18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak nie należy holować auta !

megaromek • 2012-11-09, 18:49
Przyszli mechanicy z łódzkiego technikum... :lol:

HEILicopter

2012-11-10, 13:35
Velture napisał/a:

Jak sie nie potrafi uczyć to się idzie do technikum bo do liceów nie przyjmują.

Swoja drogą jebie mi to ustawką bo na ch*j normalna osoba by nagrywała film ze zwykłego holowania?
2ga sprawa to taka ,że jakby to było do haka przymocowane to by nie wyrwało samego plastiku więc ewidentna ustawka pod filmik na YT i linka przywiązana do zderzaka aby bo wyrwać.....

Kapitan oczywisty odlatuuuuuuuuuuuuujeeeeeee....



Twierdzisz, ze ludzie chodzacy do technikum sa gorsi od tych z LO? Rozj***les mnie teraz po calosci. Pozdrawiam. Albo nie - ch*j Ci w dupe bo gowno wiesz, pedale z liceum.

boon3pol

2012-11-10, 13:51
jak zwykle filmik urwany zaraz przed tym jak się zaczynają napiedalać:/

Umcal

2012-11-10, 14:03
gimbusiarskie spiny, czyli nic nowego na sadisticu :erniepalm:

Dżony

2012-11-10, 14:17
Barmanix napisał/a:


Jak się ma dwie lewe ręcę to się idzie do liceum, później jest ekipa do wykładania towaru w bierdronce, albo do inncyh odpowiedzialnych zadań, bo fachu w ręku brak, a na studia za głupie. A mechanik zawsze prace znajdzie i praktycznie w każdym wieku.


To wytłumacz mi dlaczego zdecydowaną większość studentów uczelni technicznych stanowią absolwenci LO a nie techników?
przecież są tak zajebiście uzdolnieni w stosunku do tłuków z LO którzy niczego nie potrafią :roll:
Nie przeczę, że absolwenci technikum są lepiej przygotowani do studiów technicznych ale dlaczego tak rzadko się na nie decydują? to chyba kwestia poziomu tych szkół a co za tym idzie wyników matur.

maxs90

2012-11-10, 14:25
@up bo mają wyuczony zawód więc mają łatwiej o prace niż absolwenci LO którzy tylko maturką mogą się poszczycić. więc z przymusu idą sie douczyć. proszę :)

najlepsze są majstry co 5 lat studiowały. wpadają z inżynierem bądź magistrem po studiach do roboty jak fafa rafa i lipa bo mają wiedzę teoretyczną,a uczniowie tech zamiast przepie**alać kase (z regóły rodziców) na wieczne balowanie wykorzystują te 3-5 lat na prace w danej firmie i może nie poszczycą się magistrem,ale za to przydatnymi umiejętnościami :)

p.s. oczywiście mówię o większości ,a nie wszystkich :)

wiochmen1993

2012-11-10, 14:28
Dżony napisał/a:


To wytłumacz mi dlaczego zdecydowaną większość studentów uczelni technicznych stanowią absolwenci LO a nie techników?
przecież są tak zajebiście uzdolnieni w stosunku do tłuków z LO którzy niczego nie potrafią :roll:
Nie przeczę, że absolwenci technikum są lepiej przygotowani do studiów technicznych ale dlaczego tak rzadko się na nie decydują? to chyba kwestia poziomu tych szkół a co za tym idzie wyników matur.




Co ma MATURA do tego co sie umie w zyciu ?matura ci gówno daje chyba ze na studia idziesz bo tak to do niczego nie jest potrzebna bo człowieka z matura nie przyjma do pracy tak szybko jak po technikum albo zawodowej szkole do pracy bo oni wiedza jak maja pracowac a nie taki cymbal z LO sie uczy dopiero....

maxs90 napisał/a:

@up bo mają wyuczony zawód więc mają łatwiej o prace niż absolwenci LO którzy tylko maturką mogą się poszczycić. więc z przymusu idą sie douczyć. proszę :)

najlepsze są majstry co 5 lat studiowały. wpadają z inżynierem bądź magistrem po studiach do roboty jak fafa rafa i lipa bo mają wiedzę teoretyczną,a uczniowie tech zamiast przepie**alać kase (z regóły rodziców) na wieczne balowanie wykorzystują te 3-5 lat na prace w danej firmie i może nie poszczycą się magistrem,ale za to przydatnymi umiejętnościami :)

p.s. oczywiście mówię o większości ,a nie wszystkich :)




i do tego spora kasa nawet jak by zarabiali po 1000zl miesiecznie przez 3 lata mamy 36 tys mieszkajac z rodzicami jest to kupa kasy a tamten dopiero bedzie myslal :)

maxs90

2012-11-10, 14:31
@up i kredyt studencki spłacał :)
nie mówię o wszystkich studentach bo niektórzy ogarniają,ale śmieszą mnie teksty typu : najgorsze są pierwsze 3 lata ,na drugim roku jest znacznie lepiej ,itd. ehh rzeczywiście elita intelektualna ;]

Onyx1

2012-11-10, 14:37
Gość ma śmiech jak świnia kaszel..

lukasz798

2012-11-10, 14:58
Velture napisał/a:

Jak sie nie potrafi uczyć to się idzie do technikum bo do liceów nie przyjmują




Ciekaw jestem tylko kto szybciej znajdzie pracę :megalol:

Radek1908

2012-11-10, 15:00
Wszytko widziałem na własne oczy ;d to byl zakład , gościu stwierdził ze ma tak zajebisty reczny ze nic go nie ruszy ;d i miał racje ;d :-D :-D

Malix

2012-11-10, 15:15
Tym bardziej że niektóre technika są pod patronatem firm(np. idziesz na kierunek transport, masz praktyki w jakiejś firmie), dzięki temu pracodawca wie czy jesteś dobry w tym czego się uczysz, będzie chciał cię przyjąć po szkole.

A w tym czasie co koleś po technikum będzie już zarabiał i zdobywał doświadczenie w pracy, goście z liceum będą się uczyć.

oc...........an

2012-11-10, 15:48
amcio napisał/a:

nie wiem jak można porównywać kogoś po liceum z biedną maturką, a po technikum z maturką i tytułem technika, uprawnieniami dla danego kierunku. pis joł dla przyszłych pedagogów, którzy myślą że liceum jest dla takich wybitnych głów




Hehe, widzę, że ktoś tu kompleksy leczy. Mówiąc LO nie mówimy o jakichś poj***nych profilowych lub tych słabych do których żaden zaszczyt chodzić, tylko o tych dobrych, po których można pójść na dobre politechniki lub na studia za granicę. Sam studiuję w Edynburgu na renomowanej uczelni, czego NIGDY bym nie osiągnął chodząc do technikum z idiotami. Niestety, ale poziom w technikum jest tak niski, że często chodzi do nich margines społeczny który nie ma pomysłu na przyszłość i barierą nie do przekroczenia był próg 50 punktów rekrutacyjnych w gimbazie -_- (oczywiście są wyjątki, które idą do technikum z powołania, może jesteś jednym z nich, ale jest was tak mało, że tworzycie błąd statystyczny).

BTW: mam paru znajomych w samochodówce we Wro i ciągle opowiadali jakie to u nich są jaja, piątki dostajesz za uczęszczanie na lekcje, a zawodu uczysz się raz w tygodniu.

Krótko mówiąc technikum ssie pałę, rzadko kiedy ktoś w technikum pisze maturę rozszerzoną z matematyki, co w LO dzieje się cały czas, a jeszcze rzadziej (chyba nigdy) kiedy ktoś po technikum idzie na studia (u mnie w Mat-Geo 31 na 32 osoby poszły od razu po liceum na studia). pie**olisz, bo sam jesteś w technikum i chcesz udowodnić, że jesteś lepszy ode mnie mimo, że nie włożyłeś nawet 20% tego co ja w naukę :P

Technika to ch*j. Idź do renomowanego LO!

[EDIT]: a te historie z życia typu "jak ktoś jest zj***ny to idzie do LO" to możecie sobie wsadzić - w dupie byliście, gówno widzieliście i macie kumpli, którzy poszli do najgorszych liceów, które są tak słabe, że rzeczywiście lepiej iść do technikum. Ale piszecie tak dlatego, że nie macie POJĘCIA JAK WYGLĄDA NAUKA W NORMALNYM LO, a jest to zapie**ol. Sam jak chodziłem do LO to miałem próg na zaliczenie 50% i trzeba było napie**alać. Ale teraz uważam, że jestem wszechstronnie wykształcony, dalej się rozwijam na studiach i znając 5 języków czuję, że znajdę dobrą, NIE FIZYCZNĄ, czystą pracę i będę zarabiał porządne pieniądze.

Taka jest różnica między technikum a LO - po technikum jesteś mechanikiem czy innym robolem do końca życia, a po LO, jeśli jesteś kumaty, możesz być kimkolwiek zechcesz i ciągle będziesz się rozwijać by stać się jeszcze lepszy ;)

Oczywiście, jeszcze raz podkreślam, że są ludzie w technikum z powołania, którzy po prostu kochają np majstrować w samochodach i są w tym najlepsi lub ludzie którzy mają z technikum jakiś plan i chcą trafić po nim na dobre studia. Ale ogromna większość chodzących do technikum to idioci, którzy mieli 7 punktów rekrutacyjnych i żadnego pomysłu na życie.

☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭

bartekmoon

2012-11-10, 16:19
Głos kamerzysty podkładał

maxs90

2012-11-10, 16:36
DUST DEVI takiego debila jak Ty to dawno nie spotkałem