18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Interwencja policji koronawirus

C0C0JUMBO • 2020-04-08, 18:50
znalezione na YouTube - 3 częsci
Ocenę pozostawiam Wam

1:

2:

3:

Diux

2020-04-08, 20:54
Powinni mu tam gum napie**olić. Skończyłoby się cwaniakowanie...

Smokw

2020-04-08, 20:55
Ja pierdziele. typowy spęd idiotów wyzywający się od pisowców i peowców, a ja powiem wam tak, że jak tego nie opanujemy, to za parę miesięcy skończymy z zajebista zapaścią gospodarczą. Zachowujecie się jak wariaci, którzy zastanawiają się czy straż pożarna ma prawo wejść na naszą posesję by ugasić dom sąsiada. Zacznijcie w końcu ogarniać, że tu chodzi najbardziej o gospodarkę i trzeba się zmobilizować jako naród by to jak najszybciej opanować. Jestem kierowcą i powiem wam, że jest na moje oko co najmniej tylko 1/3 tego co było w zeszłym roku jeśli chodzi o zamówienia. Dramat dla masy ludzi., a za chwilę dla nas wszystkich. Ot cała prawda.

edmund

2020-04-08, 20:56
mam mieszane uczucia co do całej akcji bo i on chojraczy, ale policjant też cwaniak
szkoda tylko dzieciaków

Clistwood

2020-04-08, 21:04
No widzicie. W Holandii nie dyskutują tylko od razu 400 euro mandat za nie stosowanie się.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-08, 21:04
orzechcccc napisał/a:

Brawo. Należysz do idiotow nierozumiejących sytuacji w jakiej jesteśmy. Stfu na ciebie mam nadzieję że przez twój debilizm nikt nie ucierpi
"Ciebie" i "twój" z małej specjalnie pie**olony samolubie



Gdybyś debilu przeczytał wszystkie komentarze, to byś wiedział o co mi chodzi i byś takich debilizmów nie pisał.

oolgierd66

2020-04-08, 21:09
Dzieci wychodzą pod opieką dorosłego o ch*j chodzi

El Caudillo

2020-04-08, 21:11
a ja byłem z dziewczyną nad rzeka daleko na zadupiu i czy ma to być karalną zbrodnią :P masa prawników mówi wprost, że mandaty są niepoważne i oparte na wątpliwej podstawie (te udzielane za byle gówno typu art 54 kodeksu wykroczeń) jak ktoś z was chce tak bardzo, to niech wyjmie głowę z dupy i wyjdzie z piwnicy, zobaczy co się dzieje na zewnątrz ludzie trzymają dystans, spacerują, biegają, mijałem ziomów wiejskich z piwerkiem pod sklepem, ale co zrobić wioska ma swoje prawa, a ja gardzę donosicielstwem, więc jadę dalej ;)

w marcu w wypadkach drogowych zginęła około setka ludzi to tak aby zestawić z koronawirusową hekatombą

zamiast buchać nienawiścią do PO, aby być teraz człowiekiem radzieckim obecnej władzy pomyślcie jeden z drugim o gospodarce, trzeba kończyć tę farsę, pseudo stan wyjątkowy i ur*chamiać życie gospodarcze na nowo, bo zaraz nie będzie kasy na leczenie nikogo, do tego ofiary depresji i samobóje po utracie firm i dorobku życia (dla części komentujących to jak się coś robi poza trzepaniem w piwnicy to czasem się kończy zarobkiem :P )

myślcie, a nie się nakręcanie jak stadko baranów, a do przemyśleń 3 hasła do google:

eksperyment więzienny Zimbadro

eksperyment Milgrana

eksperyment strachu Stephensona

lakeroll

2020-04-08, 21:19
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

poprzez "uzyskanie zdrowotnej lub psychologicznej" uważa się poradę specjalisty, a nie "przewietrzenie się" - bo co ... wiatr ma się nimi zaopiekować i udzielić im porady medycznej, podczas "wietrzenia się"



Rodzic opiekuje się dzieckiem, naturalne jest, że rodzic może zapewnić opiekę psychologiczną dziecku.

