18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak pan Henryk zablokował pół Warszawy

oQo • 2013-09-19, 19:26
Nietypową formę protestu wybrał sobie kierujący samochodem ciężarowym, który zablokował przejazd Rondem Radosława w dniu 17.09.2013. O godzinie 16 zatrzymał swój pojazd na rondzie w poprzek torowiska tramwajowego twierdząc, że czas pracy mu się skończył i musi stać tam do godziny 20, protestując w ten sposób przeciwko jakości życia w Polsce i towarzyszącemu jej wyzyskowi.


wiktorinio

2013-09-19, 20:27
I bardzo dobrze, ma gość jaja - zamiast siedzieć w domu i wylewać smutki w internecie o tym jak jest źle i niedobrze wziął sprawy w swoje ręce, fakt że sparaliżował ruch i utrudnił życie wielu zwykłym zjadaczom chleba a jego działanie pewnie przyniesie wymierny skutek to jedno, ale właśnie takich ludzi niedługo będzie trzeba ze świecą w ręku szukać - kiedyś solidarność społeczna była o wiele większa, ludzie potrafili się zmobilizować, przeprowadzać strajki generalne a dziś ? Młodzi ludzie pomimo tego że wiedzą że mają przej*bane to i tak zapier*alają za 1500zł z podkulonym ogonem z myślą o tym byleby tylko się nie wychylić i stracić swojego stołka, do h*ja pana nie o taką POLSKĘ nasi ojcowie i dziadkowie walczyli ! :(

zombie111

2013-09-19, 20:29
j***ny cebulak, ja mam źle to niech inni też mają, zamiast mieć odrobinę honoru i wysadzić się w sejmie, krzywdząc tych co tak go niby wyzyskują, to psuje dzień zwykłym ludziom i robi wokół siebie cyrk. ch*j mu w dupę, mam nadzieję, że go udupią za to.

pakicito

2013-09-19, 20:29
Cytat:

Zna ktoś tirowca, taksiarza albo trepa który... powiedzmy nie jest "specyficzny" ?


zna ktoś wyborce po, który powiedzmy nie jest idiotą?

mp_toujane

2013-09-19, 20:35
hahahahaha dawno sie tak tu nie uśmiałem :DDDDDD dobry dziadek polać mu!

Lares86

2013-09-19, 20:41
Kórwa, pajac kasuje 5-6000zł miesięcznie i jescze protestuje. Grzie k***a byli snajperzy, gdzie były czołgi.

enFuego

2013-09-19, 20:48
Trochę przesadził moim zdaniem. Jak mu tak źle zarabiając około 5.000 miesięcznie, niech w jakiś normalny bądź nienormalny (ale nie taki) sposób sobie protestuje, bo blokowaniem wkurzył tylko zwykłych ludzi jak my mieszkających w Warszawie, a "szanowni" panowie politycy nawet o tym nie wiedzą, a nawet jeśli to prędzej sobie żartują z niego niż biorą to na poważnie. Lecz co by nie było, żadnego protestu nasi politycy nie biorą na poważnie, więc mój wniosek jest taki: jego baba go musiała prze wku***ć :D

Mólti

2013-09-19, 20:52
Nie "dobry dziadek" tylko skończony idiota, jak mu jakość życia przeszkadza, to mógł się lepiej ustawić, a nie focha w środku miasta strzelać.

oQo

2013-09-19, 20:56
Lares86 napisał/a:

Kórwa, pajac kasuje 5-6000zł miesięcznie i jescze protestuje. Grzie k***a byli snajperzy, gdzie były czołgi.



Weź się jebnij w ten k***a pusty łeb debilu bo nie wiesz co toznaczy być kierowcą

Znawca87

2013-09-19, 20:57
Lares co ty pie**olisz ?? 6 tys miesiecznie jak ma wlasny samochod i to naprawde przy dobrych wiatrach. Siedze w temacie bo sam tak pracuje i wk***ia mnie takie pie**olenie gosciu jest w pracy 9 godzin i pozniej jego czas wolny to jest kabina nic wiecej policz sobie ile godzin jest w domu a ile w kabinie i podziel te 6 tys to zobaczysz ile wychodzi na godzine. Zrób prawko zrob kurs na przewoz rzeczy ktory kosztuje teraz jakies ~4 tys przejdz badania i zacznij jezdzic zobaczysz jaki miód. Snajper powinien w twoja durna pale odstrzelić. ch*j mnie strzela na takie komentarze w dupie byles i gowno widziales

!Timon

2013-09-19, 20:59
Ja dziękuję za takie 6 tysięcy miesięcznie. W domu Cię nie ma, śpisz po jakiś odludziach jesz byle co byle gdzie.
Parę lat temu w pociągu poznałem i pogadałem z jednym kierowcą [wiek 50+] który był zadowolony ze swojej pracy ale jak mi poopowiadał jak to wygląda to taka kasa to mało.

Jeśli do tych 6 tysięcy doliczyć ile państwo zabiera na ZUS, NFZ i podatku dochodowego to wtedy byłby to uczciwy zarobek.

stery_srh

2013-09-19, 20:59
zombie111 napisał/a:

j***ny cebulak, ja mam źle to niech inni też mają, zamiast mieć odrobinę honoru i wysadzić się w sejmie, krzywdząc tych co tak go niby wyzyskują, to psuje dzień zwykłym ludziom i robi wokół siebie cyrk. ch*j mu w dupę, mam nadzieję, że go udupią za to.


Lares86 napisał/a:

Kórwa, pajac kasuje 5-6000zł miesięcznie i jescze protestuje. Grzie k***a byli snajperzy, gdzie były czołgi.


Siberian_khatru napisał/a:

Nie "dobry dziadek" tylko skończony idiota, jak mu jakość życia przeszkadza, to mógł się lepiej ustawić, a nie focha w środku miasta strzelać.


Wielki ch*j wam w dupę. On nie protestował dla samego siebie, lecz chciał zwrócić uwagę na to, jak chorą sytuację mamy w kraju - zapewne doskonale wiedział, że będzie miał za to ostro przej***ne. Można powiedzieć, że się poświęcił dla dobra sprawy, dla ogółu. Czy to coś da, to już zupełnie inna sprawa. Wk***ił przy okazji wielu ludzi? Pewnie tak, ale ja tam go rozumiem - to swoisty gest rozpaczy i bezsilności wobec ch*jni panującej dookoła. Nie zmieniłbym podejścia do typa, nawet gdybym stał w tym j***nym korku. Każdy by chciał żeby było mu lepiej, żeby ktoś coś zrobił, ale oby tylko nie jego kosztem.
Wielkie oburzenie, bo się w środku miasta ustawił... skoro miał protestować i zwrócić uwagę ludzi na sytuację, to przecież się nie będzie ustawiał na parkingu, gdzieś na obrzeżach miasta. Pomysł może i średnio trafiony, ale przynajmniej próbował coś zrobić, pomimo świadomości, że będzie go to zdrowo kosztowało.

ellsworth

2013-09-19, 21:01
oQo napisał/a:



Weź się jebnij w ten k***a pusty łeb debilu bo nie wiesz co toznaczy być kierowcą


A co, może mi powiesz, że tyle nie zarabiają? Mają więcej szmalu niż 90% społeczeństwa, a wykształcenie niższe pewnie też od co najmnie 90% ludzi.

stery_srh

2013-09-19, 21:07
ellsworth napisał/a:


A co, może mi powiesz, że tyle nie zarabiają? Mają więcej szmalu niż 90% społeczeństwa, a wykształcenie niższe pewnie też od co najmnie 90% ludzi.


Więc zapie**alaj jeździć ciężarówką, skoro to takie łatwe i dochodowe. Sam nie jestem kierowcą ciężarówki, ale mam paru znajomych, którzy siedzą w tym fachu i szczerze powiedziawszy, to wcale im nie zazdroszczę.

oQo

2013-09-19, 21:09
ellsworth napisał/a:


A co, może mi powiesz, że tyle nie zarabiają? Mają więcej szmalu niż 90% społeczeństwa, a wykształcenie niższe pewnie też od co najmnie 90% ludzi.


Zarabia tyle ale i tak nie wiesz ocb a ja nie mam zamiaru Ci tłumaczyc bo jestem naj***ny hah wyj***ne w was pozdro dla kumatych :]

muraaas

2013-09-19, 21:09
Znawca87 napisał/a:

Lares co ty pie**olisz ?? 6 tys miesiecznie jak ma wlasny samochod i to naprawde przy dobrych wiatrach. Siedze w temacie bo sam tak pracuje i wk***ia mnie takie pie**olenie gosciu jest w pracy 9 godzin i pozniej jego czas wolny to jest kabina nic wiecej policz sobie ile godzin jest w domu a ile w kabinie i podziel te 6 tys to zobaczysz ile wychodzi na godzine. Zrób prawko zrob kurs na przewoz rzeczy ktory kosztuje teraz jakies ~4 tys przejdz badania i zacznij jezdzic zobaczysz jaki miód. Snajper powinien w twoja durna pale odstrzelić. ch*j mnie strzela na takie komentarze w dupie byles i gowno widziales



Czy ktoś wam każe ? Było się na kasie w realu zatrudnić. Normalni ludzie żeby zarabiać ~5 tyś. muszą uczyć sie zawodu po 8-10 lat i kolejne kilka w nim pracować. Więc baran po kilku kursach nie będzie mnie uczył bo widząc wyczyny królów szos to te kursy jakoś specjalnie trudne nie są.