18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

[IRAN] Kobiety cisną ze szmato-głowymi

~tedwaha • 2022-09-27, 10:48
Lata indoktrynacji spowodowały szał macicy, w sumie to się nie dziwię


Ca...........ah

2022-09-27, 12:59
sothis napisał/a:

No ja pie**ole.
Teraz ruskie złe jak chcą wojny, tak samo złe jak nie chcą, idą do woja źli a nie idą to też źli.
Generalnie źli i ch*j.
Modne się zrobiło to nie lubimy ruskich teraz.
Kojarzysz mi się z sezonowym kibicem. Sportowiec wygrywa to AAAAA! UUUU! BRAAAWO!! I łazi taki plując na przegranych i ociekając zajebistoscia kibicowania wygrywającemu. Karta się odwraca, sportowiec już nie wygrywa, pufff i znika zainteresowanie tematem, wyj***ne, kibica nie ma.
Za rok dostaniesz nowego wroga do nielubienia, na ruskich będziesz miał wyj***ne, będą inni antyszczepionkowcy, kler czy tam geje.
Eh, zawsze brzydziłem się takim podejściem.
No, ale rządzącym to na rękę.
O, właśnie. Takie podejście kojarzy mi się z plebsem, brakiem wykształcenia, biedą umysłową.



pie**olisz jak potłuczony.

pytolsky

2022-09-27, 12:59
nowynick napisał/a:

2 Moj 21-22 mowa tu wprost o uderzeniu kobiety, że ta poroni. Karą jest grzywna ustalona przez jej męża.W przypadku zabicia człowieka narodzonego karą za zabójstwo jest śmierć (ząb za ząb). To wynika z prawa jakie Mojżesz dostał rzekomo od samego Boga. Szach mat czarna zarazo!
PS O zakazie aborcji natomiast Biblia nic nie wspomina.



Jeśli zakazano uśmiercenia dziecka poczętego nieumyślnie, to tym bardziej nie można go uśmiercić umyślnie (aborcja). Mam wrażenie, że bycie wojującym w internecie ateistą i brak umiejętności logicznego myślenia są ze sobą nierozerwalnie związane...

Cipczan

2022-09-27, 13:10
nowynick napisał/a:

Szanowne rodaczki. Wiecie, że prawo aborcyjne w Iranie jest znacznie mniej restrykcyjne niż w Polsce? Uczcie się od tych Iranek jak walczyć z zarazą starych bezdzietnych dziadów, którzy chcą dyktować Wam zasady moralności
PS i w Torze i w Biblii i w Koranie stoi, że płód jest natchniony przez Boga w 19 tygodniu ciąźy i przerwanie ciąży do tego czasu nie jest grzechem. To co Wam wmawia polski kler jest herezją....



No patrz, z tobą nie zdążyli.

NILE75

2022-09-27, 13:23
Każda religia to zło. Pierwsza powstała, kiedy pierwszy cwaniak spotkał pierwszego głupca.

AdamBrown

2022-09-27, 13:37
nowynick napisał/a:

Szanowne rodaczki. Wiecie, że prawo aborcyjne w Iranie jest znacznie mniej restrykcyjne niż w Polsce? Uczcie się od tych Iranek jak walczyć z zarazą starych bezdzietnych dziadów, którzy chcą dyktować Wam zasady moralności
PS i w Torze i w Biblii i w Koranie stoi, że płód jest natchniony przez Boga w 19 tygodniu ciąźy i przerwanie ciąży do tego czasu nie jest grzechem. To co Wam wmawia polski kler jest herezją....



ja widzę, że Nie masz zielonego pojeca co jest na ten temat w Biblii, bo tam nie ma nic na temat jakichkolwiek tygodni.
W Biblii jest napisane nie morduj, w odniesieniu do osoby niewinnej, ktoś kto jest oprawcą, albo mordercą, na taką śmierć całkowicie zasługuje.
A jeśli chodzi o to durne prawo antyaborcyjne w Polsce, to zostało ono wprowadzone tylko po to, żeby ludzie nie mieli czasu rozliczyc PIS ze zbrodni jaką była pandemia i śmiertelne nieprzebadane szczepionki.
I to prawo nie ma nic wspólnego z ratowaniem jakiegokolwiek zycia, a wiec jest sprzeczne z Duchem Biblii, którym jest Miłośc, Raość, Cierpliwość, Uprzejmość, równość,i dziękczynienie Bogu za piękny swiat, i w tym duchu każdy kto niszczy którąkolwiek z tych wartości, w skali kraju, zasługuje na karę, ale jest dokładnie odwrotnie im ktoś jest większym Hamem tym bardziej wszyscy go czczą, a jak ktoś mówi rozsądnie,to jest wyzywany od głupców, i foliarzy, i dlatego w Polsce dobrze nie będzie, dopuki się to nie zmieni

sothis

2022-09-27, 13:50
Cantakawah napisał/a:

pie**olisz jak potłuczony.



Dlaczego? Wejdź w temat o Ukrainie, oceń poziom. Potem spójrz, że w innych wątkach randomy powielają ten poziom.
Jeśli przyjmowanie postaw społecznych na bazie tak ch*jowo prowadzonej propagandy nie jest biedą umysłową, to ja nie wiem co jest.

Pees4

2022-09-27, 13:54
Sram na iran

Sztruks

2022-09-27, 14:25
Brawo! Mam nadzieje że kobiety osiągną swój cel!

hugo1994

2022-09-27, 14:56
niech jebną tymi szmatami i chodzą jak chcą.

Wolfghar

2022-09-27, 16:05
HenrykS. napisał/a:

Lewacka zaraza dotarła już nawet do arabósów. Wolności się k***om zachciało, może jeszcze auta by chciały prowadzić.



Współczuje myślenia Ty ograniczony "człowieku".

tyber

2022-09-27, 16:35
Jedyne feministki którym kibicuję.

kawior2007

2022-09-27, 17:29
Zobaczcie na ciekawą ciekawość, kryzys energetyczny, Iran chce handlować ropą po normalnych cenach i akurat wtedy wybucha rewolucja :->

bolego

2022-09-27, 17:33
kawior2007 napisał/a:

Zobaczcie na ciekawą ciekawość, kryzys energetyczny, Iran chce handlować ropą po normalnych cenach i akurat wtedy wybucha rewolucja



Amerykanie wstrzelili sie z demokracja w sam raz, kiedy na wykresach przestalo im sie zgadzac. Tutaj oczywiscie "oswieceni" debile beda ulegac emocjom i dawac wyraz tego jak latwym w manipulacji bydlem sa. Czy ktorys z was szanowne bydlaki zechce sie zalozyc o 1000 zl, ze kiedy cena ropy bedzie taka jak pasuje amerykancom to prawa w tym kraju wroca do normy a kobiety beda popie**alac w hidzabach?