poligon6

2020-04-08, 21:26
El Caudillo napisał/a:

a ja byłem z dziewczyną nad rzeka daleko na zadupiu i czy ma to być karalną zbrodnią masa prawników mówi wprost, że mandaty są niepoważne i oparte na wątpliwej podstawie (te udzielane za byle gówno typu art 54 kodeksu wykroczeń) jak ktoś z was chce tak bardzo, to niech wyjmie głowę z dupy i wyjdzie z piwnicy, zobaczy co się dzieje na zewnątrz ludzie trzymają dystans, spacerują, biegają, mijałem ziomów wiejskich z piwerkiem pod sklepem, ale co zrobić wioska ma swoje prawa, a ja gardzę donosicielstwem, więc jadę dalej
w marcu w wypadkach drogowych zginęła około setka ludzi to tak aby zestawić z koronawirusową hekatombą
zamiast buchać nienawiścią do PO, aby być teraz człowiekiem radzieckim obecnej władzy pomyślcie jeden z drugim o gospodarce, trzeba kończyć tę farsę, pseudo stan wyjątkowy i ur*chamiać życie gospodarcze na nowo, bo zaraz nie będzie kasy na leczenie nikogo, do tego ofiary depresji i samobóje po utracie firm i dorobku życia (dla części komentujących to jak się coś robi poza trzepaniem w piwnicy to czasem się kończy zarobkiem )
myślcie, a nie się nakręcanie jak stadko baranów, a do przemyśleń 3 hasła do google:
eksperyment więzienny Zimbadro
eksperyment Milgrana
eksperyment strachu Stephensona



Kolejny wioskowy filozof. punkt widzenia z wiochy zabitej dechami.

Bladziochreturn

2020-04-08, 21:30
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

W którym miejscu tamta ustawa mówi o obecnych ograniczeniach swobód obywatelskich??



Ustawa o zapobieganiu i zwalczaniu chorób zakaźnych u ludzi

Rozdział 8 Zasady postępowania w razie stanu zagrożenia epidemicznego i stanu epidemii

Art. 46b. W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić:

8) czasowe ograniczenie korzystania z lokali lub terenów oraz obowiązek ich
zabezpieczenia;
10) nakaz lub zakaz przebywania w określonych miejscach i obiektach oraz na określonych obszarach;
12) nakaz określonego sposobu przemieszczania się.

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz.U. 2020 poz. 491)

Coś jeszcze? Tak na marginesie to jest to jedna z lepszych ustaw i jak widać niezwykle skuteczna. Chociaż w tym PO-PSL nie dali ciała.

Tr...........ty

2020-04-08, 21:31
Smokw napisał/a:

a ja powiem wam tak, że jak tego nie opanujemy, to za parę miesięcy skończymy z zajebista zapaścią gospodarczą.



My już za parę miesięcy skończymy z zapaścią gospodarczą, bo państwo jest wyczyszczone z każdego grosza, który można było ukraść lub rozdać patoli za głosy, więc nie ma kasy na ewentualną stymulację gospodarki.

El Caudillo

2020-04-08, 21:36
@poligon6

pudło misiu bo Wrocław ;)

a jak Ci się znudzi r*chanie chomika i inne wygibasy, którymi się tak chwalisz, to sam zaczniesz myśleć inaczej, bo wolność to normalna ludzka potrzeba, no chyba, że ktoś jebnięty to spoko
:nie_znaju:

matuzalem

2020-04-08, 21:38
jeśli kiedykolwiek będę potrzebował „funkcjonariuszy” nie będę dzwonił na nr. alarmowe, gdyż niejednokrotnie długo trwa by jakikolwiek przyjechał, napiszę na sadistic.pl bo tu jest ich niezliczona ilość, a jak nie oni sami to rodziny i podopieczni, niesamowite

thomessos

2020-04-08, 21:44
HAL9000/2 napisał/a:

Jestem zdania ze jak by posłuchał od razu policjanta i sie zawinał do chaty skonczyło by sie na upomnieniu... ale k***a po co? Lepsza jest jałowa dyskusja zakończona mandatem. j***ć frajera zasłaniającego sie dziećmi...



Jestem zdania, że frajer, który nie spędził tygodnia w zamkniętym mieszkaniu nawet z jednym dzieckiem, nie powinien się na ten temat wypowiadać! Jeżeli gość nie musiał siedzieć w kwarantannie, to weź człowieku wytłumacz dziecku dlaczego nie może wyjść na chwilę na dwór!

gjpk

2020-04-08, 21:46
Komuna wróciła. Brawo.