18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

[IRAN] Kobiety cisną ze szmato-głowymi

~tedwaha • 2022-09-27, 10:48
Lata indoktrynacji spowodowały szał macicy, w sumie to się nie dziwię


nowynick

2022-09-27, 11:05
Szanowne rodaczki. Wiecie, że prawo aborcyjne w Iranie jest znacznie mniej restrykcyjne niż w Polsce? Uczcie się od tych Iranek jak walczyć z zarazą starych bezdzietnych dziadów, którzy chcą dyktować Wam zasady moralności


PS i w Torze i w Biblii i w Koranie stoi, że płód jest natchniony przez Boga w 19 tygodniu ciąźy i przerwanie ciąży do tego czasu nie jest grzechem. To co Wam wmawia polski kler jest herezją....

Payan

2022-09-27, 11:07
Szmata na głowie to nakaz Boga :idzwch*j:

dżonyłojlker

2022-09-27, 11:19
Lewacka zaraza dotarła już nawet do arabósów. Wolności się k***om zachciało, może jeszcze auta by chciały prowadzić.

Heliar

2022-09-27, 11:23
nowynick napisał/a:

Szanowne rodaczki. Wiecie, że prawo aborcyjne w Iranie jest znacznie mniej restrykcyjne niż w Polsce? Uczcie się od tych Iranek jak walczyć z zarazą starych bezdzietnych dziadów, którzy chcą dyktować Wam zasady moralności
PS i w Torze i w Biblii i w Koranie stoi, że płód jest natchniony przez Boga w 19 tygodniu ciąźy i przerwanie ciąży do tego czasu nie jest grzechem. To co Wam wmawia polski kler jest herezją....



Dam ci 1000 piw jak zamieścisz cytaty z tych ksiąg, w którym jest mowa o 19 tyg.

~tedwaha

2022-09-27, 11:25
HenrykS. napisał/a:

Lewacka zaraza dotarła już nawet do arabósów. Wolności się k***om zachciało, może jeszcze auta by chciały prowadzić.



przepraszam najmocniej piwo dałem przez przypadek :P

lewacka zaraza to się od pedalstwa zaczyna, nie od wolności kobiet

bercisko

2022-09-27, 11:28
Heliar napisał/a:

Dam ci 1000 piw jak zamieścisz cytaty z tych ksiąg, w którym jest mowa o 19 tyg.



Pomijając kontekst, wiesz, że możesz dać tylko jedno. Taktyk :-)

nowynick

2022-09-27, 11:49
Heliar napisał/a:

Dam ci 1000 piw jak zamieścisz cytaty z tych ksiąg, w którym jest mowa o 19 tyg.



2 Moj 21-22 mowa tu wprost o uderzeniu kobiety, że ta poroni. Karą jest grzywna ustalona przez jej męża.W przypadku zabicia człowieka narodzonego karą za zabójstwo jest śmierć (ząb za ząb). To wynika z prawa jakie Mojżesz dostał rzekomo od samego Boga. Szach mat czarna zarazo!


PS O zakazie aborcji natomiast Biblia nic nie wspomina.

saves

2022-09-27, 12:02
Kobiety w Iranie mają większe jaja niż ruskie p*zdy uciekające przez poborem.

S.Cat

2022-09-27, 12:26
Najwyższa pora spalić meczety, kościoły i monastyry.

sothis

2022-09-27, 12:39
saves napisał/a:

Kobiety w Iranie mają większe jaja niż ruskie p*zdy uciekające przez poborem.



No ja pie**ole.
Teraz ruskie złe jak chcą wojny, tak samo złe jak nie chcą, idą do woja źli a nie idą to też źli.
Generalnie źli i ch*j.
Modne się zrobiło to nie lubimy ruskich teraz.

Kojarzysz mi się z sezonowym kibicem. Sportowiec wygrywa to AAAAA! UUUU! BRAAAWO!! I łazi taki plując na przegranych i ociekając zajebistoscia kibicowania wygrywającemu. Karta się odwraca, sportowiec już nie wygrywa, pufff i znika zainteresowanie tematem, wyj***ne, kibica nie ma.
Za rok dostaniesz nowego wroga do nielubienia, na ruskich będziesz miał wyj***ne, będą inni antyszczepionkowcy, kler czy tam geje.
Eh, zawsze brzydziłem się takim podejściem.
No, ale rządzącym to na rękę.
O, właśnie. Takie podejście kojarzy mi się z plebsem, brakiem wykształcenia, biedą umysłową.

Toperson1

2022-09-27, 12:45
Drą te ryje ... trochę w sumie się nie dziwię temu szariatowi :lol:

zipi

2022-09-27, 12:51
jak to jest ze lewactwo jeszcze niedawno mowiło zeby szanować różnorodność religii i ganiło chrześcijan jak nie chcieli muzłumanów w ich krajach bo nie szanują kobiet, to czy teraz prawacy mogą ganić te kobiety i wszystkich którzy ich popierają ze są zbyt zamknieci i mało toleranycyjni na nowe religii a noszenie szmat na głowie jest częscią ich religii xD nagle lewactwo zmieniło zdanie ja jebie jakie hipokrytyczne scierwa, bo przecież Ci zli prawacy nie mowili od samego początku ze w krajach muzłumańskich kobiety są traktowane gorzej od bydła, czyli lewactwo zaczeło popierać prawice? dobrze ze sie nawrociliscie, a teraz zamknijcie mordy :D