18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Internet znów zwycieża!

ivra • 2013-12-11, 17:16
Pewnie każdy kto przeglądał w tym tygodniu internet spotkał się z tym oto filmikiem: Wieśniak w BMW

Jak się okazuje główny bohater filmiku zapewne również zagląda do sieci, bo widząc jakie poruszenie spowodowało jego buractwo postanowił sam zgłosić się na policję.


Więcej info na Gazeta.pl

heartshade

2013-12-11, 19:12
Powiem tak. Nie istotne co gościu z kamerką zrobił wcześniej.
Burak z BMW powinien dostać murzyńskiego ku*asa w dupę za jedno : za to że uderzył/szturchnął/pacnął /(...) gościa przy jego dzieciach! Ni ch*ja na to nie ma przyzwolenia!
Oboje mogą sobie dać po ryju ale nie przy dzieciakach!

kondzio1c

2013-12-11, 19:17
Ja tam sam mam bmw i jakoś jeszcze nikt mnie burakiem nie nazwał :D

Aksal

2013-12-11, 19:18
Janken napisał/a:

To żeś se źródło znalazł



No sorry, na niezależnej o tym nie piszą :P spinacie dupę z tą GW, jakby tam ani jednego słowa prawdy nie było, a w każdym artykule pisali, że Tusk jest cacy.

A co do tematu - widzę, że kozakowi szybko pała zmiękła, jak zobaczył, że jakoś większość ludzi nie uważa go za takiego fajnego. Mam tylko nadzieję, że mu jakoś konkretnie dopie**olą z zarzutami. No i jeśli to prawda, że jego sprawą zajmą się z urzędu, to naprawdę szacun, niech ginie.

1.Michal

2013-12-11, 19:18
BMW jeszcze powinno go pozwać. Zniszczył wizerunek firmy ;)

norek911

2013-12-11, 19:23
@wiesiors4 Uwierz jestem ekspertem. A tak na serio na 10 znajomych(bliższych lub dalszych), którzy śmigają bmw to 8 ma problemy z koegzystowaniem w normalnym społeczeństwie.

Co do bólu dupy nie będę się zniżał do poziomu szyderstwa, najwidoczniej jesteś pierwszy dzień na sadisticu co serdecznie Ci wybaczam.

Po pierwsze nie jesteśmy kolegami. Dopisałbym "dziecko", ale tak jak wyżej napisałem nie będę się zniżał do Twojego poziomu.
Po drugie kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem słowa "ja", ani nie ma takiego kontekstu.
Po trzecie wybacz, że suche fakty o ludziach jeżdżących bmw, aż tak w Ciebie uderzają. Szkoda, że uciekasz się do nieprzyznawania, że mieszkasz na Ziemi. Chociaż, być może gdzieś we wszechświecie jest jeszcze druga "zielona wyspa".
Po czwarte. My czyli? Ja i Twoje drugie ja? Być może cierpisz na rozdwojenie jaźni?
Po piąte. Nigdzie nie napisałem, że 100% ludzi jeżdżących bmw to braki. Bo to chyba najbardziej Cie boli w tym wszystkim. Ale spróbuj uzyskać pomoc na forum bmw i mieć przy tym inne zdanie na dany temat. Poziom wypowiedzi pierwsza klasa, na innych forach rzadko coś takiego uświadczysz ; ).
No i ostatnie. Ciesze się, że zgadzamy się co do jednego, a bynajmniej nie odniosłeś się do tego. A mianowicie "Każdy młody gniewny, latający co weekend( a w sumie aby nie częściej) na mefedronie, fecie czy innym wynalazku nie marzy o civicu czy audi ale o bmw."

@Brzydkii Pudło. A6 C5 2.5tdi. Oczywieście avant :)

sadolek

2013-12-11, 19:25
wiesiors4 napisał/a:


Łooo znasz zwrot "ból dupy" i używasz go nie znając chyba tego znaczenia. Dzieci poznały nowy wyraz i szpanują nim cały czas...

4/5? Robiłeś jakieś badania? Prowadziłeś statystyki? Bo według moich obserwacji to najwyżej 1/5 kierowców.

