18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jesień 2023 - list do lekarzy. Ile kasy oferuje BigPharma?

Belozaurus • 2023-12-14, 02:29
Kilka info o skorumpowanym systemie zdrowotnym


ProVVe

2023-12-14, 02:57
Mnie nic nowego nie powiedział :D . Zastanawiam się gdzie są te k***y co nawet tutaj pie**olili o maskach i szczepieniach? Ciekawe czy sobie dupe juz nawzajem w chacie na krakena ochronili... Nic tylko za ryj chwycić i przymusowo do miliardowej dawki zaciągać... Ile ja miałem z lataniem użerania, żeby k***a z kraju do kraju autobusem bo inne lotnisko, papiery w samolocie uzupełniane... Za to powinni ich dalej kasować abonamentem. Posrali się bo "2% może umrzeć" k***a mac smiechlem jak to usłyszałem. Zaraz mi się przypomniał southpark z SARSem gdzie cale miasteczko się położyło i kazali dzieciom zakladac nowa cywilizacje bo może 2% z nich umrze. Nadal czekam na te masowe mogiły z milionami ciał tak zniszczonych wirusem i silnie skażonych biologicznie ze trzeba było na odludziu w ołowiu chować i zalac betonem... Oczywiście na koniec tablice informacyjne dla potomnych żeby nie otworzyli później tych puszek pandory i nie sprowadzili kolejnej zagłady

PolskaSkarpetka

2023-12-14, 03:12
xD czy masz może jakieś materiały o księżycowym drewnie?

psotny_fiutek

2023-12-14, 06:47
PolskaSkarpetka napisał/a:

xD czy masz może jakieś materiały o księżycowym drewnie?



O księżycowym drewnie nie mam, ale mam za to materiał jak twoja stara opie**ala na tyłach Żabki menelom pały za szlugi i kuflowe.

Widzę że dupka zapiekła, to od razu musiałeś dać taki irracjonalny z dupy komentarz...

Wiesz co, zapie**ol sobie kolejnego bustera, tym razem na Krakena. Poczujesz się wtedy lepiej i nawet zaczniesz komentarze pisać na temat a nie z dupy.

bleblebator1

2023-12-14, 06:53
PolskaSkarpetka napisał/a:

xD czy masz może jakieś materiały o księżycowym drewnie?



przyjmij sobie analne szczepienie na covida, od razu lepiej się poczujesz

PolskaSkarpetka

2023-12-14, 07:02
psotny_fiutek napisał/a:

O księżycowym drewnie nie mam, ale mam za to materiał jak twoja stara opie**ala na tyłach Żabki menelom pały za szlugi i kuflowe.
Widzę że dupka zapiekła, to od razu musiałeś dać taki irracjonalny z dupy komentarz...
Wiesz co, zapie**ol sobie kolejnego bustera, tym razem na Krakena. Poczujesz się wtedy lepiej i nawet zaczniesz komentarze pisać na temat a nie z dupy.



Wariacik xD

bleblebator1 napisał/a:

przyjmij sobie analne szczepienie na covida, od razu lepiej się poczujesz



Każdy homofob to krypto gej.

parolek

2023-12-14, 07:49
Czyżby koniec wojny na wschodzie i czas na powrót Bergamo?

WieprzowinkadlaMuslimka

2023-12-14, 07:55
Jakiś mędrzec od Wojowników Mariana?

Jakiś mędrzec od Wojowników Mariana?

ra0mir

2023-12-14, 07:59
Iczego szczeka? PiS odsunięty od władzy! Skończy się covid, głód na świecie, wojny a Putin z Zełeńskim i Bajdenem za ręce pobiegną w stronę słońca.

NeinNeinNeiN

2023-12-14, 08:02
Całkiem prawdopodobne jest to co gość mówi ale
Tik tok to największa fabryka troli na świecie, właścicielem są Chiny a Rosjanie mają tu swoją machinę propagandową. Każdy kto jara się tym gównem nie jest mniej zmanipulowany niż ci którzy wierzą w to, że całe to szczepionkowe wariactwo wróci.

Majomir

2023-12-14, 08:03
W Trzemesznie dziadka na rowerze z pasów zabrał Tir, trup na miejscu ,lekarz pyta rodzinę czy może dopisać że C19 .Sytuacja prawdziwa z 2020

antisol123

2023-12-14, 08:05
PolskaSkarpetka napisał/a:

xD czy masz może jakieś materiały o księżycowym drewnie?



Na jutubie masz, Bald tv... Bo Cię tu obszczekali jak kundla, ale też bym tak pewnie zareagował, gdybym nie był w temacie, bo sadole nie znają litości hehehe...

Zarejestruj

2023-12-14, 08:43
Co w tym dziwnego, że zadłużone szpitale szukają dodatkowych pieniędzy?

xPaJaCx

2023-12-14, 08:52
antisol123 napisał/a:

Na jutubie masz, Bald tv... Bo Cię tu obszczekali jak kundla, ale też bym tak pewnie zareagował, gdybym nie był w temacie, bo sadole nie znają litości hehehe...




Sadole ogólnie niczego nie znają. Wykorzystują bezmyślne odruchy, plotki czy pomówienia, zamiast samemu dojść do źródła informacji, a później piszą debilne komentarze utwierdzając autorów nagrań przy tym, że łatwo można manipulować debilami. A ci są jeszcze z siebie dumni że jakieś drugie dno sprawy widzą
:lol:

Agenci sprzed monitów :-o

ZaczarowanyTapczan

2023-12-14, 08:59
xPaJaCx napisał/a:

Sadole ogólnie niczego nie znają. Wykorzystują bezmyślne odruchy, plotki czy pomówienia, zamiast samemu dojść do źródła informacji, a później piszą debilne komentarze utwierdzając autorów nagrań przy tym, że łatwo można manipulować debilami. A ci są jeszcze z siebie dumni że jakieś drugie dno sprawy widzą

Agenci sprzed monitów



90% z tych sherlocków miało problem zdać z klasy do klasy, a teraz rozpracowują system.

Brakuje tylko żółtych napisów u tego Pana, dodałoby to wiarygodności...