18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebać górnik :D

skurwyvij • 2017-06-28, 00:07
Na nagraniu można zobaczyć osobników nieznanej mi drużyny piłkarskiej "wyrzekającej" kibica Górnika zabrze :D

SzczurowaT

2017-06-28, 00:12
Ale pała, widać, że ostro nie został pobity a się wyrzekł klubu swojego :P Pewnie presja większej ilości oponentów :D

krecikprecik

2017-06-28, 00:13
Eh k***a p*zdeczki cwane w 5, mieliśmy ostatnio akcje w Łodzi siedzieliśmy sobie na dworze przy piwku, kolega rozpoczął debatę który to klub (Widzew czy ŁKS) ma korzenie żydowskie... tam grupeczka podsłuchiwała jak się nie doj***li i zaczęli skakać, dopóty nie wrócił innym ziomek z WC i w tym momencie zrobiło się nas może również 3, ich 3, i oczywiście co? Odwrót na pięcie i w długą.

Sk***ysynów przywiązywałbym do drzewa, napie**alał, poszedł coś zjeść, odpoczął, wrócił i znowu napie**alał.

skurwyvij

2017-06-28, 00:14
Pozdrawiam cie kolego kreciku z Bałut :D

krecikprecik

2017-06-28, 00:16
@Arturrro

Również pozdrowienia, lecz ze Starych Bałut :D

skurwyvij

2017-06-28, 00:17
moze w sumie nie z Bałut ale z Dołów :D

Amur

2017-06-28, 00:46
te p*zdy wszystkie są odważne w grupie

jaranie się...

ro...........24

2017-06-28, 00:53
Jak oni fajnie się bawią.
Sport to zdrowie, pamiętajcie

Jeqon

2017-06-28, 01:54
j***ć Ruch! Gadoj, bo Ci wyk***ia! :krejzi:


zonk

2017-06-28, 06:03
Ogólnie napie**alanie kogoś przez barwy klubowe jest jakieś takie p*zdowate.

Al...........go

2017-06-28, 07:35
O, znowu Animal Planet. j***ne podzwierzęta.

lordindycznik

2017-06-28, 08:43
@ up SQT

Dlaczego ? Pytam poważnie ? Pracowałem z ziomkiem który życie oddałby za Widzew i swoich ziomków, jakoś k***a nigdy nie robił dymu na mieście bez powodu, nawet jak się popiło, zawsze unikał bezsensownych sporów itp. Oczywiście napie**alał się i napie**ala nadal, ale jak on sam mówił nigdy w p*zdę nie dostaje nikt za darmo :)

Adrian92

2017-06-28, 08:50
Typ na plecach wielki napis Górnik Zabrze a nawet boi sie dostac wpie**ol za swoje przekonania.
Jak robie sobie tatuaz to jestem pewny co robie, są to moje przekonania czy wartości w życiu jakie wyznaje, zaleznie od tatuażu.
Gość woli powiedzieć jebac górnik niż dostac wpie**ol, a przeciez po takiej akcji dostanie od swoich i na stadionie już nie ma prawa sie pojawic.
To są tzw. słabe charaktery. Morda nie szklanka, proste. No może jedynie zębów szkoda, ale przecież nikt nikomu nie broni się zemścić, biore kumpli i robie wjazd w kazdego po kolei. Gorzej jak sie kolegów z klimatu nie ma, wtedy jest problem he he...

@AleDlaczego

Jesteś podobno na sadystycznej stronie, człowiek bije człowieka i wyzywasz od zwierząt? Na prawdziwym sadolu takie akcje powinny byc propsowane, tutaj 9/10 to same p*zdy a sadol to drugi kwejk, wylegarnia społeczniarskich ciot.

Pamietam swojego czasu jak własnie takie lamentujące p*zdy jak Ty były wyłapywane na forum i dojeżdżane w realu :) Mina takich osobników była bezcenna bo mysleli, ze są anonimowi a tu takich pech.

j***ć p*zdy bez charakteru.

Al...........go

2017-06-28, 09:17
Adrian92,

No tak, bo żeby lać się o to, który szalik lepszy to trzeba charakteru. :ja_pie**ole: Weź idź ty się jebnij. A co do propsowania zwierzęcej przemocy... To mogą tylko inne zwierzęta propsować. Gdyby 5 czarnych lało białego to rozpętałaby się taka gównoburza, że ludzi monitorami by wciągało a tutaj "hehe, bohaterowie, mają wartości, buk chonur łojczyzna".

Cytat:

To są tzw. słabe charaktery. Morda nie szklanka, proste. No może jedynie zębów szkoda, ale przecież nikt nikomu nie broni się zemścić, biore kumpli i robie wjazd w kazdego po kolei. Gorzej jak sie kolegów z klimatu nie ma, wtedy jest problem he he...



Widać, że też bohater jesteś 5 na 1. Silny charakter w ch*j. j***ny samiec alfa. Ale jak sam idzie to główka w ramiona i cichaczem żeby nikt nie zaczepił.