18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się udała komunia?

krzyks_11.0 • 2018-06-17, 16:33
Porażka jakaś :-/


Cryo

2018-06-17, 20:45
Ten pasibrzuch to typowy przykład naszego pięknego kościoła. Zamiast tak pajacować uśmiechnij się i podpowiedz zestresowanemu dzieciakowi. Znam prawdziwego księdza z powołania. Biednemu oddałby ostatni grosz i najbardziej smutne jest to, że zawsze będzie wrzucany do jednego wora z takimi durniami.

PhantomMask

2018-06-17, 20:48
I już widać kto z sadola miał bliskie kontakty z klerem :idzwch*j:

tarcer123

2018-06-17, 21:06
Radek dobrze pisze. Zgadzam się ze wszystkim. Jestem w 100% ateistą i dobrze mi z tym.

TB303

2018-06-17, 21:10
PhantomMask napisał/a:

I już widać kto z sadola miał bliskie kontakty z klerem :idzwch*j:


Musisz mieć naprawdę wspaniałe wspomnienia :kawa:

plastusiak

2018-06-17, 21:14
Wymienilem personalnie ksywki osob, z ktorymi sie nie zgadzam, dodajac do tego pewien epitet, po czym moj post zostal usuniety, wiec napisze lagodniej: czytam rozne wysrywy ludzi z tego forum i dochodze do wniosku, ze czesc z was spotyka sie z pozornym poparciem tylko dlatego, ze inteligentni ludzie o innych pogladach nie podejmuja z wami dyskusji :D

wilkoala

2018-06-17, 21:34
k***a, ateiści-psudointelektualści.
Zdaje się wam że jak coś tam coś tam kojarzycie z Darwina i coś tam z teorii wielkiego wybuchu, to już jesteście mądrzejsi od tych co wierzą w Boga.
Jedno nie wyklucza drugiego.
I jeszcze to oklepane: Ja jestem ateistą, ale/bo, jakby ta deklaracja dodawała wam +20 ptk do IQ.
Małe, zakompleksione ch*jki z was nie ateiści.
Cały problem wojen religijnych, prześladować i ciemnoty było spowodowane przez ludzi którzy wykorzystywali religie do realizowania własnych celów.
Możnaby i takich jak wy (pożal się boże ateistów) zaliczyć do takiej sekty, w końcu sami mówicie: kościoły zamknąć, księży zwolnić albo do pierdla.
Czym się różnicie od tych szmatogłowych zjebów z pasami szachida?

remi1982

2018-06-17, 21:37
plastusiak napisał/a:

Wymienilem personalnie ksywki osob, z ktorymi sie nie zgadzam, dodajac do tego pewien epitet, po czym moj post zostal usuniety, wiec napisze lagodniej: czytam rozne wysrywy ludzi z tego forum i dochodze do wniosku, ze czesc z was spotyka sie z pozornym poparciem tylko dlatego, ze inteligentni ludzie o innych pogladach nie podejmuja z wami dyskusji :D



Masz 23 lata. Dołączyłeś w 2014, 9 postów, 0 tematów. Podana płeć kobieta ale jednak facet. Wiec zamknij ryj, tak uprzejmie Cie proszę.

krzyks_11.0

2018-06-17, 21:41
Jak ma napisać więcej postów skoro ma zamknąć ryj?

Ow...........an

2018-06-17, 21:41
remi1982 napisał/a:


No niezupełnie.Zauważ, że ciemność dla nas nastała kiedy przyjęliśmy chrzest. Od tamtego czasu czarna choroba toczy nasz kraj..



No, rzeczywiście.
Ciemność nastała bo KK zakazał niewolnictwa, ofiar z ludzi, zabijania niemowląt i starców, nauczył wytopu metali, budownictwa murowanego, uprawy ziemi, nauczył czytać i pisać w alfabecie łacińskim dzięki czemu mieliśmy dostępne dla nas zachodnie biblioteki i uniwersytety.
W przeciwieństwie do Ruskich, którzy mają tzw. cyrlicę.

remi1982 napisał/a:


Przypomnij sobie chociażby stanowisko papieża podczas II ww. Rzygać się chce jak ktoś pie**oli o potrzebie istnienia tego j***nego izraelskiego kościołka. Katole żydami gardzą, ale tak ogólnie jednego biednego żyda mają za króla Polski. Brak mi k***a słów.



