18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

[IRAN] Kobiety cisną ze szmato-głowymi

~tedwaha • 2022-09-27, 10:48
Lata indoktrynacji spowodowały szał macicy, w sumie to się nie dziwię


Wiewór

2022-09-28, 16:54
sothis napisał/a:

Ruscy zaj***li mi trochę rodziny, tak samo jak Niemcy.
Tylko co z tego? Duży odsetek nie różni się niczym od rodaków z biedniejszych regionów, czesc jest normalna i całkiem spoko, a część jest z j***na i zinfoktrynowana po bandzie tak samo jak część naszych narodowców to patusy od pytania 'masz jakiś problem?', którzy znaleźli sobie cel dzięki któremu czują się fajniejsi.
No wszędzie są ludzie fajni, zwykli i odpady. Im biedniej tym więcej odpadów bo trudniejsze warunki życia.
I jak uważam, że Rosję trzeba osłabiać bo zwiększa to nasze bezpieczeństwo jako kraju, tak nie widzę żadnego powodu żeby przy tym nienawidzić zwykłego, szarego obywatela wrogiego kraju.
Widzisz to inaczej? Jak i dlaczego?



Każdy rusek kocha Putina i każdy podziela jego marzenie o powrocie do imperializmu. Opozycja jest tam w absolutnej mniejszości.
Uważają ze powinni władać światem i wszędzie powinien być ruski mir.
Rosja jest od zawsze wrogiem świata, wolności i jakiegokolwiek życia.
Należy ich zagłodzić, zdeptać, zgnoic żeby dali się stłamsić i zaczęli przestrzegać zasad.
Dokładnie tak jak Japonię po 2ws i szkopow.

UrlichUrwich

2022-09-28, 21:17
Musi zasłaniać tylko włosy, ale jak się goli albo wydepilowana to może chodzić bez majtek. Chyba, że czegoś nie zrozumiałem, to sorki.

sothis

2022-09-28, 21:47
Wiewór napisał/a:

Każdy rusek kocha Putina i każdy podziela jego marzenie o powrocie do imperializmu. Opozycja jest tam w absolutnej mniejszości.
Uważają ze powinni władać światem i wszędzie powinien być ruski mir.
Rosja jest od zawsze wrogiem świata, wolności i jakiegokolwiek życia.
Należy ich zagłodzić, zdeptać, zgnoic żeby dali się stłamsić i zaczęli przestrzegać zasad.
Dokładnie tak jak Japonię po 2ws i szkopow.




Ci, których znałem mieli o Putinie zdanie podobne jak ja o Kaczyńskim, czyli delikatnie mówiąc dalekie od pochlebnego. Ci, których znam obecnie uważają go za chorego człowieka i wspierają ukraine.
Nie powiedziałbym więc jak Ty, że wszyscy. Może po prostu mam szczęście do normalnych?
Druga kwestia... Takie uogólnienia, że 'wszyscy' są takie same jak 'każdy polak to złodziej i alkoholik'. No takie średnio zgodne z rzeczywistością.

Ruscy to ubogi naród o ch*jowym standardzie życia. Im cięższe życie w danym kraju, tym więcej patologii.
Pytanie jak bardzo odbiegają pod tym względem od ukrainy...
A ukraincy na ogół wydają mi się jakby wychowali się w Polsce kilkadziesiąt lat temu. Także Rosję uważam za konieczne osłabiać, ale do zwykłego ruskiego, niepatusa i nie wyznawcę Putina uważam za tak samo zasługującego na współczucie jak ukrainca czy polaka pod rządami kaczek ;)

Wiewór

2022-09-29, 09:28
sothis napisał/a:

Ci, których znałem mieli o Putinie zdanie podobne jak ja o Kaczyńskim, czyli delikatnie mówiąc dalekie od pochlebnego. Ci, których znam obecnie uważają go za chorego człowieka i wspierają ukraine.
Nie powiedziałbym więc jak Ty, że wszyscy. Może po prostu mam szczęście do normalnych?
Druga kwestia... Takie uogólnienia, że 'wszyscy' są takie same jak 'każdy polak to złodziej i alkoholik'. No takie średnio zgodne z rzeczywistością.
Ruscy to ubogi naród o ch*jowym standardzie życia. Im cięższe życie w danym kraju, tym więcej patologii.
Pytanie jak bardzo odbiegają pod tym względem od ukrainy...
A ukraincy na ogół wydają mi się jakby wychowali się w Polsce kilkadziesiąt lat temu. Także Rosję uważam za konieczne osłabiać, ale do zwykłego ruskiego, niepatusa i nie wyznawcę Putina uważam za tak samo zasługującego na współczucie jak ukrainca czy polaka pod rządami kaczek



Normalni Rosjanie uciekli z Rosji na początku wojny. Pokazywano kolejki i pełne pociągi na granicy z Finlandia.
Ci co zostali to putinowska swolocz.
Znam jednego rosjanina ktory jest moim klientem i do niego nie ma zastrzeżeń. Ale on wyjechał z kacapii lata temu bo miał wyj***ne na Rosję.

sothis

2022-09-30, 08:44
Wiewór napisał/a:

Normalni Rosjanie uciekli z Rosji na początku wojny. Pokazywano kolejki i pełne pociągi na granicy z Finlandia.
Ci co zostali to putinowska swolocz.
Znam jednego rosjanina ktory jest moim klientem i do niego nie ma zastrzeżeń. Ale on wyjechał z kacapii lata temu bo miał wyj***ne na Rosję.



Nie jest łatwo opuścić kraj, jeśli nie jest się idiotą z dobrym zdrowiem/człowiekiem mocno zaradnym. Są roooozne przeszkody. Nie kwalifikowałbym wszystkich rusków jako proputinowcow. Za granicą Polaków kojarzyli z Kaczyńskim jeszcze trochę temu. Tak jak Ty o ruskich, że wszyscy fani Putina, tak o Polakach myśleli. Jak wygląda to naprawdę, to sam wiesz.

sard

2022-12-24, 17:16
Wszystkie te kraje, gdzie upie**alają napleta pokazują, że im potem przez ten nie schowany łeb pie**oli się pod kopułą bo słabo przyjemność z ch*ja czują. Czy żyd, czy arab, czy jak tu pers niech wypie**ala na słońce jak obrzezany jest.