O k***a :shock: no teraz to żeś poleciał grubo :lol: czy my mieszkamy w ogóle na tej samej planecie? A może rzeczony mefedron tak sklepał Ci beret kolego? Odstaw to, bo martwimy się o Ciebie.

Owszem, BMW jest jedną z marek szczególnie lubianych przez cwaniaków, ale to nie powód żeby każdego użytkownika (lub "4/5 użytkowników") bawarki z góry oceniać pod tym kątem. Pojedźcie sobie jeden z drugim na jakiegoś spota, na zlot. Zobaczycie, że BMW nie jeżdżą tylko dresiarze i ćpuny. Poznacie wielu młodych, inteligentnych i kulturalnych pasjonatów motoryzacji. Nie ma to jak oceniać kogoś z góry nie mając w ogóle pojęcia o czym się mówi....




Wiesior normalnie mógłbym się z tobą zgodzić bo oczywistym jest, że nie należy oceniać na podstawie pierwszego rzutu oka, ale sam musisz przyznać, że nie do końca z tymi kierowcami tak jest.

Jeśli mowa o zlotach to tak, nie ma co ukrywać, że większość ludzi tam obecnych to ogarnięci ludzie i nierzadko wielcy fani marki, "gangstery" w bmw wolą się wozić po przystankach na wsiach i kręcić kołami, dlatego jest ich mniej na takiego typu imprezach.
Nie wiem jak ty ale ja jeszcze nie zauważyłem, żeby ktoś najeżdżał na kierowcę bmw który porusza się poprawnie po drodze. Zawsze ludzie najeżdżają na łysych gości z "suczką" przy boku, a w dodatku z twarzą nieskalaną inteligencją. Kończę bo już zapomniałem co miałem napisać ;)

JA...........or

2013-12-11, 19:28
@kondzio1c


TY BURAKU

jeloo

2013-12-11, 19:33
To jest śmieszne. Debila można spotkać w aucie każdej marki. Ja przykładowo podobny przypadek spotkałem w Renault. Nie mógł chłopak zdzierżyć że go wyprzedziłem, więc postanowił się odwdzięczyć o mało nie potrącając kobiety na przejściu dla pieszych a potem próbował zepchnąć mnie z drogi. Oczywiście łysy kark w dresie. Więc dojebywanie się do konkretnej marki zakrawa na debilizm. To nie marka robi z człowieka debila, tylko debil robi z użytkowników marki debili.

PiotrekMMA

2013-12-11, 19:35
Był wywiad z tym chamem z prowincji (mówie o ''poszkodowanym'') i tak się przedstawia prawdizwy plan którego nie bylismy do konca swiadkami na filmiku
1.Zajechanie drogi przy zmianie pasa przez kaprawego nie umiejacego patrzec w lusterka kierwoce Daewoo.
2 Wk***ienie się kierowcy bmw i wymryganie chama
3 Środkowy palec nagrywającego w kierunku bejcy
4. Złapanie kapusia
5. Zesranie się w porty lalusia z rodzinką
6. Dopiero teraz przeprosiny od niby ''poszkodowanego''i mały klapsik na rozwage od dresa.
7. Długa na komisariat kapusia.

Moim zdaniem gosc z bejcy i tak troche odpuscil frajerzynie, bo bez dzieciakow pewnie bylby wiekszy oklep. A jesli uwazacie mimo wszystko ze to wina dresa to ja od jutra wyjezdzam z kamerka na ulice, zajezdzam kazdemu droge i wesoło unosze srodkowy palec przez szyberdach. A sprobuj mi ktos cos zrobic to skonczycie jak ten z BMW lamusy :D
BTW. nagrywający jest wyjatkową p*zdą ja jak jeździłem z ojcem i ktos sie cos pucował to nie było, że dziecko tylko włąsnie chciał mi pokazać, żeby nie dawać sobei w kasze dmuchać. Komuna niby za nami a chyba teraz kazdy bedzie z dupy strzelał na komendzie zamiast samemu wyjasnic.