Twoja wiedza w tym temacie jest absolutnie żadna.
Nie ma n grupy bardziej znienawidzonej przez żydów niż KK. Stąd infiltracja i nienawiść.
Papież Pius XII podczas IIwś, nakazał ratowanie żydów i sam ratował.
Na skutek świadectwa życia Piusa XII nawrócił się na katolicyzm Rabin Rzymu prof. Israel Eugenio Zolli i nie wrócił już na łono judaizmu mimo, że od nowojorskich żydów dostał czek "in blanco" z zapewnieniem, że może wpisać tam absolutnie dowolną kwotę.
Stąd tak kłamliwa opinia dla jednego z największych dobroczyńców żydów na świecie podczas IIws.

Katolicyzm - wbrew pozorom nie ma absolutnie nic wspólnego z judaizmem (talmudycznym) - bo odróżniają go fundamenty.
Katolicyzm to miłość do Chrystusa, prawdy i innych ludzi. (przynajmniej w teorii)
Judaizm (talmudyczny) to nienawiść do Chrystusa i jego wyznawców (lub nieżydów), kłamstwo, (w teorii i praktyce).

Np. KOLNIDRE- modlitwa żydów na koniec roku, w której przepraszają za swoje p zdrady i kłamstwa jakie popełnią w następnym roku. :)

tarcer123

2018-06-17, 21:45
wilkoala napisał/a:

k***a, ateiści-psudointelektualści.
Zdaje się wam że jak coś tam coś tam kojarzycie z Darwina i coś tam z teorii wielkiego wybuchu, to już jesteście mądrzejsi od tych co wierzą w Boga.
Jedno nie wyklucza drugiego.
I jeszcze to oklepane: Ja jestem ateistą, ale/bo, jakby ta deklaracja dodawała wam +20 ptk do IQ.
Małe, zakompleksione ch*jki z was nie ateiści.
Cały problem wojen religijnych, prześladować i ciemnoty było spowodowane przez ludzi którzy wykorzystywali religie do realizowania własnych celów.
Możnaby i takich jak wy (pożal się boże ateistów) zaliczyć do takiej sekty, w końcu sami mówicie: kościoły zamknąć, księży zwolnić albo do pierdla.
Czym się różnicie od tych szmatogłowych zjebów z pasami szachida?



Niech zgadne: zagorzaly katolik, milosnik pis i koneser piwa z tesco?

:amused: :idzwch*j:

remi1982

2018-06-17, 21:47
Owlman napisał/a:



No, rzeczywiście.
Ciemność nastała bo KK zakazał niewolnictwa, ofiar z ludzi, zabijania niemowląt i starców, nauczył wytopu metali, budownictwa murowanego, uprawy ziemi, nauczył czytać i pisać w alfabecie łacińskim dzięki czemu mieliśmy dostępne dla nas zachodnie biblioteki i uniwersytety.
W przeciwieństwie do Ruskich, którzy mają tzw. cyrlicę.



Twoja wiedza w tym temacie jest absolutnie żadna.
Nie ma n grupy bardziej znienawidzonej przez żydów niż KK. Stąd infiltracja i nienawiść.
Papież Pius XII podczas IIwś, nakazał ratowanie żydów i sam ratował.
Na skutek świadectwa życia Piusa XII nawrócił się na katolicyzm Rabin Rzymu prof. Israel Eugenio Zolli i nie wrócił już na łono judaizmu mimo, że od nowojorskich żydów dostał czek "in blanco" z zapewnieniem, że może wpisać tam absolutnie dowolną kwotę.
Stąd tak kłamliwa opinia dla jednego z największych dobroczyńców żydów na świecie podczas IIws.

Katolicyzm - wbrew pozorom nie ma absolutnie nic wspólnego z judaizmem (talmudycznym) - bo odróżniają go fundamenty.
Katolicyzm to miłość do Chrystusa, prawdy i innych ludzi. (przynajmniej w teorii)
Judaizm (talmudyczny) to nienawiść do Chrystusa i jego wyznawców (lub nieżydów), kłamstwo, (w teorii i praktyce).

