18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

McQurwa

2019-12-11, 11:42
Po ryjach wnioskuje że to Algieria lub Maroko
Europa skończyła się w XX wieku!

nowynick

2019-12-11, 11:44
McQurwa napisał/a:

Po ryjach wnioskuje że to Algieria lub Maroko
Europa skończyła się w XX wieku!



Francja konkretnie, a że ludziom z dawnych kolonii pozwolili migrować za pracą do fabryk Citroena to teraz mają.

poligon6

2019-12-11, 12:07
A my musimy się gzić w tej ciemnej katolickiej Polsce. A taka Francja? Same atrakcje, zamachy terrorystyczne, płonace samochody na sylwestra, Żółte kamizelki a teraz paraliz strajkowy całegho kraju.

Na szczęście wróci Tusk i wprowadzi normalność, na poczatek 40 tys bordowych nierobów.

McQurwa

2019-12-11, 12:11
poligon6 napisał/a:

A my musimy się gzić w tej ciemnej katolickiej Polsce. A taka Francja? Same atrakcje, zamachy terrorystyczne, płonace samochody na sylwestra, Żółte kamizelki a teraz paraliz strajkowy całegho kraju.
Na szczęście wróci Tusk i wprowadzi normalność, na poczatek 40 tys bordowych nierobów.


Historia lubi się powtarzać




Ciekawy_Zycia

2019-12-11, 12:43
Mieszkam w około 135 tys miejscowości w Niemczech i nawet Policji na tutejszym jarmarku nie widziałem... Pisać hejt to dla idiotów... Oni uwierzą we wszystko nawet stare zdjęcia!!!

poligon6

2019-12-11, 13:08
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Mieszkam w około 135 tys miejscowości w Niemczech i nawet Policji na tutejszym jarmarku nie widziałem... Pisać hejt to dla idiotów... Oni uwierzą we wszystko nawet stare zdjęcia!!!



A myslisz że w tej twojej wiocse ktoś chciałby sie wysadzić. A teraz wracaj szkiebrom podcierac tyłki bo zaczna srać po obiedzie.

lokal.szczecin

2019-12-11, 13:09
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Mieszkam w około 135 tys miejscowości w Niemczech i nawet Policji na tutejszym jarmarku nie widziałem... Pisać hejt to dla idiotów... Oni uwierzą we wszystko nawet stare zdjęcia!!!



Ty nas abdul w ch*ja nie rób my sie nabrać nie damy!!

McQurwa

2019-12-11, 13:53
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Mieszkam w około 135 tys miejscowości w Niemczech i nawet Policji na tutejszym jarmarku nie widziałem... Pisać hejt to dla idiotów... Oni uwierzą we wszystko nawet stare zdjęcia!!!



że co proszę policji nie widział???


Kamil1986DC

2019-12-11, 14:52
Polaczki to są jednak debile haha

SupremeLeader

2019-12-11, 15:11
Kamil1986DC napisał/a:

Polaczki to są jednak debile haha



Kamilek mam pytanie . Czy ty w tym "polaczkowaniu" jesteś konsekwentny? Czy jak ta p*zda "polaczkujesz" bo cię chroni ekran monitora? Co? Jak to jest? Czy jak mama cię woła na sniadanie to jej odpowiadasz "Już idę Ty polaczkowa kurewko"? A tatusiowi, jak się pyta jak było w szkole odpowiadasz "ch*j ci do tego śmierdzący polaczku"? No odpowiedz nam, bo bardzo nas to ciekawi. Ale serio. Opowiedz nam, jak to jest w twojej patorodzince.

Kamil1986DC

2019-12-11, 15:21
SupremeLeader napisał/a:

Kamilek mam pytanie . Czy ty w tym "polaczkowaniu" jesteś konsekwentny? Czy jak ta p*zda "polaczkujesz" bo cię chroni ekran monitora? Co? Jak to jest? Czy jak mama cię woła na sniadanie to jej odpowiadasz "Już idę Ty polaczkowa kurewko"? A tatusiowi, jak się pyta jak było w szkole odpowiadasz "ch*j ci do tego śmierdzący polaczku"? No odpowiedz nam, bo bardzo nas to ciekawi. Ale serio. Opowiedz nam, jak to jest w twojej patorodzince.



Nie,bo moi rodzice gardzą wami tak samo jak ja, więc nie muszę ich obrażać nazywając ich polakami:) Ps. nauczyłeś się już pisać bez błędów czy nadal masz z tym problem jak na niedorozwoja przystało?





:->

mit2

2019-12-11, 15:37
O, widzę że ta niemyta k***a Loaloa założyła kolejne konto :roll:

prasa

2019-12-11, 15:39
SupremeLeader napisał/a:

Kamilek mam pytanie . Czy ty w tym "polaczkowaniu" jesteś konsekwentny? Czy jak ta p*zda "polaczkujesz" bo cię chroni ekran monitora? Co? Jak to jest? Czy jak mama cię woła na sniadanie to jej odpowiadasz "Już idę Ty polaczkowa kurewko"? A tatusiowi, jak się pyta jak było w szkole odpowiadasz "ch*j ci do tego śmierdzący polaczku"? No odpowiedz nam, bo bardzo nas to ciekawi. Ale serio. Opowiedz nam, jak to jest w twojej patorodzince.



Brawo...
A na tego onaniste z dziewiczym wąsem szkoda czasu .
A do Ciebie k***iu zdejmij warge z nosa

:lol:

SupremeLeader

2019-12-11, 15:47
Kamil1986DC napisał/a:

Nie,bo moi rodzice gardzą wami tak samo jak ja, więc nie muszę ich obrażać nazywając ich polakami:) Ps. nauczyłeś się już pisać bez błędów czy nadal masz z tym problem jak na niedorozwoja przystało?



Kamilek, matole komu Ty chcesz ściemniać? Twoi rodzice, jak i Ty jesteście Polakami. Jesteś tak głupi że pisząc polaczki nie pojmujesz nawet, że piszesz o sobie i swoich rodzicielach. Ba, jestem wręcz pewien, że nigdy nawet nie byłeś poza Polską. I kto tu jest niedorozwojem "polaczku"? Możesz sobie wyobrażać ot choćby że jesteś francuzem, ale to nadal tylko twoja żałosna wyobraźnia p*zdeczko. Jedyny znany ci język to też pewnie polski. Nie licząc tego co w szkole wbija ci do pustego łba pani od angielskiego. No powiedz że nie mam racji. Pochwal się jakiej jesteś narodowosci. Pokaż mi że się mylę.

mit2 napisał/a:

O, widzę że ta niemyta k***a Loaloa założyła kolejne konto



No co Ty. Do loaloa tej p*zdzie bardzo daleko. To tylko podróbka. Taki szczur udajacy kundla.