18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak pan Henryk zablokował pół Warszawy

oQo • 2013-09-19, 19:26
Nietypową formę protestu wybrał sobie kierujący samochodem ciężarowym, który zablokował przejazd Rondem Radosława w dniu 17.09.2013. O godzinie 16 zatrzymał swój pojazd na rondzie w poprzek torowiska tramwajowego twierdząc, że czas pracy mu się skończył i musi stać tam do godziny 20, protestując w ten sposób przeciwko jakości życia w Polsce i towarzyszącemu jej wyzyskowi.


Norek_mdc

2013-09-19, 19:32
Dostanie większy wyrok niż Katarzyna "W"..

Grzyb18

2013-09-19, 19:40
Z tego co wiem, dostał prokuratorskie zarzuty fałyszwego alarmu bombowego. Powiedział, że jak ktoś będzie chciał wedrzeć się do kabiny - podpali auto. W efekcie zostały zadysponowane chyba 2 zastępy straży pożarnej. W sumie to ma facet jaja że zrobił coś takiego. Dopiero policyjny negocjator około 19 przekonał go do zjazdu ze skrzyżowania.

sunnychris

2013-09-19, 19:58
cóż.... polepszyć swojej sytuacji życiowej to raczej nie polepszył... no ale ja zawsze będę powtarzał : volenti non fit iniuria

markop4321

2013-09-19, 20:10
Brawo dla gościa. Prawdziwy patriota.

Davidzior

2013-09-19, 20:13
sunnychris napisał/a:

cóż.... polepszyć swojej sytuacji życiowej to raczej nie polepszył... no ale ja zawsze będę powtarzał : volenti non fit iniuria



Aleś Ty wykształcony!

lilmuzynio

2013-09-19, 20:15
I tak większość pedalstwa zagłosuje na PO w najbliższych wyborach a takie akcje pozostają jedynie śladem w prasie lub portalach internetowych. Żeby żyć lepiej należy usuwać oszustów a nie ich wybierać.

vond3r

2013-09-19, 20:20
jak wiadomo w Warszawie złodziej złodziejem pogania

gjpk

2013-09-19, 20:22
Wyzysk wyzyskiem, ale brykę ma zajebistą.

teken

2013-09-19, 20:22
"Po to jest demokracja właśnie, żeby se każdy mógł demonstrować, nawet w pojedynkę" :D

muraaas

2013-09-19, 20:22
Zna ktoś tirowca, taksiarza albo trepa który... powiedzmy nie jest "specyficzny" ?

diabolo9

2013-09-19, 20:24
Chłop ma jaja! Poza tym żeby tylu policjantów wzywać do jednego kierowcy? Gdzie do innych incydentów przyjeżdżają po bardzo długim czasie lub w ogóle nie przyjeżdżają, bo mają PRZERWĘ. Good job :-/

Bunga_Bunga

2013-09-19, 20:25
Wincyj takich protestów, może coś w tym pięknym kraju się w końcu ruszy...

Promek

2013-09-19, 20:26
Najlepsze jest to ze w ju es ej wybiliby szybe pala goscia wywlekli i udroznili ruch tylko u nas nie moga. Wiem wiem zaraz sie znjada obroncy, ze przeciez w sumie mial racje, dobrze zrobil, dzielny chlop... Ok ale przez niego tramwaj nie pojechal, ktos spoznil sie do roboty, korki powstaly ktos nie dojechal na czas moze jakas karetka.... Chcal blokowac mogl pojechac na wiejska brame wjazdowa blokowac albo inny gmach uzedowy, aha zapomnialem ze tam po 15 minutach dostalby gaz lzawiacy do szofery i z paly po ryju... Wiec lepiej swoim "protestem" utrudnic zycie tysiaca. Good Job!

diabolo9 napisał/a:

Chłop ma jaja! Poza tym żeby tylu policjantów wzywać do jednego kierowcy? Gdzie do innych incydentów przyjeżdżają po bardzo długim czasie lub w ogóle nie przyjeżdżają, bo mają PRZERWĘ. Good job :-/




Oni byli po to zeby odgrodzic gapiow i ruch jesli grozil spaleniem wystarczy poczytac dokladnie :homer: