18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Internet znów zwycieża!

ivra • 2013-12-11, 17:16
Pewnie każdy kto przeglądał w tym tygodniu internet spotkał się z tym oto filmikiem: Wieśniak w BMW

Jak się okazuje główny bohater filmiku zapewne również zagląda do sieci, bo widząc jakie poruszenie spowodowało jego buractwo postanowił sam zgłosić się na policję.


Więcej info na Gazeta.pl

wiesiors4

2013-12-11, 21:59
Cytat:

Prawdopodobieństwo trafienia na buraka w BMW jest tak wysokie, że tym cwaniakom mrugam długimi(niech sobie myślą, że policja suszy) a tym samym ratuje życie innym.


O k***a Ty nasz bohaterze! Powinieneś jakiś order dostać! :amused:

Cytat:

Od kiedy niby burak ze wsi to "pasjonat". k***a PASJONAT hahahah dojenia krów i jazdy klepaną BMKĄ po Niemcu to pasja hahahahha.
.


A twój lanos już przegnił na wylot, czy jeszcze się trzyma? :amused:
KuroNoTenshi92 napisał/a:

Tak samo jest z kierowcami BMW i jak Ci się nie podoba zapisanie (poprzez nabycie BMW) do tej inteligentnej subkultury bo to są FAKTY!, że średnia kierowców BMW jest poniżej poziomu średniej inteligencji rosyjskiej.


Skoro to fakt, to podaj link do badań na temat zależności inteligencji kierującego a marką samochodu jaki użytkuje.

Aha i jeszcze jedno buraku :amused:

Sova30

2013-12-11, 22:04
Ludzie ogarnijcie się! Nie wrzucajcie wszystkich Beemek i ich kierowców do jednego wora!
Mieszkam w jednym z największych miast w Polsce i sam codziennie "robię" trasę ok 300 km (oczywiście poza moim miastem) i dla mnie największymi debilami są przedstawiciele handlowi, kurierzy itp. w swoich "kijach, oktawiach, wieśwagenach" i ch*j ich tam wie czym oni jeszcze jeżdżą! To są najwięksi idioci jeśli chodzi o brawurową jazdę!
Codziennie muszę przejeżdżać koło salonu BMW i w promieniu kilku kilometrów od niego kręcą się nowiutkie, często wręcz prototypowe modele a kierowcy tych maszyn to ludzie pod krawatami, bardzo kulturalni i chętni do współpracy na drodze, którzy jadą na przegląd czy inne pierdoły do serwisu a nie chamy i prostaki!
Jeśli chodzi o markę BMW i wieśniaków, którzy nimi jeżdżą to owszem takich jest cała masa, ale są to ludzie, których nie stać na beemke z salonu i kupują jakieś szroty najczęściej są to E36, 46, 39 itd. za kilka max. kilkanaście tys. zł i myślą, że jak mam BMW to przecież wszyscy muszą mi ustąpić i na mnie trzeba uważać, a silniki (i nie tylko) w ich autach są już tak wyżyłowane, że byle cwaniak w nowszym rodzinnym sedanie zostawia ich z tyłu na światłach, no i później się zaczyna cwaniactwo typu zajeżdżanie drogi itp. bo jak nie dam go rady dogonić na prostej to mu chociaż utrudnię życie.


kokos654321

2013-12-11, 22:16
wiesiors4 statystyki się może zgadzają, tylko że kierowcy BMW (Bandyten Motor Wagen) nie zabijają samochodem lecz ręcznie za pomocą bejzbola, lub maczetą.

artur1792

2013-12-11, 22:21
wiesiors4 napisał/a:


Miejsce na płaczliwe pie**olenie, że każdy kierowca BMW to idiota, cham, cwaniak i burak ORAZ że każdy idiota cham, cwaniak i burak jeździ BMW:



Prawie dobrze napisałeś :) jeszcze zapomniałeś dodać że to cwe*e, karki, pedały i wieśniaki od pługa oderwane :)

Black Snake

2013-12-11, 22:31
To może inaczej. Mam praktyki na warsztacie i przyjeżdżają różni ludzie. W samochodach typu BMW i Audi ani razu nie było normalnej osoby. Same dresiki, przyjeby i cwaniaki. A tak jeszcze do warsztatu to przyjeżdżają też babki, ale te za to zawsze boją się na kanał wjechać i brama jest dość wąska to dużo z nich prosi o wjechanie jej autem. Faceci nigdy. No i raz nawet babka próbująca sama wjechać otarła sobie auto. Stereotypy nie biorą się znikąd niestety ;]

Brzydkii

2013-12-11, 23:27
@Black Snake akurat Audi 80 to w gruncie rzeczy porządne samochody. Ocynkowane więc ruda nie wchodzi, koszty eksploatacji też nie jakoś kosmicznie wysokie.

Wojcz

2013-12-11, 23:52
Witam serdecznie. Posiadam BMW. Czekam na lincz i wyzywanie mnie od wieśniaków na mefedronie. Dodam, że w dniu zakupu moje IQ spadło o 65% a parkowanie gdzie popadnie i bicie innych użytkowników drogi weszło mi niemal w nawyk. Pozdrawiam każdego posiadacza bólu dupy w tym i podobnych tematach. Amen.

KuroNoTenshi92

2013-12-12, 00:20
@wiesiors4

Fajna tabelka :) sam robiłeś?

Teraz na serio ptasi móżdżku. Fajnie by było jakbyś tą swoją wyimaginowaną tabelkę zestawił z udziałem procentowym danej marki na ogół posiadaczy czterech kółek.

Nawet jeżeli chodzi o popularność wśród osób prywatny to wiadomo, że oplów i volkswagenów jeździ najwięcej. Do tego dochodzi ci jeszcze fakt, że obie te marki jak i reszta pozostałych nad BMW(z wyjątkami) robią samochody robocze np: dostawcze.

Natomiast BMW ogranicza się do wąskiego grona buraków lub PAsjonatów(dojenia krów). To się nie dziw, że jest mniej wypadków bo w końcu buraków na drodze jest odsetek.

Nie mniej jednak jeżeli wpiszemy w google "samochód + drzewo" to króluje BMKA albo to co z niej zostało.

Wolf3D

2013-12-12, 00:22
Jak jeżdżę 10 lat to żaden koleś nie chciał mnie pobić z BMW...

arkosek07

2013-12-12, 09:01
Nie każdy kierowca BMW to gbur ale każdy gbur to kierowca BMW

Ceembe

2013-12-12, 11:14
Sam mam BMW bo to zajebiste samochody i przede wszystkim mało awaryjne, mam k***a jeździć fiatem żeby nie wyjść na buraka? Wyhodujcie sobie mózgi bo czasem się przydają.

che.guevara

2013-12-12, 12:29
wiesiors4 napisał/a:

Tak, BMW często jest wybierane przez młodych gniewnych. Ale tak samo często takie cwaniaki jeżdżą Civicami V i VI czy Audi A4. Wbijcie sobie do mózgów, że nie każdy kierowca bawarki to gbur i prostak. Wielu z nich to pasjonaci, nie debile. Widziałem gorszych cwaniaków w Renówkach.
Wk***ia mnie ocenianie ludzi pod kątem marki samochodu jakim jeżdżą. Pozdrawiam trzeźwo, niestereotypowo myślących ludzi.

Miejsce na płaczliwe pie**olenie, że każdy kierowca BMW to idiota, cham, cwaniak i burak ORAZ że każdy idiota cham, cwaniak i burak jeździ BMW:



Rozczulają mnie takie komentarza na portalu gdzie każde przestępstwo dokonane przez czarnego, Araba czy Cygana kwitowane jest stwierdzeniem o treści mniej więcej "zayebać murzyna/ciapatego", "precz z Europy brudasy".

I jeszcze ten twój obrazek charakterystyczny dla łysoli organizacji faszystowskich.

marcin2pac

2013-12-12, 13:27
wiesiors4 napisał/a:

każdy kierowca BMW to idiota, cham, cwaniak i burak ORAZ że każdy idiota cham, cwaniak i burak jeździ BMW:


co zrobic jak tak właśnie jest...

Ma...........ce

2013-12-12, 14:06
Informacja dla każdego miłośnika pana z BMW.

Typ nie miał żadnej racji!
Autor filmu wyjeżdżał z tunelu pod rondem w Katowicach i zjeżdżał w prawo, w celu zjazdu na parking SCC. Niestety dla pana z BMW, gość miał pierwszeństwo, więc jego wk***ienie jest zupełnie nie na miejscu! Na Chorzowskiej tuż za skrzyżowaniem ze Ściegiennego w kierunku Chorzowa stoi ładny znak A-7 "ustąp pierwszeństwa" wraz ze znakiem C-5 "nakaz jazdy na wprost". Czyli każdy, kto wyjeżdża "z góry", tak jak cfaniak w BMW, MUSI ustąpić tym, którzy jadą tak jak autor nagrania.

Większość kierowców jednak tego nie wie.


A dla niedowiarków dorzucę jeszcze widok z GE, macie:
https://maps.google.com/maps?q=katowice&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.268247,19.007993&spn=0.000531,0.001321&sll=37.0625,-95.677068&sspn=42.987658,86.572266&t=h&hnear=Katowice,+%C5%9Bl%C4%85skie,+Polska&z=20&layer=c&cbll=50.268265,19.007899&panoid=S5v_4g3EvyxbFwGa4mk0tg&cbp=12,289.78,,0,7.77

rez47

2013-12-12, 20:17
wiesiors4 napisał/a:

Tak, BMW często jest wybierane przez młodych gniewnych. Ale tak samo często takie cwaniaki jeżdżą Civicami V i VI czy Audi A4. Wbijcie sobie do mózgów, że nie każdy kierowca bawarki to gbur i prostak. Wielu z nich to pasjonaci, nie debile. Widziałem gorszych cwaniaków w Renówkach.
Wk***ia mnie ocenianie ludzi pod kątem marki samochodu jakim jeżdżą. Pozdrawiam trzeźwo, niestereotypowo myślących ludzi.

Miejsce na płaczliwe pie**olenie, że każdy kierowca BMW to idiota, cham, cwaniak i burak ORAZ że każdy idiota cham, cwaniak i burak jeździ BMW:



Jeżeli myśle stereotypowo, to co?? Wpie**ol??