18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak się udała komunia?

krzyks_11.0 • 2018-06-17, 16:33
Porażka jakaś :-/


Heydash

2018-06-17, 16:35
mógł jeszcze zaj***ć z liścia gówniakowi

ProVVe

2018-06-17, 16:40
Nie lubie ani jednych ani drugich... j***ny gówniak za głupi na parę słów, a klecha k***a pan życia i śmierci jego mać

siwybis

2018-06-17, 17:19
Kler to zbiór zer.

pjetja

2018-06-17, 17:22
dupa będzie piekła

Wiewór

2018-06-17, 17:24
Ludzie i tak pójdą i będą rzucać na tacę no bo co somsiad powie. Karmicie pasożyta, pozwalacie mu na wszystko to co się dziwicie że się tak zachowują.

Biedne dzieci mają prany mitologią.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-06-17, 17:56
Mógł zgwałcić A tylko opie**olił.
Może woli młodszych. :mrgreen:

remi1982

2018-06-17, 17:57
Tępy j***ny katabas. Kapłan k***a od siedmiu boleści. Ale mnie zdenerwował ten kato talib j***ny.
Jego posługa to k***a porażka, skoro ma wk*** na zestresowanego gówniaka to powinien szparagi w RFNie wykopywać a nie sakramentów udzielać, spasiona k***a.

dlwar

2018-06-17, 18:18
dobrze powiedział niech gnój zna swoje miejsce w szeregu i nie robi sobie jaj z eucharystii. Jeśli tak rodzicie go przygotowali to nawet mi ich nie żal, religia to nie zabawa ani regułki do nauczenia on nie rozumie podstaw tylko ślepo powtarza co tam rodzice mu napisali.

radek225

2018-06-17, 18:22
Księżulek od siedmiu boleści. Przecież ten dzieciak to tylko 9 letni chłopiec.... Jako dziecko byłem głęboko wierzący. Byłem ministrantem, jeździłem na oazy, przez chwilę myślałem nawet o seminarium. Gdy dorosłem, zobaczyłem, że Boga nie ma, a Kościół Katolicki to jedna wielka zakłamana mafia ociekająca hipokryzją. Poza tym teraz księża to nie to samo, co lat 15-20 temu. Teraz są oni jak politycy, czy lekarze - nie idą do seminarium z powołania, tylko dla hajsu, by robić kariery. Do tego antykoncepcja, czy aborcja to grzech, ale tylko dlatego, że im więcej dzieci tym więcej chrztów, ślubów i pogrzebów, za który otrzymują oni hajs do własnej kieszeni. Ksiądz ma ciepło, ma podane jedzenie pod mordę, hajsu jak lodu i jeszcze ciepła i mokra c*pka do zar*chania się znajdzie. Nie zapomnę, jak byłem ministrantem, jak kobiety w wieku 20-40 lat składały łapki do wikariusza. "Ja księdzu to, ja księdzu tamto", jedna mając męża wikariuszowi na oazie plecy olejkiem do opalania smarowała. Niektórzy zapomnieli, że ksiądz to nie Jezus, i nie składa się do niego łap, i nie całuje się go po dłoniach. Kościół Katolicki podobnie z resztą jak inne religie to narzędzie do sprawowania władzy i do indoktrynacji ciemnego, głupiego pospólstwa bez swojego zdania. To także maszynka do robienia pieniędzy. Czemu Kościół przed wiekami tak bardzo potępiał odkrywców i naukowców? Bo bał się prawdy i konkurencji. Co zrobi prosty chłop, jak się dowie, że ziemia nie jest płaska, ma więcej niż 4000 lat, a człowiek ma wspólnego przodka z małpą? Odwróci się od Kościoła, który twierdzi dokładnie inaczej. Dziś mamy samoloty, statki kosmiczne, nawet nędzarza stać na własny samochód. Odkryliśmy poszlaki istnienia życia na Marsie, stworzyliśmy Sztuczną Inteligencję, która niedługo będzie inteligentniejsza niż wszyscy mędrcy w historii istnienia ludzkości razem wzięci. Dokonujemy rzeczy, które jeszcze na początku XX wieku uważane byłyby za magię. Kiedyś list do Australii szedłby miesiące, dziś znając numer telefonu mogę połączyć się za pomocą pudełka ważącego ok 200 gram i rozmawiać z kimś stamtąd w czasie rzeczywistym. Nie potrzebujemy więc żadnego wirtualnego Pana, który nas stworzył i który nad nami czuwa. Skoro nad nami czuwa, czemu pozwala na okrucieństwa, chociażby na te z harda? W przeciągu 150 lat istnienia wysoko rozwiniętej cywilizacji opartej z początku na parze, potem zaś na prądzie elektrycznym i benzynie, dokonał się taki przełom w dziedzinie techniki, fizyki, chemii, astronomii, medycyny, zmienił się nam całkowicie sposób myślenia o naszej małej planecie, niebieskim pyłku z piasku i błota, zawieszonym w bezkresie Wszechświata, że nie potrzebujemy Boga. Wszelkie religie powinny zostać zdelegalizowane, rozwiązane, a jedyną pamiątką po nich powinny być pomniki, cmentarze, krzyże gdzieś na drzewach, i najstarsze kościoły / świątynie reprezentujące największe wartości historyczne i architektoniczne. Poprzerabiać je na puby, kawiarnie, budynki użyteczności publicznej, jak Haga Sophię, którą z kościoła przerobiono na meczet i j***ć w p*zdu wszelkie religie i wyznania, przez które są tylko wojny, płacz, cierpienie i kalectwo. Po co nam to? Religie od prehistorii dzielą ludzi zamiast ich łączyć. Odrzućmy je i zacznijmy działać razem ku wspólnemu dobru. Religia w kontekście mniejszej społeczności łączy ludzi, ale w kontekście globalnej populacji dzieli nas. Stąd są wojny religijne, zamachy bombowe, przeludnienie, choroby, ogólna ciemnota i głupota. Nie wierzę w Boga, ale jednocześnie nie robię nikomu krzywdy. Szanuję także ludzi wierzących w jakąkolwiek religię. Jeśli jakikolwiek Bóg istnieje, to na pewno nie w takiej postaci, w jakiej przedstawiają go święte księgi jakiejkolwiek religii. Ma na nas wyj***ne, albo śmieje się z tego, co dzieje się na naszej planecie.

krasnal_hałabała

2018-06-17, 18:38
dlwar napisał/a:

dobrze powiedział niech gnój zna swoje miejsce w szeregu i nie robi sobie jaj z eucharystii. Jeśli tak rodzicie go przygotowali to nawet mi ich nie żal, religia to nie zabawa ani regułki do nauczenia on nie rozumie podstaw tylko ślepo powtarza co tam rodzice mu napisali.



Po twoich słowach suponuję że twoje miejsce jest na drzewie, to dziecko a do dziecka się tak nie zwraca i nie upokarza go publicznie, a po słowach "zna swoje miejsce" wnioskuję że sam jesteś j***nym klechą.

Kleszcze w czarnych sukienkach powinni znać swoje miejsce, ja jestem tylko błaznem sadistica ale to i tak stawia mnie wyżej nad każdym klechą na tym świecie.

Halman

2018-06-17, 18:40
@ radek225

rozpisałeś się w słusznej sprawie i masz ku temu podstawy ale zrozum; czy za 50 lat, 500 czy 2500 lud nadal będzie ciemny jak był 1000 lat temu.. bo mu tak po prostu wygodniej - zdać się na bóstwo i jego kapłanów.

krasnal_hałabała

2018-06-17, 18:44
@up, Problem jest tylko taki że kiedy wchodzi nowa religia to kapłani starej religii mają kłopoty... wielkie kłopoty a jak uczy historia religie mimo iż długowieczne to jednak nie są wieczne, jedną religię zastąpi inna a kapłani starych religii są dla tej nowej zagrożeniem jak i kozłem ofiarnym, dla przykładu.

McMenel

2018-06-17, 18:55
Po lekcji religii dobierze swoją karę. Ksiądz wymierzy ją swym prąciem w jego odbyt...