18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebać górnik :D

skurwyvij • 2017-06-28, 00:07
Na nagraniu można zobaczyć osobników nieznanej mi drużyny piłkarskiej "wyrzekającej" kibica Górnika zabrze :D

idejakprzecinak

2017-06-28, 13:15
napie**alanie się z powodu klubów piłkarskich jest tak samo sensowne jak napie**alanie się w celu rozstrzygnięcia, który cukier jest słodszy: z biedry czy z tesco :P


BiszkoptWE

2017-06-28, 13:24
@AleDlaczego: o tym własnie mówię, GENIUSZE!

Adrian92

2017-06-28, 15:14
tip.top napisał/a:



Uderz w stół... :amused:
Rozczaruję cie, ale poziom nie wynika z jakości moderacji. Jest natomiast wprost proporcjonalny do stężenia gender rurkowców w jajogniotch (czyt. kibiców piłki nożnej) na jeden topic.


Każdy wiek jest dobry żeby móc się ponabijać z takich matołów jak ty.



Bolą cię ci kibice, oj bolą. Ciekawe czy ty i tobie podobni macie tyle do powiedzenia w realu co w internecie, 1000, 2000 4000 postów, siedzą takie noł lajfy i udają "sadoli" a jedyny ich sadystyczny wyczyn to przypalanie mrówek na słońcu czy ubicie muchy w kiblu. Dodam jeszcze marny trolling, tworzenie memów i bycie "fajnym" na stronie, wzajemne dawanie piwek, ogólnie rzecz biorąc pokolenie internetu bo nie wyobrażam sobie normalnego człowieka korzystającego z życia, pracującego, mającego jakieś hobby, pasję, dziewczynę żeby miał po kilka tysięcy postów na takim portalu jak sadistic. Szanujmy się, to jest śmiesznie żałosne. Oczywiście każdy ma swój tryb życia, mnie to jebie, ale zwyczajnie cisnę bekę z takich jak Ty, w internecie najmądrzejsi a jak przychodzi w realu do pogadania w 4 oczy to c*pkso mokre, łzy lecą i głowa w dół.
Wiesz ilu chłopaków wyłapaliśmy z fejsbuka którzy tak za bardzo kozaczyli? Masa, szybkie sprowadzenie do parteru i od tego czasu milczą jak grób.

Znam ten klimat od środka, nie raz dostałem wpie**ol, nie raz biłem, ale nigdy przypadkowych ludzi. Jeżeli myślicie, że ten człowiek z Górnikiem Zabrze na plecach to przypadkowy gość to jesteście w błędzie. Generalnie nie propsuje akcji z kamerowaniem, wychowałem się na innych zasadach ale cóż. taki klimat na górnym śląsku.

I jeszcze wracajac do matoła wyżej, tak k***a, własnie taka sytuacja gdzie jest 5 dookoła a Ty sam, to sprawdzian dla Ciebie i Twojego charakteru. Charakter nie ukazuje sie wtedy kiedy w 30 robisz wjazd na osiedle gdzie jest 15 przeciwników, charakter pokazuje sie kiedy jest sie pod presją, kiedy grozi Ci wpie**ol od liczniejszego czy po prostu silniejszego przeciwnika.
To tyczy się każdej sytuacji, nie tylko kibicowania.
Przykład, wracasz z imprezy z dziewczyną, zaczepia ją 2 typów i albo Ci charakter pozwala do nich wyburzyć i ją obronić, nawet kosztem swojego zdrowia albo charakter Ci nie pozwala na nic bo jestes bardziej obsrany niz dziewczyna. zważając na to w jakich czasach żyjemy, to ciot bez charakteru jest jakieś 80 % facetów.

Kończę rozmowę z Tobą i całą resztą, bo to bez sensu. Kółko wzajemnej adoracji, nie zapomnijcie sobie laski zrobić gdy dajecie sobie piwka :) CHZR!

