18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebać górnik :D

skurwyvij • 2017-06-28, 00:07
Na nagraniu można zobaczyć osobników nieznanej mi drużyny piłkarskiej "wyrzekającej" kibica Górnika zabrze :D

srajtasma09

2017-06-28, 21:19
Patrząc na komentarze pod filmem stwierdzam., że przed założeniem konta na sadolu powinien być jakiś test inteligencji

elfis

2017-06-28, 23:23
lucilla
ty, zazdrościsz, a poważnie, jak nasrane musi mieć facet aby mieć taki pedalski nick

Radbug

2017-06-28, 23:29
Hahah frajerzy!!! Jak już odeszliscie to krzyknąłem, że mi o Łęczną chodziło!!! I co przegrywy!

lucilla

2017-06-29, 11:03
@elfis

"ty, zazdrościsz, a poważnie, jak nasrane musi mieć facet aby mieć taki pedalski nick"

Czego niby zazdroszczę? :D Tego, że nie latam po osiedlu z ziomkami i nie napie**alam się o barwy jakiegoś durnego klubu? Albo nie stoję pod nocnym i nie szukam zaczepki? Nie zazdroszczę tylko gardzę :) Jedynie idioci załatwiają pięścią coś co można załatwić dyplomatycznie. Zamiast się bezmyślnie klepać pod blokiem zapisz się jeden z drugim na boks albo zapasy i tam się wyżyj. Głąbie teraz mam rodzinę, stałą pracę i obowiązki i nie mam ani czasu ani ochoty żeby się włóczyć po dzielni, mazać chwdp na ścianach i udawać gangstera. Zrób coś lepiej pożytecznego.
ps. Wyj***ne mam na to co sądzisz o moim nicku, podejściu czy czymkolwiek innym.

Teraz korzystając z urlopu idę się postawić klocka:*

PapierowyUmysł

2017-06-29, 13:13
no i przepadł ADRIANO, pewnie dojeżdża już co niektórych.

lucilla

2017-06-29, 14:18
Pewnie sesję poprawia :-D

krecikprecik

2017-06-29, 18:34
@Elfis

Komentarz był oczywiście przenośnią i skrótem myślowym, bo szkoda nafty na durniów.

Dawno wyrosłem z prawa pięści, jak trzeba to mogę przypie**olić, chodzi głównie o czysto ekonomiczne względy- Rozpie**ole takiemu gębę na środku ulicy, zwiną mnie pały, notowanko, sprawa w sądzie, wyj***nie ze studiów, brak pozwolenia na wyjazd do Stanów (Tak, nie chce się chwalić, ale zdaje sobie sprawę ze swojego potencjału, i mierze wysoko) a taki burak jeden z drugim, jeden przypał mniej czy więcej, co go to, nic ciekawszego w życiu nie ma do roboty.

Po drugie jest takie powiedzenie "Never punch down". Szkoda ręki na kretynów, drugi akapit mojego komentarza opisywał skrajne emocje jakie we mnie wzbudzają Ci pseudo kozacy. Tacy rycerze ortalionu, z niecierpliwością czekaliby na tych wszystkich uchodzców, a myślisz że nie widziałem jak na Piotrkowskiej gdzie jeden z drugim wyłapuje od ciapaka i sp***ala z rozj***nym nosem i łzami w oczach, oczywiście przy dystansie >50m od oponenta drze p*zdę jak to go nie dojedzie z chłopakami, ale prawda jest taka że gorszy wstyd jakby już frajerem z wolności został.

Po trzecie dzisiejsza kibolka jest tylko wymówka, wszyscy potracili jaja, osaczyć 99% chuliganki to szczali by na swój klub jak bohater na filmie.

Mimo ofensywnego usposobienia na moją osobę przez Ciebie, pozdrawiam.

elfis

2017-06-29, 20:08
trochę żartowałem , bo tak naprawdę uważam że trzeba mieć charakter aby założyć różowy sweterek,
,,Chłopaki nie płaczą,,

MinisterR

2017-06-30, 12:28
elfis napisał/a:

lucilla
ty, zazdrościsz, a poważnie, jak nasrane musi mieć facet aby mieć taki pedalski nick


musi być twoim ojcem, hy hy hy :lol: