18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak pan Henryk zablokował pół Warszawy

oQo • 2013-09-19, 19:26
Nietypową formę protestu wybrał sobie kierujący samochodem ciężarowym, który zablokował przejazd Rondem Radosława w dniu 17.09.2013. O godzinie 16 zatrzymał swój pojazd na rondzie w poprzek torowiska tramwajowego twierdząc, że czas pracy mu się skończył i musi stać tam do godziny 20, protestując w ten sposób przeciwko jakości życia w Polsce i towarzyszącemu jej wyzyskowi.


kszysztoff

2013-09-19, 21:14
ellsworth napisał/a:


A co, może mi powiesz, że tyle nie zarabiają? Mają więcej szmalu niż 90% społeczeństwa, a wykształcenie niższe pewnie też od co najmnie 90% ludzi.



Cool story bro.Tak naprawdę kierowca na kraju jak dostaje miesięcznie 3 tyś to jest dobrze.Na międzynarodówce 4-5 koła.Tyle, że nie ma cię w domu po miesiąc i wiecej czasami.A wykształcenie wcale nie jest takie niskie, bo żeby zdobyć ten fach naprawdę trzeba mieć łeb na karku.A żeby w nim robić to jeszcze bardziej.

szefuncio

2013-09-19, 21:22
Pomysł miał iście debilny aby zablokować pół miasta bo prawda jest taka że od protestu tego Pana ch*ja się zmieni. Tysiące ludzi było później w domu i traciło nerwy w korkach aby On mógł wylać swoje żale. Równie dobrze mógłby zabijać wieloryby protestując przeciwko HIV - totalna bezmyślność. Ale oczywiście cała śmietanka skomentuje - dobrze przynajmniej nie siedział przed kompem tylko coś zrobił - to mój ulubiony komentarz osobników z najniższym IQ...

A zobaczcie ktoś zaczął zbierać podpisy aby odwołać HGW i co i k***a coś się ruszyło, coś to udowodniło. to tylko przykład że walczyć też trzeba z głową a nie k***a stać na głównym rondzie.

kenzol

2013-09-19, 21:27
Nie wydaje Wam się dziwna sprawa z tym, że na ciężarówce nie było żadnych banerów/reklam/napisów? Z reguły TIRy są opisane danymi firmy do której należy pojazd. A tutaj pustka, biały TIR :) ... Ten dziadek w ogóle był właścicielem tego auta i firmy czy tylko pracownikiem/kierowcą?

Mati-000

2013-09-19, 21:33
Szkoda że nic nie jechało po torach.

Znawca87

2013-09-19, 21:34
muraaas napisał/a:



Czy ktoś wam każe ? Było się na kasie w realu zatrudnić. Normalni ludzie żeby zarabiać ~5 tyś. muszą uczyć sie zawodu po 8-10 lat i kolejne kilka w nim pracować. Więc baran po kilku kursach nie będzie mnie uczył bo widząc wyczyny królów szos to te kursy jakoś specjalnie trudne nie są.



Widać ze ch*ja wiesz ale na twoje szczecie mam czas zeby ci to wytłumaczyc. Wyczynow tirolotow i innych pijakow nic nie usprawiedliwia ale teraz pomysl o tym że płacą ci za dojechanie w konkretne miejsce o konkretnym czasie. 2 przyklady masz kilka dostaw do marketów i tam spotykasz tych co to sie " kształcili " na zawod magazyniera goscie pracuja na godziny i maja wyj***ne na ciebie bo o 14 ida do domu i tak juz z 40 min przed zmiana nikt ci towaru nie przyjmie. a Ty stoisz jak ten buc i gdzies ten czas musisz nadrobic druga sprawa jedziesz autostrada tam jest ograniczenie dla ciezarowke 90 km/h i wiekszosc pojazdow ma kagance na ta predkosc wiec tyle jada tylko ze zawsze sie trafi jakas ciota ktora bedzie sie wlec 60km/h a ty nie mozesz wyprzedzic bo jest zakaz wyprzedzania dla tirow. Ludzie sie ksztalca owszem i zarabiaja mniejsze pieniadze tylko ze tutaj bierzesz odpowiedzialnosc za samochod i towar co jest warte KILKASET tysiecy zlotych a czesto masz sytuacje gdzie przewozisz jeszcze gotowke w wysokosci kilkunastu tysiecy. Wiec wybacz ze takie mamy zarobki. Druga strona jest taka ze czas musisz nadrobić na drodze nigdzie indziej bo jezeli nie dojedziesz na czas to ci nie zaplaca a jak przeciagniesz tacho to inspektorzy zacieraja rece a mandaty zaczynaja sie od kilku tysiecy za cos takiego. Ogarnij temat i nie pie**ol glupot miodu nie ma i ktos na to wkoncu zwrocil uwage bo kasa to nie wszystko nie masz w ogole życia przez taka prace

De...........ct

2013-09-19, 21:34
Szacuneczek dla tego Pana, bedzie trzeba to czołgiem rozpie**ole pół wiezienia zeby go wyzwolic

hydravlik

2013-09-19, 21:35
Jak posłucham tej waszej opozycji w stosunku do tego co i jak zrobił ten kierowca to mam ochotę co poniektórych z was podusić. Gówno wiecie na temat pracy kierowcy, tego ile zarabia czy też porównań zarobków z innymi zawodami. Denerwują mnie teksty dotyczące wykształcenia bo dzisiaj z tego co widzę to zdobycie wykształcenia wyższego nie świadczy w każdym przypadku o danej osobie bo przypominać to zaczyna coraz bardziej masową produkcję debili przez system edukacyjny w naszym kraju. Dziękuję.

zombie111

2013-09-19, 21:44
O k***a spięliście się już, kokosów koleś nie zarabia, ale źle też nie ma, mam szacunek do kierowców ale nie wmówicie mi że ich kursy i prawo jazdy jest trudniejsze od PORZĄDNYCH studiów. Niechby k***a stanął pod sejmem i zablokował tam dojazd to bym mu przyklaskiwał, a tak tylko wk***ił ludzi takich jak on, i jak już napisali inni, politycy się mogą pośmiać z niego co najwyżej.

LICH0

2013-09-19, 22:29
Mógł zablokować wjazd do Sejmu.

Krzysu

2013-09-19, 22:46
Ale on ma rację. Jak by pojechał, to by go ITD złapało i mandat za nie przestrzeganie tachografu.
Tak źle i tak niedobrze.

sa...........os

2013-09-19, 22:48
Te ich protesty rząd ma głęboko w dupie, a tylko utrudniają funkcjonowanie normalnym ludziom.

Molino

2013-09-19, 23:18
To urocze gdy w 2:20 małe psiaczki wybiegły na trawkę ;-) Dacie radę do góry?

Swoją drogą nie dziwię mu się. Jest jak jest, każdy ma prawo się wk***ić.

brojek_88

2013-09-19, 23:45
Tak to k***a właśnie u nas wygląda. Gość powiedział że jest źle i że trzeba coś zrobić. Ludzie zamiast powiedzieć że faktycznie jest źle zróbmy coś to pie**olą że zablokował ruch, że mógł inaczej zrobić, że to, że sramto i dalej będzie jak jest bo tak na prawdę każdy ma w dupie drugiego człowieka i patrzy tylko na siebie a kolejne rządy zacierają rączki bo ludzie warczą na siebie nawzajem.

maszwirusa

2013-09-19, 23:52
17.09.2013 ??????
Niech nie pie**oli. Gość poszedł kopić GTA