Al...........go

2017-06-28, 15:32
Adrian92,

Nie kibice tylko to na filmie to zwykli bandyci/zwierzęta (wybierz co bardziej pasuje). Każdy zdrowy na umyśle i inteligentny człowiek unika bójek bo zdaje sobie sprawę z ryzyka, a nie wpie**ala się w nie. Tylko prymitywne jednostki, które powinny siedzieć w rezerwatach i tłuc kamień o kamień żeby mieć ogień mogą się szczycić tym i jarać.

TB303

2017-06-28, 15:34
Niby głupi jak but, ale wyobraźnie ma, by wymyślać ciekawe historyjki :amused:

HatakeIV

2017-06-28, 17:00
No ja pie**ole, mamy najlepszy czas żeby rozwijać się w sferze intelektualnej poszerzać zainteresowania pchnąć ludzkość do przodu poprzez chociaż odkrywanie to coraz nowych rzeczy poszerzanie własnej świadomości, a takie patole jak na filmiku i w komentarzach powyżej mają problem jedynie że ktoś jest kibicem jakiegoś wyp*zdowa czy innej ch*jowizny, mam nadzieje że dożyje czasów gdy wszyscy patologiczni kibice co się tłuką trafią do pierdla w imie spokoju dla normalnych obywateli, a argument "zobaczymy kto w czasie wojny będzie bronił kraju" możecie sobie wsadzić gdzieś, nie te czasy.

PapierowyUmysł

2017-06-28, 17:56
Adrian92 napisał/a:



Bolą cię ci kibice, oj bolą. Ciekawe czy ty i tobie podobni macie tyle do powiedzenia w realu co w internecie, 1000, 2000 4000 postów, siedzą takie noł lajfy i udają "sadoli" a jedyny ich sadystyczny wyczyn to przypalanie mrówek na słońcu czy ubicie muchy w kiblu. Dodam jeszcze marny trolling, tworzenie memów i bycie "fajnym" na stronie, wzajemne dawanie piwek, ogólnie rzecz biorąc pokolenie internetu bo nie wyobrażam sobie normalnego człowieka korzystającego z życia, pracującego, mającego jakieś hobby, pasję, dziewczynę żeby miał po kilka tysięcy postów na takim portalu jak sadistic. Szanujmy się, to jest śmiesznie żałosne. Oczywiście każdy ma swój tryb życia, mnie to jebie, ale zwyczajnie cisnę bekę z takich jak Ty, w internecie najmądrzejsi a jak przychodzi w realu do pogadania w 4 oczy to c*pkso mokre, łzy lecą i głowa w dół.
Wiesz ilu chłopaków wyłapaliśmy z fejsbuka którzy tak za bardzo kozaczyli? Masa, szybkie sprowadzenie do parteru i od tego czasu milczą jak grób.

Znam ten klimat od środka, nie raz dostałem wpie**ol, nie raz biłem, ale nigdy przypadkowych ludzi. Jeżeli myślicie, że ten człowiek z Górnikiem Zabrze na plecach to przypadkowy gość to jesteście w błędzie. Generalnie nie propsuje akcji z kamerowaniem, wychowałem się na innych zasadach ale cóż. taki klimat na górnym śląsku.

I jeszcze wracajac do matoła wyżej, tak k***a, własnie taka sytuacja gdzie jest 5 dookoła a Ty sam, to sprawdzian dla Ciebie i Twojego charakteru. Charakter nie ukazuje sie wtedy kiedy w 30 robisz wjazd na osiedle gdzie jest 15 przeciwników, charakter pokazuje sie kiedy jest sie pod presją, kiedy grozi Ci wpie**ol od liczniejszego czy po prostu silniejszego przeciwnika.
To tyczy się każdej sytuacji, nie tylko kibicowania.
Przykład, wracasz z imprezy z dziewczyną, zaczepia ją 2 typów i albo Ci charakter pozwala do nich wyburzyć i ją obronić, nawet kosztem swojego zdrowia albo charakter Ci nie pozwala na nic bo jestes bardziej obsrany niz dziewczyna. zważając na to w jakich czasach żyjemy, to ciot bez charakteru jest jakieś 80 % facetów.

Kończę rozmowę z Tobą i całą resztą, bo to bez sensu. Kółko wzajemnej adoracji, nie zapomnijcie sobie laski zrobić gdy dajecie sobie piwka :) CHZR!



no to też mówie, ujawnij się :D przecież nie odczuwasz zagrożenia, a charakter ameby pozwala Ci na wpie**olenie nam wszystkim, co Ci zależy :D wrzuć swoje zdj, adres itp :3 przecież i tak jesteśmy tylko p*zdami i nic nie jesteśmy w stanie Ci zrobić :)

Al...........go

2017-06-28, 19:11
PapierowyUmysł,

Nie zrobi tego, za bardzo się boi. Rurki pełne gówna już ma i mikrojądra pod żołądkiem.

MinisterR

2017-06-28, 19:22
Adrian92 napisał/a:



Pamietam swojego czasu jak własnie takie lamentujące p*zdy jak Ty były wyłapywane na forum i dojeżdżane w realu :) Mina takich osobników była bezcenna bo mysleli, ze są anonimowi a tu takich pech.



Ha-ha-ha-ha-ha!
Dojechać na forum w realu, albo w Tesco, to ja mogę twoją matkę dz**kę i ojca sk***iela :-)
Oj ch*j, jak gimbus z fantazją zaleciał ^^

Ps. masz już spermę, walisz konia? staje ci? :-P

lucilla

2017-06-28, 19:26
@Adrian92

Kogo to obchodzi, że iluś tam wyłapaliście? A ty jakie masz hobby czy pasje? Osiedle, ziomki, tematy, kto kogo sprzedał, przeleciał, sprowadził do parteru na dzielni :D Rozumiem, że trzeba bronić rodziny w razie potrzeby, bo to obowiązek każdego faceta, ale proszę cię. Po co robić wjazd na osiedle w 30? :D Jak się miało 8 lat to takie "osiedlowe akcje" były na topie, ale jak widać niektórzy jeszcze nie wyrośli. W dorosłym życiu, w cywilizowanym świecie nie załatwia się spraw pięścią. Kiedyś może to zrozumiesz, albo do końca życia będziesz idiotą. Co ty robisz takiego sadystycznego poza wjazdem na osiedle? Każdy ma swoje życie; jedni wchodzą na onet inni na sadistica, a oprócz tego (i tu cię zaskoczę) ci ludzie mają swoje życia, rodziny, obowiązki i przyjemności. Nabijasz się z użytkowników, że piszą posty i zbierają piwa; robisz to samo. Nie dość, że debil prymityw to jeszcze hipokryta. "Cisnę bekę" - spoko ja z takich prawilnych ziomeczków, mordeczek i innych dziwaków też. Nie pozdrawiam.

ChZT! ;)

elfis

2017-06-28, 19:37
krecikprecik
i co dalej , co później byś zrobił,
k***a jakbym znajomego prostaka słuchał

Adrian92
kwinto-esencja prawdy, piwko

karoldeicide

2017-06-28, 20:10
ale te sp***oliny nidoj***ne są smutne. to tak jakbym chodził inapie**alał za "masło czy margaryna" albo "keczup czy keczap"
niech się j***na patologia do roboty weźmie

lucilla

2017-06-28, 20:22
@kwinto-esencja prawdy, piwko

Jeszcze laskę mu zrób.

szamanthc

2017-06-28, 20:43
j***ć ruch i górnik i i całą polską lige co kaleczy piłke nożną

Lepiej byście ciapatych łapali i bili a nie swoich szamaciarze, kiedyś ciebie złapie jakaś grupa ciapatych, a ten koleś powie j***ć cię.

Jeqon

2017-06-28, 21:09
SQT napisał/a:

Ogólnie napie**alanie kogoś przez barwy klubowe jest jakieś takie p*zdowate.



Zgadzam się. Nie bierzcie mojego komentarza na poważnie, bekę cisnę, i bekę mam z tych klubowych p*zdeczek :D