18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Interwencja policji koronawirus

C0C0JUMBO • 2020-04-08, 18:50
znalezione na YouTube - 3 częsci
Ocenę pozostawiam Wam

1:

2:

3:

PoIleTeJagody

2020-04-10, 06:59
Sk***ysynu zaprowadz dzieciaki do domu i wtedy możesz fikać. Jak dostaniesz w pie**ol blondyna po schabach :evil: chętnie wszyscy tu zobaczymy. Nie rozumiem jak mozna byc taka tępa p*zdą i nerwicować nieświadome niczego dzieciaki. Ale się wk***iłem :evil:

Yakub64

2020-04-10, 21:15
I dobrze k***a jak mnie wk***iają rodzinki co wychodzą sobie teraz na pie**olone pikniczki bo jest cieplutko. Atfu. W domu siedzieć a gówniaki na balkon dać tylko niech mordy gł€piej nie drą bo ja pracuję cały dzień zdalnie. Jak mnie ludzie wk***iają. Mam nadzieję że nas ten wirus wszystkich wypie**oli na tamten świat

p4nk1

2020-04-13, 20:11
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Art. 52. Konst.
Zasada wolności poruszania się
1.
Każdemu zapewnia się wolność poruszania się po terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz wyboru miejsca zamieszkania i pobytu.
2.
Każdy może swobodnie opuścić terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
3.
Wolności, o których mowa w ust. 1 i 2, mogą podlegać ograniczeniom określonym w ustawie.
Na jakiej podstawie zabrania się? Na podstawie rozporządzenia. A powinno na podstawie ustawy. Policjant działa wbrew Konstytucji.



Ma podstawie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi z 2008 roku, uchwalonej przez twoich idoli z PO-PSL.