18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

swiety_piotr

2019-12-11, 19:41
Kamilu, pogarda jest negatywnym uczuciem człowieka, któremu brakuje dostatecznego, duchowego rozwoju. Uważam, że zgodnie z Twoją autoreklamą powinieneś być bardziej wyrozumiały i znać prawa natury, które sprawiają, że jesteśmy kim jesteśmy.

Nie wiem w jakim towarzystwie obracałeś się lub jakie miałeś doświadczenia (być może kreujesz swoją opinię na podstawie medialnej i internetowej wojny) ale poznałem w życiu "kilka" osób z różnych środowisk. Dzięki temu nie gardzę już ludźmi. Pominę środowiska dorobkiewiczów, karierowiczów itp, bo jasnym jest, że muszą z racji swojego stanowiska i celu zachowywać pewne normy, które puszczają, gdy nie trzeba grać (np. w czasie jakiegoś przyjęcia). Tak również leczy się kompleksy i zakrywa swoje niedoskonałości. I jest to normalne bo jesteśmy tylko ludźmi.

Bardziej zainteresowało mnie środowisko tzw. patologiczne. Co prawda nie jest to mój świat, ale należy przyznać, że są bardziej szczerymi ludźmi i mówią co myślą. Prosto w twarz. Jak im się coś nie podoba, powiedzą to. Często bywają bardzo zdecydowani. I chociaż też błądzą, to od kiedy zwracam się do nich z szacunkiem, gdy pytają o "szlugę ziomek" to traktuję ich jak każdego człowieka. I wiesz co? Oni to widzą oraz odpowiadają także z szacunkiem. Możesz sobie myśleć, że mają niższe IQ od Twojego, są bez matury, ale doskonale widzą, gdy ktoś patrzy na nich z pogardą. I wtedy o wiele częściej stają się agresywni. Ciekaw jestem, czy mierzyłeś się z takim wykluczeniem i problemami jak oni.

I Tobie Kamilu przydałoby się szacunek do ludzi. To jednak wymaga pewnego rozwoju i pracy nad sobą, czego Ci życzę. To przykre, że musisz aż tak mocno akcentować swoją nienawiść. Zawiodłeś się? Ja jako Polak jestem z tego dumny. Z tej zaściankowości, niekiedy prostoty i ze swojej wiary katolickiej. Bo chyba tylko w taki sposób postrzegasz ten naród. Możesz śmiać się ze mnie i nie przyznawać kim jesteś, bo być może nie masz odpowiedniego dystansu do siebie.

W takich słowach, jak Twoje, widzę słabego i niedojrzałego człowieka. Nawet, jeśli to trolling, to tym bardziej.

Pozdrawiam serdecznie.

ProVVe

2019-12-11, 19:48
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Mieszkam w około 135 tys miejscowości w Niemczech i nawet Policji na tutejszym jarmarku nie widziałem... Pisać hejt to dla idiotów... Oni uwierzą we wszystko nawet stare zdjęcia!!!



W Kolonii ponad tysiąc razy nie widzieli policji mimo, że była w nic sylwestrowa hahahah

:-D

Kamil1986DC

2019-12-11, 21:00
swiety_piotr napisał/a:

Kamilu, pogarda jest negatywnym uczuciem człowieka, któremu brakuje dostatecznego, duchowego rozwoju. Uważam, że zgodnie z Twoją autoreklamą powinieneś być bardziej wyrozumiały i znać prawa natury, które sprawiają, że jesteśmy kim jesteśmy.
Nie wiem w jakim towarzystwie obracałeś się lub jakie miałeś doświadczenia (być może kreujesz swoją opinię na podstawie medialnej i internetowej wojny) ale poznałem w życiu "kilka" osób z różnych środowisk. Dzięki temu nie gardzę już ludźmi. Pominę środowiska dorobkiewiczów, karierowiczów itp, bo jasnym jest, że muszą z racji swojego stanowiska i celu zachowywać pewne normy, które puszczają, gdy nie trzeba grać (np. w czasie jakiegoś przyjęcia). Tak również leczy się kompleksy i zakrywa swoje niedoskonałości. I jest to normalne bo jesteśmy tylko ludźmi.
Bardziej zainteresowało mnie środowisko tzw. patologiczne. Co prawda nie jest to mój świat, ale należy przyznać, że są bardziej szczerymi ludźmi i mówią co myślą. Prosto w twarz. Jak im się coś nie podoba, powiedzą to. Często bywają bardzo zdecydowani. I chociaż też błądzą, to od kiedy zwracam się do nich z szacunkiem, gdy pytają o "szlugę ziomek" to traktuję ich jak każdego człowieka. I wiesz co? Oni to widzą oraz odpowiadają także z szacunkiem. Możesz sobie myśleć, że mają niższe IQ od Twojego, są bez matury, ale doskonale widzą, gdy ktoś patrzy na nich z pogardą. I wtedy o wiele częściej stają się agresywni. Ciekaw jestem, czy mierzyłeś się z takim wykluczeniem i problemami jak oni.
I Tobie Kamilu przydałoby się szacunek do ludzi. To jednak wymaga pewnego rozwoju i pracy nad sobą, czego Ci życzę. To przykre, że musisz aż tak mocno akcentować swoją nienawiść. Zawiodłeś się? Ja jako Polak jestem z tego dumny. Z tej zaściankowości, niekiedy prostoty i ze swojej wiary katolickiej. Bo chyba tylko w taki sposób postrzegasz ten naród. Możesz śmiać się ze mnie i nie przyznawać kim jesteś, bo być może nie masz odpowiedniego dystansu do siebie.
W takich słowach, jak Twoje, widzę słabego i niedojrzałego człowieka. Nawet, jeśli to trolling, to tym bardziej.
Pozdrawiam serdecznie.



Próbowałeś być błyskotliwy...i już prawie się nabrałem dopóki nie napisałeś, że jesteś dumny z tego, że jesteś polakiem hahahahaha z polaczkowatej zaściankowości (co tu ma niby budzić dumę???) O wierzę katolickiej nawet nie wspomnam,bo nie jesteś nawet warci splunięcia katolickie,zabobone, wierzące w te niedorzeczne bzdury psy




:lol:

mit2

2019-12-11, 21:53
Kamil1986DC.

Cytat:

Znieważenie Narodu lub Rzeczpospolitej Polskiej
Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Art. 133.



Więc morda karaluchu i módl się, żeby nie znalazł się tutaj żaden społeczniak.

A do reszty - nie karmcie gównotrolla, tylko zgłaszajcie adminom.

Kamil1986DC

2019-12-11, 21:56
mit2 napisał/a:

.


Więc morda karaluchu i módl się, żeby nie znalazł się tutaj żaden społeczniak.
A do reszty - nie karmcie gównotrolla, tylko zgłaszajcie adminom.



Sram na was

:lol:

wilkoala

2019-12-11, 21:59
Kamil1986DC napisał/a:

Próbowałeś być błyskotliwy...i już prawie się nabrałem dopóki nie napisałeś, że jesteś dumny z tego, że jesteś polakiem hahahahaha z polaczkowatej zaściankowości (co tu ma niby budzić dumę???) O wierzę katolickiej nawet nie wspomnam,bo nie jesteś nawet warci splunięcia katolickie,zabobone, wierzące w te niedorzeczne bzdury psy



Po prostu żenujące.
Myślałem że jesteś jakimś rodzajem trola, a ty jesteś zwyczajnym zjebem.
Hehe, co za dzban...

CzerstWybut

2019-12-11, 22:01
Znowu ta ciota kamilek.... ehh szkoda waszego pisania z tym trolem. Ten lewak sobie jakąś misję obrał. Nie ma co zwracać uwagi na kretyna co jest zapatrzony na tą piękną europę. Gość w dupie byl i gówno widział a pie**oli jak typowy troll. Z tej twojej pięknej otwartej europy reszta świata sie napie**ala, w australii nie mogą sie nadziwić co w tej europie odpie**alają z uchodźcami. W ameryce jebią z twojej europejskiej ekologii jak rzeźbią ludzi na kasę żeby być eko, w azji pukają się w łeb jak widzą socjale europejskie i to ile darmozjadow zasiada w pArlamencie i jak debatują o k***a ślimakach czy to nie przypadkiem ryba. Musisz być niezłym przegrywem że spędzasz tu całe dnie i odpisujesz ludziom bzdury i trolujesz non stop. Czasem tu wpadam jak mam czas w miedzy lotach i patrzę a ty dalej na poziomie polaczkowania itp. Cały czas ta sama płyta. Kamilek pewnie to czyta i wali konia bo ktos zwraca uwage na niego.... nie, to jest bardziej reakcja z mojej strony na komentarze mądrych ludzi którzy niepotrzebnie się ciśnieniują jakimś anonimowym kretynem.

SupremeLeader

2019-12-11, 22:39
Nie każdy bohater nosi pelerynę. Beny, masz u mnie piwo!

St...........on

2019-12-11, 23:47
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Mieszkam w około 135 tys miejscowości w Niemczech i nawet Policji na tutejszym jarmarku nie widziałem... Pisać hejt to dla idiotów... Oni uwierzą we wszystko nawet stare zdjęcia!!!



Spokojnie, zobaczysz, ale to dopiero po akcji ;)

Po pierwsze. Każdy dostaje pakiet startowy: religię (lub jej brak) i obywatelstwo, dalej konfiguruje sobie "taryfę" według upodobań. A ty Kamil jesteś hipokrytą, a takich k***iów nie znoszę. Włazisz na polskie forum, piszesz polskim językiem, obrażasz Polaków, wiec powiem zwięźle- albo stary ci do wanny właził za młodu, albo wyj***łeś gdzieś do szkopuff za robotą (bądź z rodziną) i teraz srasz we własne gniazdo. Jedno Ci powiem. Zawsze, ale to k***a zawsze, wśród twoich znajomych, przyjaciół(schkopuff) znajdzie się ktoś kto wypomni ci ,że jesteś j***nym polaczkiem! Jeśli ty nie szanujesz własnej narodowości, inni nie będą szanować ciebie, tak jak kundla.

Dupaapud

2019-12-12, 01:02
Kamil1986DC napisał/a:

Yhym,a ja jestem astronautą, piłkarzem i pilotem myśliwca i jestem,ale jestem trochę gorszy od ciebie,bo aż tak dobrze nie zarabiam jak ty

Aha i wolny czas od osiągania nowych sukcesów spędzasz na Sadisticu,portalu gdzie 99,9% 'ludzi' to skończeni debile zapomniałeś dodać



Haha, 99,99% ludzi yo skończeni debile - to fakt!

Sadol to jeden z czterech głównych, opiniotwórczych portali. Pozostałe trzy to wiocha, chamsko i jebzdzidy ;) AVE Maria!

Coristo

2019-12-12, 06:36
Kamil1986DC napisał/a:

jestem tak samo katolem chociaż tego też sobie nie wybierałem.



Wspomniałeś w jednym z pierwszych komentarzy, że Twoi rodzice tak samo jak Ty gardzą Polską, wiarą katolicką i Polakami.
Muszą Cię więc cholernie nie lubić skoro wybrali dla Ciebie religię katolicką.

edmund

2019-12-12, 07:10
Kamil1986DC jest zwykłym trolem, niemniej za przeginanie na bana zasłużył,
tylko co z tego skoro pewnie ma jeszcze kilka kont

qqq

2019-12-12, 11:22
Polecam odwiedzić jarmarki świąteczne na Węgrzech, np. w Budapeszcie. Poza standardowymi patrolami policji które spacerowały tu i ówdzie, żadnej dodatkowej ochrony, barier betonowych, czegokolwiek. W dniach największego ruchu przy głównym wejściu na jarmark pod bazyliką św. Stefana stał sobie BTR-80 w towarzystwie dwóch antyterrorystów TEK, dzieci robiły sobie z nimi zdjęcia, policjanci pozowali, ogólnie dodatkowa atrakcja bardziej niż względy bezpieczeństwa. Incydentów innych niż nadmierne spożycie grzańca nie odnotowano. Tam nawet k***a cyganie potrafią żyć normalnie, nie kraść i zachowywać się kulturalnie.

mit2

2019-12-12, 13:39
qqq napisał/a:

Tam nawet k***a cyganie potrafią żyć normalnie, nie kraść i zachowywać się kulturalnie.



W to nigdy nie uwierzę!