18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nie należy holować auta !

megaromek • 2012-11-09, 18:49
Przyszli mechanicy z łódzkiego technikum... :lol:

artiee

2012-11-09, 23:35
Koniec Świata napisał/a:

No i ch*j. Ten wrak powinien wrócić do Niemiec, do jeziora z którego ten koltun go wyłowił.



Pokaż swoje łajzo, hejtem ociekasz.

Koniec Świata

2012-11-09, 23:39
Mam ci pociąg, tramwaj i autobus pokazać. :lol:

Hrabia Drapula

2012-11-09, 23:43
też miałem takie cacko tylko kolor inny :)
swoją drogą szkoda że do lusterek nie przywiązali tej liny

artiee

2012-11-09, 23:44
@Koniec Świata To po ch*j ten niezdrowy hejt ? Bądź człowiekiem, każdy ma to na co go stać.

lionix

2012-11-09, 23:47
k***a ludzie to debile z mojej klasy

Koleś we frocie już kiedyś wyciągnął tego w 19, łapali go za tył

tera ten z renówy dał się znów podpuścić, tym razem za przód
twierdził że frota na reduktorach nie pociągnie 19
no ale ŁOPONY PSZYTSZYMAU ŁENUWKE

hyp i wyj***li

Autor napisał/a:

Mentalność "dobrych" kumpli.
Ten śmiejący się kretyn z radości mało nie wyzionął ducha, a pewnie nie raz prosił o podwózkę...
Przychodzi mi na myśl moja sąsiadka, typowa zaborcza morda, która nawet ma problemy z jedną z najprostszych odpowiedzi świata jaką jest "dzień dobry" zawsze wk****ony, tępy wyraz twarzy bez krzty uśmiechu na niej.
Raz widziałem jak się cieszyła; jak mnie zalało...



dokładnie kolego jest tak jak opisujesz



Michale k***a co ty wrzucasz :idzwch*j:

Winterstorm

2012-11-09, 23:58
Jasieq napisał/a:

Na niektórych licealistów o wysokim "mniemaniu" mam wyj***ne i leje na nich ciekłym moczem. W dupie byli, gówno widzieli, a najmądrzejsi.



Zacznij lać stałym moczem, to będzie szacun na dzielni. Wielce wyzywa innych, a w ojczystym języku się wysławiać nie potrafi.

Wiochmen

2012-11-10, 00:16
wieksze debile wypisuja tutaj komentarze co jest lepsze technikum czy lo niz ci na filmiku...

jak ktos jest debilem to h*j mu po tym jakie szkoly skonczyl skoro odpie**ala takie akcje

WPIRKO

2012-11-10, 02:10
Koniec Świata napisał/a:

No i ch*j. Ten wrak powinien wrócić do Niemiec, do jeziora z którego ten koltun go wyłowił.



I na ch*j komentujesz jak nie masz pojęcia o tym?
Tylko ktoś z kompleksami objeżdża ludzi za ich samochody. Skąd niby dzieciak ma wziąć na jakieś porządne auto? Przeciętny Polak zarabiający 2tys miesięcznie jeździ niewiele lepszym, a tu dzieciak kupił za góra 2 tys samochód i się cieszy że jeździ...

Zatem jeśli żeś taki mocny w gaciach i posiadasz samochód niewyciągnięty z rzeki w Niemczech to zapodaj fote...

torro

2012-11-10, 03:22
Teraz wiem jak brzmi śmiech debila...

dziaad

2012-11-10, 08:25
Wyśmienity mechanik z niego będzie. Zaczyna od renówki do której nawet nie potrafi holu podczepić. Brawo k***a! już lepiej niech składa długopisy bo jeszcze sam się komuś na wpie**ol narazi mechanikując w taki sposób w przyszłości.

paq1993

2012-11-10, 09:24
EEEJ Ludziska!!! Widziałem to osobicie, wiec tak samochód nie był holowany zeby odpalił tylko aby sprawdzić czy ręczny utrzyma go w miejscu;). Linka zamocowana była za ucho do holowania- nie za zderzak wiec wszyscy specjaliści zamknąć ryj. wyrwane ucho scieło 3 sruby mocujące je do ramy i dlatego wyrwany był zderzak :!:

Devon1c

2012-11-10, 11:15
śmiech jak świnia kaszel :homer:

Barmanix

2012-11-10, 12:56
Velture napisał/a:

Jak sie nie potrafi uczyć to się idzie do technikum bo do liceów nie przyjmują.

Kapitan oczywisty odlatuuuuuuuuuuuuujeeeeeee....


Jak się ma dwie lewe ręcę to się idzie do liceum, później jest ekipa do wykładania towaru w bierdronce, albo do inncyh odpowiedzialnych zadań, bo fachu w ręku brak, a na studia za głupie. A mechanik zawsze prace znajdzie i praktycznie w każdym wieku.

wiochmen1993

2012-11-10, 13:04
Masakra płakac sie chce jak to czytam ja byłem swiatkiem tego Reno miało zaciągnięty ręczny do tego zamocowali to do rurki za zderzakiem zamiast do otworu przygotowanego do holowania a 3 sprawa auto juz nie raz było holowane pozatym z niego frajer a nie mechanik bo jak by był mechanikiem wiedzial by jak odpalić auto :)

Niepodlegly

2012-11-10, 13:10
A teraz do wszystkich genialnych materiałoznawców: plastik to nie polimer, o który Wam chodzi, tylko materiał wybuchowy. Dziękuję. Rust in peace (nie rest, rust)