to wiedzieć. Dlatego nie hejtuj.

Kov

2012-09-02, 19:01
damian11500 napisał/a:

Piwo dla Magika ^^


On nie żyje :roll:

~Tołdi

2012-09-02, 19:02
Magik ciągle nie odpowiedział na kilka dissów :-/ No lamus jak sie patrzy :szydera:

sonico

2012-09-02, 19:09
yopashouu napisał/a:


To wytłumacz mi jedną prostą rzecz - skoro teksty "prawdziwego HH" są dobre, mają przesłanie, to po jaką cholerę robić z tego wyrób muzykopodobny (tzn. podkładać pod teksty jakieś wieśniackie melodyjki, które brzmią jak wygrywane na domofonie)? Nie można po ludzku tych tekstów stworzyć czegoś lepszego, np. wierszy lub prawdziwej piosenki, w której wykonawca śpiewa, a nie szybko mówi?


ja pie**ole po to jest muzyka żeby podkładało się teksty pod rozne dzwieki, to samo w innych gatunkach muzycznych zrozum pie**olniety tvnowski czlowieku ze roznym ludziom podobaja sie rozne zeczy, Twojej mamie sie podobasz Ty a nam sie k***a nie podobasz i co mamy obrazac odrazu Twoja matke bo podoba jej sie tępy ch*j jakis?