18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

McQurwa

2019-12-11, 15:58
Kamil1986DC,
to kto tu k***a jest polaczkiem?
Der slawische, besonders in Polen und Tschechien häufig vorkommende Vorname Kamil (als Diminutiv Kamilek) stammt vom lateinischen Cognomen Camillus, das ursprünglich die Funktion eines oft minderjährigen Opferdieners bezeichnete :lol:

Kamil1986DC

2019-12-11, 16:04
SupremeLeader napisał/a:

Kamilek, matole komu Ty chcesz ściemniać? Twoi rodzice, jak i Ty jesteście Polakami. Jesteś tak głupi że pisząc polaczki nie pojmujesz nawet, że piszesz o sobie i swoich rodzicielach. Ba, jestem wręcz pewien, że nigdy nawet nie byłeś poza Polską. I kto tu jest niedorozwojem "polaczku"? Możesz sobie wyobrażać ot choćby że jesteś francuzem, ale to nadal tylko twoja żałosna wyobraźnia p*zdeczko. Jedyny znany ci język to też pewnie polski. Nie licząc tego co w szkole wbija ci do pustego łba pani od angielskiego. No powiedz że nie mam racji. Pochwal się jakiej jesteś narodowosci. Pokaż mi że się mylę.
No co Ty. Do loaloa tej p*zdzie bardzo daleko. To tylko podróbka. Taki szczur udajacy kundla.



Masz rację, urodziłem się z piętnem polactwa tak samo jak wy(ale ja przynajmniej się tego wstydzę i sie w żadnym cywilizowanym kraju do tego nie przyznaje), jestem tak samo katolem chociaż tego też sobie nie wybierałem.Gdyby każdy polaczek mógł od początku sobie wybrać kraj i obywatelstwo to dzisiaj nie byłoby tej zacofanej,biednej wschodnioeuropejskiej krainy zwanej polandią,a wy wszyscy bylibyście dzisiaj Niemcami,Szwajcarami,Holendrami itp.a nie polakami

:->

freaky

2019-12-11, 16:29
Gdyby służby w porę nie dostały cynku, to też mielibyśmy niezłą szopkę za sprawą j***nego Ukra, co planował zamach w Puławach.

SupremeLeader

2019-12-11, 16:42
Kamil1986DC napisał/a:

Masz rację, urodziłem się z piętnem polactwa tak samo jak wy(ale ja przynajmniej się tego wstydzę i sie w żadnym cywilizowanym kraju do tego nie przyznaje), jestem tak samo katolem chociaż tego też sobie nie wybierałem.Gdyby każdy polaczek mógł od początku sobie wybrać kraj i obywatelstwo to dzisiaj nie byłoby tej zacofanej,biednej wschodnioeuropejskiej krainy zwanej polandią,a wy wszyscy bylibyście dzisiaj Niemcami,Szwajcarami,Holendrami itp.a nie polakami



No i widzisz Kamilek? Po co to było pisać "wy polaczki" "was polaczkow". A to czy Ty się do czegoś przyznajesz czy też nie, jaka różnica. A co do obywatelstwa i kraju to nie uwierzysz zacofany matole, ale naprawde KAŻDY może zmienić kraj czy wyrobić sobie inne obywatelstwo. Każdy może tak zrobić, To się nazywa emigracja głąbie! Nikt Cię w Polsce, czy przy religii na siłę nie trzyma!
Pisać ci, to jak kopać leżącego. No k***a, idiota do dziś nie odkrył czegoś takiego jak wybór religii czy emigracja -niesamowicie tępy egzemplarz.
No nic kończymy już ten śmieszny cyrk, bo śmiecimy tu tylko koledze "nowynick" pod tematem.

Kamil1986DC

2019-12-11, 16:50
SupremeLeader napisał/a:

No i widzisz Kamilek? Po co to było pisać "wy polaczki" "was polaczkow". A to czy Ty się do czegoś przyznajesz czy też nie, jaka różnica. A co do obywatelstwa i kraju to nie uwierzysz zacofany matole, ale naprawde KAŻDY może zmienić kraj czy wyrobić sobie inne obywatelstwo. Każdy może tak zrobić, To się nazywa emigracja głąbie! Nikt Cię w Polsce, czy przy religii na siłę nie trzyma!
Pisać ci, to jak kopać leżącego. No k***a, idiota do dziś nie odkrył czegoś takiego jak wybór religii czy emigracja -niesamowicie tępy egzemplarz.
No nic kończymy już ten śmieszny cyrk, bo śmiecimy tu tylko koledze "nowynick" pod tematem.