Np. KOLNIDRE- modlitwa żydów na koniec roku, w której przepraszają za swoje p zdrady i kłamstwa jakie popełnią w następnym roku. :)



Taaa k***a katole nauczyły ludzkośc wytopu stali. A to doj***łeś. No tak katolicyzm nie ma nic wspólnego z judaizmem. Ale ogólnie to jednego żyda macie za króla wszechświata. Brak mi k***a słów jak czytam te katolskie wypociny.

Akui

2018-06-17, 21:56
@-_BrD_- : Wow, stary. Bardzo dużo mądrych słów... normalnie poczułem się jak na jakimś poważnym forum dyskusyjnym, a nie na Sadolu. Nie żebyś nie powiedział w 100% racji.

Dla tych, co TL;DR : Kościół musi istnieć i służyć, bo jest jedyną instytucją, która dociera wszędzie i jest w stanie łączyć Polaków wokół wspólnego celu. Czy to ruski, czy szkop, starali się (i wciąż starają, co widać po co poniektórych) nas dzielić, żebyśmy się nawzajem powyrzynali.

Szkoda, że to im słabo idzie.

wilkoala

2018-06-17, 22:00
@tarcer123
No i cię zaskoczę.
Bo katolik ze mnie żaden, nawet bierzmowania nie miałem (ksiądz mnie wyrzucił z tych spotkań przygotowujących za ciągłe robienie sobie jaj w ostatnim rzędzie).
Wtedy też byłem takim mądrzejszym ateistą walczącym, potem zrozumiałem że to ja byłem głupi, bo z czyjeś wiary nie należy się śmiać. Ostatnio w kościele byłem na ślubie koleżanki.
Pis nie trawie, podobnie jak PO(różnica miedzy nimi jest taka że PO to złodzieje a PiS to debile i dopiero okaże się czy też złodzieje) Możesz mnie nazywać kucem bo w ostatnich wyborach z braku laku głosowałem na Korwina.
Nie kupuje w tesco bo nienawidzę hipermarketów, najczęściej kupuje zielonego okocima albo łomże w Lewiatanie.

Ow...........an

2018-06-17, 22:04
remi1982 napisał/a:


Taaa k***a katole nauczyły ludzkośc wytopu stali. A to doj***łeś. No tak katolicyzm nie ma nic wspólnego z judaizmem. Ale ogólnie to jednego żyda macie za króla wszechświata. Brak mi k***a słów jak czytam te katolskie wypociny.



Widzę, że jesteś jeszcze na etapie dymarki i węgla drzewnego.

Oczywiście, że nie ma, bo to judaizm talmudyczny powstał w opozycji do chrześcijaństwa. Wykluwał się pomiędzy zburzeniem Świątyni Jerozolimskiej, a spisaniem talmudu babilońskiego między III-V wiekiem. Tzw. religia mojżeszowa to judaizm biblijny, którego kontynuatorem jest KK.

Chciałeś napisać "argumentów", a napisałeś "słów", ot taka literówka. Zdarza się.

remi1982

2018-06-17, 22:10
Owlman napisał/a:



Widzę, że jesteś jeszcze na etapie dymarki i węgla drzewnego.

Oczywiście, że nie ma, bo to judaizm talmudyczny powstał w opozycji do chrześcijaństwa. Wykluwał się pomiędzy zburzeniem Świątyni Jerozolimskiej, a spisaniem talmudu babilońskiego między III-V wiekiem. Tzw. religia mojżeszowa to judaizm biblijny, którego kontynuatorem jest KK.

Chciałeś napisać "argumentów", a napisałeś "słów", ot taka literówka. Zdarza się.



A Ty dalej nie pojmujesz. Na ch*j mi wyjeżdżasz z jakimś j***nym talmudem? Talmud, biblia, koran. Jeden ch*j. Ten sam zj***ny jezusowy bożek. Mamy swoich Bogów i nie potrzebujemy tych importowanych.