18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Internet znów zwycieża!

ivra • 2013-12-11, 17:16
Pewnie każdy kto przeglądał w tym tygodniu internet spotkał się z tym oto filmikiem: Wieśniak w BMW

Jak się okazuje główny bohater filmiku zapewne również zagląda do sieci, bo widząc jakie poruszenie spowodowało jego buractwo postanowił sam zgłosić się na policję.


Więcej info na Gazeta.pl

bania88

2013-12-11, 17:24
Kurde tego goscia napadnietego glos z kas kojarze. On gdzies wrzuca filmiki na YT. Cos chyba o sciganiu SM?

inquinabor

2013-12-11, 17:33
Wczoraj o nim w telewizji mówili, nie pamiętam na którym kanale. Więc pewnie wymienił majtki i poszedł się sam zgłosić. Bo inaczej pewnie by w pozycji horyzontalnej go ktoś zgłosił.

wiesiors4

2013-12-11, 17:48
Tak, BMW często jest wybierane przez młodych gniewnych. Ale tak samo często takie cwaniaki jeżdżą Civicami V i VI czy Audi A4. Wbijcie sobie do mózgów, że nie każdy kierowca bawarki to gbur i prostak. Wielu z nich to pasjonaci, nie debile. Widziałem gorszych cwaniaków w Renówkach.
Wk***ia mnie ocenianie ludzi pod kątem marki samochodu jakim jeżdżą. Pozdrawiam trzeźwo, niestereotypowo myślących ludzi.

Miejsce na płaczliwe pie**olenie, że każdy kierowca BMW to idiota, cham, cwaniak i burak ORAZ że każdy idiota cham, cwaniak i burak jeździ BMW:

Marcinxxxxx

2013-12-11, 17:57
Gadanie swoje wiem jeżdze po ulicach

sawbur

2013-12-11, 18:01
Eh te BMW. Parking SCC wczoraj ;-)


Sayagin666

2013-12-11, 18:11
temu zakapiorowi z bmw to tylko nogi połamać, ale tak żeby już samochodem sk***ysyn niemógł jeździć...

norek911

2013-12-11, 18:13
@wiesiors4 ale ból dupy..
Prawda jest dobrze i ogólnie znana. 4/5 kierowców bmw to po prostu prostaki. Każdy młody gniewny, latający co weekend( a w sumie aby nie częściej) na mefedronie, fecie czy innym wynalazku nie marzy o civicu czy audi ale o bmw. A Ci co maja prawko na pewno mieli styczność z tym nasieniem, maja takich znajomych, albo gdzieś coś na temat tych ludzi słyszeli, bądź są nimi samymi.

wiesiors4

2013-12-11, 18:26
norek911 napisał/a:

@wiesiors4 ale ból dupy..


Łooo znasz zwrot "ból dupy" i używasz go nie znając chyba tego znaczenia. Dzieci poznały nowy wyraz i szpanują nim cały czas...
Cytat:

Prawda jest dobrze i ogólnie znana. 4/5 kierowców bmw to po prostu prostaki.


4/5? Robiłeś jakieś badania? Prowadziłeś statystyki? Bo według moich obserwacji to najwyżej 1/5 kierowców.
Cytat:

Każdy młody gniewny, latający co weekend( a w sumie aby nie częściej) na mefedronie, fecie czy innym wynalazku nie marzy o civicu czy audi ale o bmw.


O k***a :shock: no teraz to żeś poleciał grubo :lol: czy my mieszkamy w ogóle na tej samej planecie? A może rzeczony mefedron tak sklepał Ci beret kolego? Odstaw to, bo martwimy się o Ciebie.

Owszem, BMW jest jedną z marek szczególnie lubianych przez cwaniaków, ale to nie powód żeby każdego użytkownika (lub "4/5 użytkowników") bawarki z góry oceniać pod tym kątem. Pojedźcie sobie jeden z drugim na jakiegoś spota, na zlot. Zobaczycie, że BMW nie jeżdżą tylko dresiarze i ćpuny. Poznacie wielu młodych, inteligentnych i kulturalnych pasjonatów motoryzacji. Nie ma to jak oceniać kogoś z góry nie mając w ogóle pojęcia o czym się mówi....

Brzydkii

2013-12-11, 18:48
No moi drodzy możemy być dumni. Może następnym razem idiota pomyśli zanim coś zrobi.

@norek911 koleś nie wstrzykuj sobie już tej marihuaniny bo Ci się we łbie pie**oli. Odnosząc się do Twojej wypowiedzi. Moi znajomi co sobie lubią czasem coś tam zaserwować porządnego są fanami m.in Hond i marzą o V czy VI w dżejdiemie. Zazdrość Cie zżera, że inni jeżdżą BMW, a Ty jakimś Oplem czy Deawoo jeździsz? Nie znam żadnego kierowcy bawary co wali koks czy tego typu klimaty. Twój argument jest inwalidą, przykro mi.

Snaku

2013-12-11, 18:53
norek911 napisał/a:

@wiesiors4 ale ból dupy..
Prawda jest dobrze i ogólnie znana. 4/5 kierowców bmw to po prostu prostaki. Każdy młody gniewny, latający co weekend( a w sumie aby nie częściej) na mefedronie, fecie czy innym wynalazku nie marzy o civicu czy audi ale o bmw. A Ci co maja prawko na pewno mieli styczność z tym nasieniem, maja takich znajomych, albo gdzieś coś na temat tych ludzi słyszeli, bądź są nimi samymi.




Janken

2013-12-11, 18:55
To żeś se źródło znalazł

JA...........or

2013-12-11, 19:01
No i skonczyla sie gangsterka, z placzem i pelnymi majtami przybiegl na policje, kwintesencja kierowcy BMW.
A z ostatniej chwili bylo podane ze siegal do bagaznika bo pielucha mu przesiakala i chcial zmienic, zadnej maczety tam nie mial, niestety..

killua

2013-12-11, 19:07
no i wyjebią go z roboty za jeżdżenie samochodami które miał myć :D