18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebać górnik :D

skurwyvij • 2017-06-28, 00:07
Na nagraniu można zobaczyć osobników nieznanej mi drużyny piłkarskiej "wyrzekającej" kibica Górnika zabrze :D

~tip.top

2017-06-28, 09:28
Adrian92 napisał/a:

Na prawdziwym sadolu takie akcje powinny byc propsowane


Kopanie kogoś po ryju z powodu piłki nożnej to szczyt pedalstwa. Podobnie jak używanie słów typu "propsowanie" :roll:

Adrian92 napisał/a:

tutaj 9/10 to same p*zdy a sadol to drugi kwejk, wylegarnia społeczniarskich ciot.


A co my możemy na to poradzić? :nie_znaju: 9/10 tutaj to kibice piłki nożnej.

AleDlaczego napisał/a:

"hehe, bohaterowie, mają wartości, buk chonur łojczyzna".




TytanowyRosomak

2017-06-28, 09:45
Jeśli śluńsk jest cywilizowany to po tym jak dostał a nie wyparł się barw powinni go potraktować jak swojego i postawić browar.

kevlarx

2017-06-28, 09:52
polaki to nie jest narod cywilizowany, ślunzaki tysz

Adrian92

2017-06-28, 09:56
tip.top napisał/a:


Kopanie kogoś po ryju z powodu piłki nożnej to szczyt pedalstwa. Podobnie jak używanie słów typu "propsowanie" :roll:


A co my możemy na to poradzić? :nie_znaju: 9/10 tutaj to kibice piłki nożnej.



Obrazek




Twój obrazek pokazuje Twój mentalny poziom :)
Skoro Sadistic ma takich moderatorów jak Ty to teraz się nie dziwie dlaczego taki poziom panuje na tej stronie :)

Inna sprawa, jak bardzo trzeba miec smutne życie by mieć 32 lata, byc moderatorem na gimbusiarskiej stronie i miec 4000 postów :D

~Velture

2017-06-28, 09:58
Ciekawe dlaczego nigdy nie widzimy takich akcji wśród kibiców piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, maratonów, sprintów, skoku w dal albo curlingu...

Ciekawe...

~tip.top

2017-06-28, 10:13
Adrian92 napisał/a:




Twój obrazek pokazuje Twój mentalny poziom :)
Skoro Sadistic ma takich moderatorów jak Ty to teraz się nie dziwie dlaczego taki poziom panuje na tej stronie :)



Uderz w stół... :amused:
Rozczaruję cie, ale poziom nie wynika z jakości moderacji. Jest natomiast wprost proporcjonalny do stężenia gender rurkowców w jajogniotch (czyt. kibiców piłki nożnej) na jeden topic.

Adrian92 napisał/a:


Inna sprawa, jak bardzo trzeba miec smutne życie by mieć 32 lata, byc moderatorem na gimbusiarskiej stronie i miec 4000 postów :D


Każdy wiek jest dobry żeby móc się ponabijać z takich matołów jak ty.

lucilla

2017-06-28, 10:13
"Ale pała, widać, że ostro nie został pobity a się wyrzekł klubu swojego :P Pewnie presja większej ilości oponentów"

Pewnie doszedł do wniosku, że nie warto dać się bić dla nazwy, barw czy innego klubowego gówna.

"Inna sprawa, jak bardzo trzeba miec smutne życie by mieć 32 lata, byc moderatorem na gimbusiarskiej stronie i miec 4000 postów"

A jakim trzeba być zjebem, żeby bić kogoś za to, że kibicuje innej drużynie?

j***ć was i te wasze kluby.

orion123123

2017-06-28, 11:27
wszystkie te kluby ruchy gks i inne to są pedały świnie i debile
j***ć gks ruch możecie mi obciągnąć, na serio jakim trzeba być degeneratem żeby tak robić..

BiszkoptWE

2017-06-28, 11:29
Grupy kibicowskiego najwyższych szczeblów w polskich klubach przejęły miejsce po rozbitych mafiach i to one teraz zajmują się napadami, przemytami, rozprowadzaniem narkotyków itp. klub i przywiązanie do niego to super pretekst do zdobycia żołnierzy, których bądź co bądź nie muszą opłacać, tylko częściej trafiają się konfidenci bo tak jak ten z filmiku przy pierwszym lepszym nacisku czy to ze strony rywali czy policji puści parę z ust (znam przypadki strzelania z ucha gdy gościowi groziły zawiasy). Debil myśli, że oddaje życie za klub, a oddaje za nic wartego człowieka który wszystkim kieruje - nie powiem, geniusz wpadł na taki pomysł żeby to wszystko razem połączyć, bo teraz tym wszystkim kierują osoby inteligentne a nie karki które potrafią się napie**alać.

Manowarrior

2017-06-28, 11:31
Podejrzewam że ten obity reprezentuje ten sam poziom co agresorzy.

Al...........go

2017-06-28, 11:52
BiszkoptWE,

Na idiotach zawsze najłatwiej się zarabia.

PapierowyUmysł

2017-06-28, 12:03
tip.top napisał/a:



Uderz w stół... :amused:
Rozczaruję cie, ale poziom nie wynika z jakości moderacji. Jest natomiast wprost proporcjonalny do stężenia gender rurkowców w jajogniotch (czyt. kibiców piłki nożnej) na jeden topic.


Każdy wiek jest dobry żeby móc się ponabijać z takich matołów jak ty.



uważaj mordeczko bo Cię ADRIANO92 dojedzie z ziomkami i będziesz miał zdziwioną minę, nie takie akcje on już odstawiał, tak się go boję, że na wszelki wypadek zamknę się w piwnicy z zapasami żywności :< :lodowka:

b00mba

2017-06-28, 12:06
Adrian92,

Chłopaczku, jak jesteś taki kozak to udostępnij swoje dane osobowe. Jakieś szalone osoby z mentalnością psychopaty, z rożnych forów i chanów pewnie się zainteresują. W internecie to i ja se mogę być Brucem Lee i Chuckiem Norrisem. Poza tym podaj mi przepis na wykrycie osoby po IP, bez udziału policji i bez danych dodatkowych typu zdjęcia okolicy. Inwigilację sieci można prowadzić na poziomie zawartości, adresata i nadawcy pakietów. Wystarczy, że komunikacja jest nie bezpośrednia, po drodze jest usługodawca(proxy), który spełnia zlecenia klienta i niechce podawać adresów klientów- nie do wykrycia bez wsparcia policji.

PapierowyUmysł

2017-06-28, 12:11
b00mba napisał/a:

Adrian92,

Chłopaczku, jak jesteś taki kozak to udostępnij swoje dane osobowe. Jakieś szalone osoby z mentalnością psychopaty, z rożnych forów i chanów pewnie się zainteresują. W internecie to i ja se mogę być Brucem Lee i Chuckiem Norrisem. Poza tym podaj mi przepis na wykrycie osoby po IP, bez udziału policji i bez danych dodatkowych typu zdjęcia okolicy. Inwigilację sieci można prowadzić na poziomie zawartości, adresata i nadawcy pakietów. Wystarczy, że komunikacja jest nie bezpośrednia, po drodze jest usługodawca(proxy), który spełnia zlecenia klienta i niechce podawać adresów klientów- nie do wykrycia bez wsparcia policji.



właśnie przeglądałem jego posty :D i też miałem pisac, żeby się ujawnił, pokazał jaki to z niego harpagan, w wiekszości jego wypowiedzi to niestety: "wyzywanie społeczności sadola od ciot"
no ale jak on to twierdzi lepiej zalatwić sprawe tłukąc się po ryju :D zresztą co on wie o starym sadolu :D

TB303

2017-06-28, 12:21
Ten "Adrian92" to typowa zakompleksiona, niedowartościowana p*zda, co to musi w intenecie pokazać jaki to on jest super-hiper twardziel, a tak naprawdę jest zwyczajną łajzą, której nikt nie lubi i maltretuje, a jedynymi kolegami są gejo-kibole, z którymi lubi się bolcować. To 100% prawda - nic nie zmyślam :amused:

W intenecie możesz być kim chcesz, ale to dopiero prawdziwe życie weryfikuje to, kim naprawdę jesteś - w jego przypadku p*zdą.
Adrian92 napisał/a:

moderatorem na gimbusiarskiej stronie


Nie ma to jak samozaoranie :amused: