18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

[IRAN] Kobiety cisną ze szmato-głowymi

~tedwaha • 2022-09-27, 10:48
Lata indoktrynacji spowodowały szał macicy, w sumie to się nie dziwię


BambiPMT

2022-09-27, 17:40
k***a. Widać że szykują się filmiki z kamienowania.

jjzz26

2022-09-27, 17:43
tedwaha napisał/a:


lewacka zaraza to się od pedalstwa zaczyna, nie od wolności kobiet


I tu się mylisz. A kto głosuje na te wszystkie pedalskie partie socjaluchów?

Ban1berg

2022-09-27, 18:13
S.Cat napisał/a:

Najwyższa pora spalić meczety, kościoły i monastyry.


Najfajniejsze ogrodzić i sprzedawać bilety dla chętnych zwiedzających, z zakazem modlenia się i odpie**alania podobnych szopek

Siriuz

2022-09-27, 18:51
Całkiem jak w Europie jak zjeby covidianie pouczali innych żeby nosili szmaty na twarzy

kapelan_szturmowy

2022-09-27, 19:17
sothis napisał/a:

Modne się zrobiło to nie lubimy ruskich teraz.

ooo nie mój drogi, ja kacapów nie lubiałem od zawsze.


donkapusta

2022-09-27, 20:05
Ale widzicie różnicę między tymi Kobietami a Lempart? Widzicie, gdzie jest walka o wolność, a gdzie walka o bycie niedoj***nym umysłowo.

Kamiknf

2022-09-27, 20:41
Ja tam jestem za, niech cisną tych zjebow. Cały świat się z tego śmieje ze muszą chodzić w kominiarkach. Ma zakryć włosy bo go podniecają? Rzeczywiście spocił się jak pedofil w zabawkowym

Wyjcio

2022-09-27, 21:04
Religia jest rakiem, trzeba się go pozbyć.
Liczy się nauka.

rzwawiec

2022-09-27, 21:43
nowynick napisał/a:

Szanowne rodaczki. Wiecie, że prawo aborcyjne w Iranie jest znacznie mniej restrykcyjne niż w Polsce? Uczcie się od tych Iranek jak walczyć z zarazą starych bezdzietnych dziadów, którzy chcą dyktować Wam zasady moralności
PS i w Torze i w Biblii i w Koranie stoi, że płód jest natchniony przez Boga w 19 tygodniu ciąźy i przerwanie ciąży do tego czasu nie jest grzechem. To co Wam wmawia polski kler jest herezją....



to tylko po to żeby abortować dziewczynki.

MalcolmX

2022-09-27, 22:12
nowynick napisał/a:

Szanowne rodaczki. Wiecie, że prawo aborcyjne w Iranie jest znacznie mniej restrykcyjne niż w Polsce? Uczcie się od tych Iranek jak walczyć z zarazą starych bezdzietnych dziadów, którzy chcą dyktować Wam zasady moralności
PS i w Torze i w Biblii i w Koranie stoi, że płód jest natchniony przez Boga w 19 tygodniu ciąźy i przerwanie ciąży do tego czasu nie jest grzechem. To co Wam wmawia polski kler jest herezją....



I waśnie dzięki takim głąbom, dostęp do internetu powinien być ograniczany. Coś czytał, coś słyszał, coś widział... tylko zapomniał gdzie. pie**oli się teraz w pustym łbie, ale co tam... wiem, to się wypowiem. Głombusiu, podział na płód i nie-płód (wcześniej zarodek) nie jest tworem kościoła tylko podziałem przyjętym przez naukę. W 11 tygodniu ciąży, kończy się okres zarodkowy i zarodek wchodzi w stadium płodu. Fakt, jeden z Doktorów Kościoła Katolickiego, Św. Tomasz z Akwinu twierdził, że „(...)zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80 dniach(...)” Ale to twierdził facet żyjący w latach 1225-1275. Wtedy większość przodków dzisiejszych naukowców srała w kucki i podcierała się liściem łopianu. Na sam „Przewrót kopernikański” trzeba było czekać jeszcze blisko 300 lat,

Makulata

2022-09-28, 01:29
tedwaha napisał/a:

przepraszam najmocniej piwo dałem przez przypadek
lewacka zaraza to się od pedalstwa zaczyna, nie od wolności kobiet



To k*biety dają wolność pedalskiej zarazie, więc tak, zaczyna się od wolności k*biet.

Sigonek

2022-09-28, 08:41
Iran nie od dzisiaj jest głównym wrogiem USraela, nic dziwnego, że im tam CIA odpie*dała takie akcje. W 2010 r. nie udało się Amerykanom zainstalować tam "arabskiej wiosny", no to próbują piekłem kobiet... Jakie to wszytko jest żałośnie oczywiste.

Wiewór

2022-09-28, 09:31
sothis napisał/a:

No ja pie**ole.
Teraz ruskie złe jak chcą wojny, tak samo złe jak nie chcą, idą do woja źli a nie idą to też źli.
Generalnie źli i ch*j.
Modne się zrobiło to nie lubimy ruskich teraz.
Kojarzysz mi się z sezonowym kibicem. Sportowiec wygrywa to AAAAA! UUUU! BRAAAWO!! I łazi taki plując na przegranych i ociekając zajebistoscia kibicowania wygrywającemu. Karta się odwraca, sportowiec już nie wygrywa, pufff i znika zainteresowanie tematem, wyj***ne, kibica nie ma.
Za rok dostaniesz nowego wroga do nielubienia, na ruskich będziesz miał wyj***ne, będą inni antyszczepionkowcy, kler czy tam geje.
Eh, zawsze brzydziłem się takim podejściem.
No, ale rządzącym to na rękę.
O, właśnie. Takie podejście kojarzy mi się z plebsem, brakiem wykształcenia, biedą umysłową.



j***nie ruskich było w cenie od zawsze jeśli skończyłeś chociaż szkole średnia i miałeś historie

sothis

2022-09-28, 12:08
Wiewór napisał/a:

j***nie ruskich było w cenie od zawsze jeśli skończyłeś chociaż szkole średnia i miałeś historie



Ruscy zaj***li mi trochę rodziny, tak samo jak Niemcy.
Tylko co z tego? Duży odsetek nie różni się niczym od rodaków z biedniejszych regionów, czesc jest normalna i całkiem spoko, a część jest z j***na i zinfoktrynowana po bandzie tak samo jak część naszych narodowców to patusy od pytania 'masz jakiś problem?', którzy znaleźli sobie cel dzięki któremu czują się fajniejsi.
No wszędzie są ludzie fajni, zwykli i odpady. Im biedniej tym więcej odpadów bo trudniejsze warunki życia.

I jak uważam, że Rosję trzeba osłabiać bo zwiększa to nasze bezpieczeństwo jako kraju, tak nie widzę żadnego powodu żeby przy tym nienawidzić zwykłego, szarego obywatela wrogiego kraju.

Widzisz to inaczej? Jak i dlaczego?