18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ws...........dy

2019-12-12, 20:33
A ta k***a noblistka żałuję że nie przyjęliśmy imigrantów w 2014 roku.

swiety_piotr

2019-12-12, 21:29
Kamil1986DC napisał/a:

Próbowałeś być błyskotliwy...i już prawie się nabrałem dopóki nie napisałeś, że jesteś dumny z tego, że jesteś polakiem hahahahaha z polaczkowatej zaściankowości (co tu ma niby budzić dumę???) O wierzę katolickiej nawet nie wspomnam,bo nie jesteś nawet warci splunięcia katolickie,zabobone, wierzące w te niedorzeczne bzdury psy



:-) Przynajmniej nie chowam się jak zakompleksiony szczur po kanałach. O wierze, Bogu, naturze nawet nie zaczynam, bo mam wrażenie, że skończyłeś swój rozwój gdzieś w pierwszych klasach podstawówki, gdy dzieci myślą, że Bóg to taki brodaty pan, który patrzy na nas z góry a wiara służy opresji społeczeństwa i nie zdążyłeś sobie jak dorosły poukładać w głowie pewnych zależności przyczynowo-skutkowych :D

Winszuję Twojej odwadze, zerwałeś z tymi niedobrymi rzeczami, które czyniły Ciebie nikim. Teraz jesteś kimś! Nie tam żaden Polak czy kierujący się zasadami naturalnie tworzącymi się w toku ewolucji społecznej.

Nawet polubiłem Cię trochę.

Fajny jest ten Kamil :D taki nie za duży i nie za ładny. A czy da się strollować trolla?

Serdecznie pozdrawiam.