Nie zrozumiałeś co miałem na myśli pisząc o wybraniu kraju i obywatelstwa prostaczku,ale czego się spodziewać po j***nym analfabecie

;-)

SupremeLeader

2019-12-11, 17:09
Kamil1986DC napisał/a:

Nie zrozumiałeś co miałem na myśli pisząc o wybraniu kraju i obywatelstwa prostaczku,ale czego się spodziewać po j***nym analfabecie



To ty imbecylu nie zrozumiałeś tego, że kraj czy obywatelstwo, (tak jak każdy Polak) możesz sobie wybrać SAM kiedy tylko chcesz. Tak samo jak religię, nikt ci ciemniaku pistoletu do głowy nie przykłada. A pomimo takiej możliwości Polska jest nadal zaludniona i to dobrowolnie. Dociera matole?

Kamil1986DC

2019-12-11, 17:14
SupremeLeader napisał/a:

To ty imbecylu nie zrozumiałeś tego, że kraj czy obywatelstwo, (tak jak każdy Polak) możesz sobie wybrać SAM kiedy tylko chcesz. Tak samo jak religię, nikt ci ciemniaku pistoletu do głowy nie przykłada. A pomimo takiej możliwości Polska jest nadal zaludniona i to dobrowolnie. Dociera matole?



Co za idiota, jeszcze nie dotarło do prostaczka

:lol:

KrainLG

2019-12-11, 17:16
Pewnie Gdynia...

SupremeLeader

2019-12-11, 17:25
Kamil1986DC napisał/a:

Co za idiota, jeszcze nie dotarło do prostaczka



To że piszę z idiotą? Oczywiście że dotarło. Wciaz nie dociera amebo ze nie ma roznicy czy od urodzenia czy w wieku 20 lat, obywatelstwo mozesz zmienić z wlasnej woli.Chcesz tu tak dalej gamoniu pie**olić bez sensu, to pisz w prywatnych. Wystarczy już tu smiecenia.

Karboksylator

2019-12-11, 17:29
Kamil1986DC napisał/a:

Nie,bo moi rodzice gardzą wami tak samo jak ja, więc nie muszę ich obrażać nazywając ich polakami:) Ps. nauczyłeś się już pisać bez błędów czy nadal masz z tym problem jak na niedorozwoja przystało?




tak sobie dumam i dumam i wydumałem, że jakby twój ojciec przeczytał to o napisałeś, to by cie zaj***ł szpadlem.

Kamil1986DC

2019-12-11, 17:37
SupremeLeader napisał/a:

To że piszę z idiotą? Oczywiście że dotarło. Wciaz nie dociera amebo ze nie ma roznicy czy od urodzenia czy w wieku 20 lat, obywatelstwo mozesz zmienić z wlasnej woli.Chcesz tu tak dalej gamoniu pie**olić bez sensu, to pisz w prywatnych. Wystarczy już tu smiecenia.



Jesteś jeszcze głupszy niż na początku się wydawało

:lol:



Karboksylator napisał/a:

tak sobie dumam i dumam i wydumałem, że jakby twój ojciec przeczytał to o napisałeś, to by cie zaj***ł szpadlem.



To wydumałeś geniuszu

:-)

wilkoala

2019-12-11, 18:06
Kiedyś prawdziwego trola napędzała chęć zabawy z bólu dupy, jaki wywołuje swoim postem.
Dzisiaj, mam wrażenie że jest to tylko chęć, żeby choć na krótko stłumić swoje kompleksy i nie myśleć o tym jakie się ma ch*jowe życie.
Co cię boli Panie Trollu?
Jesteś gruby i brzydki, przez co nie r*chasz?
r*chają cię w twojej ch*jowej pracy bo jesteś p*zdą lub tępą p*zdą?
Tatuś kochał zbyt mocno?
Weź się w garść, bo taka trolingowa terapia jaką sobie wymyśliłeś nie przynosi efektów.

Kamil1986DC

2019-12-11, 18:22
wilkoala napisał/a:

Kiedyś prawdziwego trola napędzała chęć zabawy z bólu dupy, jaki wywołuje swoim postem.
Dzisiaj, mam wrażenie że jest to tylko chęć, żeby choć na krótko stłumić swoje kompleksy i nie myśleć o tym jakie się ma ch*jowe życie.
Co cię boli Panie Trollu?
Jesteś gruby i brzydki, przez co nie r*chasz?
r*chają cię w twojej ch*jowej pracy bo jesteś p*zdą lub tępą p*zdą?
Tatuś kochał zbyt mocno?
Weź się w garść, bo taka trolingowa terapia jaką sobie wymyśliłeś nie przynosi efektów.



Nic mne nie boli,po prostu gardzę waszym narodem jako ogółem,bo to taki pijacko-prostacko- katolicki k***idołek,jakby to ująć:biedna, zacofana,zabobonna,gorsza część Europy ,z której wszyscy drwią,polaczkom się wydaje, że są kimś ważnym,tylko jest taki problem, że u siebie zapie**alają za 1600 zł,a ma zachodzie mogą co najwyżej czyścić kible

:lol:

Dupaapud

2019-12-11, 18:33
Kamil1986DC napisał/a:

Nic mne nie boli,po prostu gardzę waszym narodem jako ogółem,bo to taki pijacko-prostacko- katolicki k***idołek,jakby to ująć:biedna, zacofana,zabobonna,gorsza część Europy ,z której wszyscy drwią,polaczkom się wydaje, że są kimś ważnym,tylko jest taki problem, że u siebie zapie**alają za 1600 zł,a ma zachodzie mogą co najwyżej czyścić kible



Kamilku, przykładasz wszystkich do swojej miary. Ja jestem dumny z bycia Polakiem. Jestem w 1%najlepiej zarabiających Polaków, zarabiam więcej od większości Niemców. Znam świetnie trzy języki obce, skończyłem wyższe studia. Znam się na sztuce i kulturze, znam większość kierunków filozoficznych i jestem filantropem.

A Ty pokazujesz jak miałkie może być myślenie pokrzywdzonego człowieka. Jak pisał ktoś tam wcześniej, wszystko w Twoich rękach i przypisywanie własnych niepowodzeń pochodzeniu jest objawem słabości.

Trzymam kciuki za Twoje przebudzenie.

Kamil1986DC

2019-12-11, 18:48
Dupaapud napisał/a:

Kamilku, przykładasz wszystkich do swojej miary. Ja jestem dumny z bycia Polakiem. Jestem w 1%najlepiej zarabiających Polaków, zarabiam więcej od większości Niemców. Znam świetnie trzy języki obce, skończyłem wyższe studia. Znam się na sztuce i kulturze, znam większość kierunków filozoficznych i jestem filantropem.
A Ty pokazujesz jak miałkie może być myślenie pokrzywdzonego człowieka. Jak pisał ktoś tam wcześniej, wszystko w Twoich rękach i przypisywanie własnych niepowodzeń pochodzeniu jest objawem słabości.
Trzymam kciuki za Twoje przebudzenie.



Yhym,a ja jestem astronautą, piłkarzem i pilotem myśliwca i jestem,ale jestem trochę gorszy od ciebie,bo aż tak dobrze nie zarabiam jak ty

:lol:

Dupaapud napisał/a:

Kamilku, przykładasz wszystkich do swojej miary. Ja jestem dumny z bycia Polakiem. Jestem w 1%najlepiej zarabiających Polaków, zarabiam więcej od większości Niemców. Znam świetnie trzy języki obce, skończyłem wyższe studia. Znam się na sztuce i kulturze, znam większość kierunków filozoficznych i jestem filantropem.
A Ty pokazujesz jak miałkie może być myślenie pokrzywdzonego człowieka. Jak pisał ktoś tam wcześniej, wszystko w Twoich rękach i przypisywanie własnych niepowodzeń pochodzeniu jest objawem słabości.
Trzymam kciuki za Twoje przebudzenie.



Aha i wolny czas od osiągania nowych sukcesów spędzasz na Sadisticu,portalu gdzie 99,9% 'ludzi' to skończeni debile zapomniałeś dodać

:lol: