18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nie należy holować auta !

megaromek • 2012-11-09, 18:49
Przyszli mechanicy z łódzkiego technikum... :lol:

Stranger945

2012-11-09, 21:19
Aż wstyd się przyznać, że sie tam uczęszcza.

amcio

2012-11-09, 21:20
nie wiem jak można porównywać kogoś po liceum z biedną maturką, a po technikum z maturką i tytułem technika, uprawnieniami dla danego kierunku. pis joł dla przyszłych pedagogów, którzy myślą że liceum jest dla takich wybitnych głów

tigerqaz

2012-11-09, 21:22
Jak to Łodziol musi przykozaczyć jak już są koledzy i ktoś nagrywa przy okazji :/ wiem bo od niedawna mieszkam w tym śmietniku Polski...

guciowsk

2012-11-09, 21:26
a mi szkoda auta... Debili nie sieją sami sie rodzą

maxs90

2012-11-09, 21:42
Velture jesteś idiotą i popatrz na program i materiał jaki ma do nauczenia ktoś z dobrego technikum. najlepiej było widać u mojego kumpla na studiach (on po technikum ekonomicznym i studia też ten sam kierunek) jacy to licealiści inteligentni byli. gdy Ty masz do zdania tylko zj***ną maturę (gdzie trzeba być nikłego IQ by nie zdać na te j***ne 30%) ktoś w 4 kl technikum musi do tego dorzucić egzamin zawodowy gdzie praktyczne to 75% pkt by zaliczyć i teoretyczny składający się z 2ch części (część zawodowa było chyba 50%,a część ekonomiczna 30%) . więc zanim coś napiszesz pomyśl ,a i licealiści narzekają jak to ciężko bo mają 13 przedmiotów,a w tech było 21 w ciągu roku nie licząc religii i wfu

chinchil

2012-11-09, 21:48
kretyn to kretyn założy linke do zderzaka a później startuje z łapami bo liczy że tamten mu zwróci ja na miejscu kolesia z terenówki wyj***łbym temu z renówki na wstecznym przy pełnej piździe i pojechał w ch*j :)

Li...........66

2012-11-09, 22:02
megaromek napisał/a:

Przyszli mechanicy z łódzkiego technikum... :lol:

Ej panie jak do mojego kumpla przyszli na praktyki z technikum mechanicznego to na widok elektrody spawalniczej mówili "zimny ogień"

WPIRKO

2012-11-09, 22:04
Kłótnia o szkołę jest jak dla mnie bez sensu, bo jak ktoś chce się czegoś nauczyć to się nauczy. Jedno i drugie daje prawo przystąpienia do matury i już. Tytuł technika to kolejny niepotrzebny tytuł i tyle, wiem bo mam... Jako pierwsze kończyłem liceum, niestety nie dostałem się na kierunek studiów jaki mi się marzył i polazłem do technikum. W między czasie znalazłem robotę i zacząłem studiować zaocznie.
Obecnie mam mg inż i też uważam, że całe g*wno mi to dało.

Co do samego filmiku to nasuwa się tylko hasło debile i tyle. Nie ma znaczenia jak ruszał, bo jeśli chcieli odpalać ciągnąć na tak krótkiej lince to i tak by nieźle szarpnęło. A to że zaczepili o zderzak to świadczy tylko i ich głupocie. Plastiki w 19 są na tyle słabe, że mocniejsze stuknięcie powoduje spore pęknięcie... Miałem wiem co mówię ;)

st...........er

2012-11-09, 22:06
No tak, widać reno było po zdwonie i zderzak trzymał się na ślinę. A ten punkcik co się kółko do holu przykręca to chyba gdzieś tam jest głębiej osadzony na jakiejś ramie (no niech mechanicy się wypowiedzą)

maxs90

2012-11-09, 22:17
stack_pointer napisał/a:

No tak, widać reno było po zdwonie i zderzak trzymał się na ślinę. A ten punkcik co się kółko do holu przykręca to chyba gdzieś tam jest głębiej osadzony na jakiejś ramie (no niech mechanicy się wypowiedzą)



zdecydowanie :)
wiem bo miałem r19 :D tyle,ze moja nie była po lifcie :(


riczardson

2012-11-09, 22:30
Na niektórych licealistów o wysokim "mniemaniu" mam wyj***ne i leje na nich ciekłym moczem. W dupie byli, gówno widzieli, a najmądrzejsi.

artiee

2012-11-09, 23:11
@UP
Ty żeś za to wysoce wykształcony człowieku, powiedział co wiedział...czyli nic mądrego.

Elanez

2012-11-09, 23:16
Kamerzysta ma wyj***ny głos :D

Koniec Świata

2012-11-09, 23:17
No i ch*j. Ten wrak powinien wrócić do Niemiec, do jeziora z którego ten koltun go wyłowił.

T34v2

2012-11-09, 23:30
Auto za zderzak holować. Co za k***a dałny....