18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się udała komunia?

krzyks_11.0 • 2018-06-17, 16:33
Porażka jakaś :-/


traf

2018-06-17, 19:01
pewnie wkurzony bo rodzice komunijnych za słaby prezent dali :)

jbone

2018-06-17, 19:01
j***ć kler.wziąłem ślub i ksiądz powiedział co łaska-wspomniał organista, przystrojenie kościoła.dałem tyle tyle ile wynosi stawka godzinowa w polsce. godzinka dla organisty(tyle trwała nasza msza) i dwie ławki w prześcieradłach. i kwiatach.to pokazał paragon z kwiaciarni na 50 róż.ja doliczyłem sie 20.ch*jek poszedł na ugodę żeby nie robić sobie afery.



j***ć kler.

remi1982

2018-06-17, 19:05
HAL9000/2 napisał/a:

@ radek225

rozpisałeś się w słusznej sprawie i masz ku temu podstawy ale zrozum; czy za 50 lat, 500 czy 2500 lud nadal będzie ciemny jak był 1000 lat temu.. bo mu tak po prostu wygodniej - zdać się na bóstwo i jego kapłanów.



No niezupełnie.Zauważ, że ciemność dla nas nastała kiedy przyjęliśmy chrzest. Od tamtego czasu czarna choroba toczy nasz kraj. A każda kolejna władza wchodzi coraz głębiej w dupę watykańskiemu ścierwu.

Trzy największe zarazy ludzkości to chrześcijaństwo, islam i judaizm.

CoJaTamKurwaWiem

2018-06-17, 19:14
...czy tylko ja nie rozumiem,co gowniak powiedzial...? :shock:

ironmaiden666czesiek

2018-06-17, 19:15
@dlwar kk to pie**olone gówno. Nawet naziści tępili tę żydowską religie.

roburek

2018-06-17, 19:16
jaka to parafi ? moze k***e na stosie spalic ?

-_..........._-

2018-06-17, 19:26
Jestę bardzo słabo wierzący i niepraktykujący. To ważne w kontekście tego, co zaraz powiem.

System partyjny jest oparty na tkance struktur społecznych. To właśnie one zapewniły PiS zwycięstwo (mariaż z kościołem katolickim). Gdyby istniały wielomilionowe kluby zrzeszające ludzi wokół jakiejś innej idei, to pewnie znalazłaby się również partia polityczna, która zawłaszczyłaby sobie ten szyld. Nieważne, czy chodzi o kościół, wolność seksualną, aborcję, niepełnosprawnych czy kółko gospodyń wiejskich.

To dlatego od czasów carsko-kajzerskich nasze sąsiedzkie swołocze robią wszystko, żeby uderzać w każdy, nawet najdrobniejszy przejaw integracji społecznej w Polsce. Przemysł pogardy nie jest niczym nowym i nie jest wcale związany z obecnymi układami władzy, tylko z rosyjsko-niemiecką tradycją kulturową.

Kościół katolicki jest potrzebny w Polsce jak żadna inna organizacja społeczna, przynajmniej dopóki nie zostanie wprowadzony obowiązek wyborczy i nie powstanie trójstopniowy, reprezentancki system wyborczy oparty na komitetach lokalnych (do 100 osób) wybierających przedstawicieli, którzy następnie głosują w systemie jednomandatowym na radnych i posłów (senat zlikwidować lub zredukować do postaci instytucji kontrolnej, będącej przeciwwagą dla wad systemu reprezentanckiego). Brak tej organizacji lub dostateczne jej zohydzenie doprowadzi do rozpadu tkanki społeczeństwa - tam, gdzie jest ona najbardziej newralgiczna i najbardziej potrzebna, czyli w sferze nizin intelektualnych.

Księża - mimo wszystkich swoich przywar - pełnią jednak taką funkcję liderów lokalnych społeczności, którzy wbijają ludziom do głowy zasady współżycia w zbiorowości. Jeśli komuś brakuje wyobraźni i nie jest w stanie przewidzieć, czym by się skończyło zohydzenie w Polsce kościoła katolickiego, 12 przykazań itd... to serdecznie współczuję baraniego łba :)

I właśnie dlatego takie wykwity jak przedstawiony na filmiku powinny automatycznie wywoływać procedurę samooczyszczenia w kościele. Już sam fakt, że tak się nie dzieje, jest dla mnie dobitnym dowodem na to, że w Kurii prężnie działa agentura dywersyjna, a lustracja księży (w tym szczególnie księży z tytułami naukowymi, wychowujących kolejne pokolenia kapłanów) jest niezbędna.

SirMajkel

2018-06-17, 19:27
pewnie koperty były za chude a on liczył na dużo więcej i zamówił już wcześniej nowego maybaha od bezdomnego a teraz nie ma czym zapłacić za tego darmowego maybaha i dlatego taki nie w sosie.

Belweder

2018-06-17, 19:30
Mały Sebastian wyklęty ( widać po fryzurze, że rodzice pewnie jakaś Karynka i Sebix ) nie potrafi się paru zdań nauczyć i bełkocze jak naj***ny a wy i tak na temat kościoła zejdziecie i będziecie się r*chać nawzajem w tej nienawiści... dobrze gówniaka podsumował ale mógł nie robić z siebie wieśniaka i darować mówienie na głos.

-_..........._-

2018-06-17, 19:31
@up Żaden tam wyklęty, tylko prędzej tęczowy Brajanek, któremu rodzice na wszystko pozwalają.

furor.condemnandi

2018-06-17, 19:37
Mały się zaj***ł i to wszystko, Wy wszyscy którzy plujecie na księdza też byście tak postąpili gdyby u was w pracy coś takiego się zdarzyło ... Proste nie?

Belweder

2018-06-17, 19:39
-_BrD_- napisał/a:

@up Żaden tam wyklęty, tylko prędzej tęczowy Brajanek, któremu rodzice na wszystko pozwalają.



Masz rację... ale za 20 lat przy takim ilorazie IQ jak go życie trochę przyciśnie to będzie już Brajanek wyklęty... :amused:

leewang

2018-06-17, 19:42
Polecam, dobry materiał na temat księży w Polsce.


DoubleBorger

2018-06-17, 19:52
Problem nie leży ani w dzieciaku ani w księciu, problem jest w systemie, jak dzieciak nie pojmuje tej całej religi, i ma totalnie wywalone to po jakiego grzyba go męczyć. Sam zamiast do kościoła chodziłem tylko dlatego, że mnie mama wyganiała z domu. Babcia to samo jak do spowiedzi nie poszedłem to gorzej jak ssman. Do dziś nie jestem wierzący, chociaż nie wykluczam istnienia jakiejś tam religii, agnostycyzm czy jakoś tak. Wmawia się wszystko dzieciakom co powinni robić, ale dyscypliny się ich nie uczy. Matkę od kurew nawyzywa, bo nie dostał nowego telefonu, czy quada na komunię, ale najważniejsze, że do kościółka chodzi. Smutny obraz społeczenstwa powstaje kiedy rodzice dziecka są zagorzałymi katolami.

remi1982

2018-06-17, 20:05
-_BrD_- napisał/a:


Kościół katolicki jest potrzebny w Polsce jak żadna inna organizacja społeczna...

Księża - mimo wszystkich swoich przywar - pełnią jednak taką funkcję liderów lokalnych społeczności, którzy wbijają ludziom do głowy zasady współżycia w zbiorowości.



Ale pie**olisz k***a koleś jak potłuczony. Kler to pasożyt który toczy nasz kraj. Przypomnij sobie chociażby stanowisko papieża podczas II ww. Rzygać się chce jak ktoś pie**oli o potrzebie istnienia tego j***nego izraelskiego kościołka. Katole żydami gardzą, ale tak ogólnie jednego biednego żyda mają za króla Polski. Brak mi k***a słów.