Dżony

2013-12-11, 19:38
1.Michal napisał/a:

BMW jeszcze powinno go pozwać. Zniszczył wizerunek firmy ;)


raczej ugruntował ;-)

rew123321

2013-12-11, 19:43
wiesiors4 napisał/a:

Tak, BMW często jest wybierane przez młodych gniewnych. Ale tak samo często takie cwaniaki jeżdżą Civicami V i VI czy Audi A4. Wbijcie sobie do mózgów, że nie każdy kierowca bawarki to gbur i prostak. Wielu z nich to pasjonaci, nie debile. Widziałem gorszych cwaniaków w Renówkach.
Wk***ia mnie ocenianie ludzi pod kątem marki samochodu jakim jeżdżą. Pozdrawiam trzeźwo, niestereotypowo myślących ludzi.

Miejsce na płaczliwe pie**olenie, że każdy kierowca BMW to idiota, cham, cwaniak i burak ORAZ że każdy idiota cham, cwaniak i burak jeździ BMW:


ach te twoje mondrości

nie wiem czemu ale jakoś nie widuje ułożonego ojca kilku dzieci i spokojnego oraz opanowanego męża kierującego BMW 316i...

choina004

2013-12-11, 20:04
PiotrekMMA napisał/a:


Moim zdaniem gosc z bejcy i tak troche odpuscil frajerzynie, bo bez dzieciakow pewnie bylby wiekszy oklep. A jesli uwazacie mimo wszystko ze to wina dresa to ja od jutra wyjezdzam z kamerka na ulice, zajezdzam kazdemu droge i wesoło unosze srodkowy palec przez szyberdach. A sprobuj mi ktos cos zrobic to skonczycie jak ten z BMW lamusy :D
BTW. nagrywający jest wyjatkową p*zdą ja jak jeździłem z ojcem i ktos sie cos pucował to nie było, że dziecko tylko włąsnie chciał mi pokazać, żeby nie dawać sobei w kasze dmuchać. Komuna niby za nami a chyba teraz kazdy bedzie z dupy strzelał na komendzie zamiast samemu wyjasnic.



Tu też ci przyznam racje, za małolata ojciec gdy widział jakiegoś buraka a ja siedziałem obok tylko otwierał szybe i bluźnił na idiotów.

de_ent

2013-12-11, 20:07
Płeć wiesiors4
Tak, BMW często jest wybierane przez młodych gniewnych. Ale tak samo często takie cwaniaki jeżdżą Civicami V i VI czy Audi A4. Wbijcie sobie do mózgów, że nie każdy kierowca bawarki to gbur i prostak. Wielu z nich to pasjonaci, nie debile. Widziałem gorszych cwaniaków w Renówkach.
Wk***ia mnie ocenianie ludzi pod kątem marki samochodu jakim jeżdżą. Pozdrawiam trzeźwo, niestereotypowo myślących ludzi.

Miejsce na płaczliwe pie**olenie, że każdy kierowca BMW to idiota, cham, cwaniak i burak ORAZ że każdy idiota cham, cwaniak i burak jeździ BMW:


Niestety chłopie to fakt, kierowcy bmw to wieśniaki i jak nabierzesz dystansu do siebie, spojrzysz w lustro to sam mi przyznasz rację.

Fatum93

2013-12-11, 20:25
wiesiors4 napisał/a:

Tak, BMW często jest wybierane przez młodych gniewnych. Ale tak samo często takie cwaniaki jeżdżą Civicami V i VI czy Audi A4. Wbijcie sobie do mózgów, że nie każdy kierowca bawarki to gbur i prostak. Wielu z nich to pasjonaci, nie debile. Widziałem gorszych cwaniaków w Renówkach.
Wk***ia mnie ocenianie ludzi pod kątem marki samochodu jakim jeżdżą. Pozdrawiam trzeźwo, niestereotypowo myślących ludzi.

Miejsce na płaczliwe pie**olenie, że każdy kierowca BMW to idiota, cham, cwaniak i burak ORAZ że każdy idiota cham, cwaniak i burak jeździ BMW:



Niech zgadnę pewnie sam masz BMW i dlatego taka spina :megalol:

lith

2013-12-11, 20:34
Równie dobrze w każdym samochodzie może trafić się burak...


... żartowałem, czekamy na kolejnego kierowce BMW, który da popis przed kamerą, zajedzie drogę i wyskoczy się pluć.
Rosjanie mają łady, my mamy beemki.