18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Internet znów zwycieża!

ivra • 2013-12-11, 17:16
Pewnie każdy kto przeglądał w tym tygodniu internet spotkał się z tym oto filmikiem: Wieśniak w BMW

Jak się okazuje główny bohater filmiku zapewne również zagląda do sieci, bo widząc jakie poruszenie spowodowało jego buractwo postanowił sam zgłosić się na policję.


Więcej info na Gazeta.pl

Ventu

2013-12-11, 20:35
@wiesiors4

Masz racje nie powinno się obwiniać całości po zachowaniu jednostki. Tylko proszę wytłumacz mi k***a dlaczego w 90% buractwa na drogach to zjeby w bmw? Osobiście raz w życiu spotkałem istną k***ę na drodze która popisywała się swoją ułomnością zajeżdżając mi drogę w każdy możliwy sposób i zwalniając przy tym do 20 km/h. Zupełnie bez powodu. Zgadnij k***a jakiej marki był jego pie**olony samochód.


PS. I skończ pie**olić, adwokacie w bmw.

Lew

2013-12-11, 20:38
wiesiors4 napisał/a:

Tak, BMW często jest wybierane przez młodych gniewnych. Ale tak samo często takie cwaniaki jeżdżą Civicami V i VI czy Audi A4. Wbijcie sobie do mózgów, że nie każdy kierowca bawarki to gbur i prostak. Wielu z nich to pasjonaci, nie debile. Widziałem gorszych cwaniaków w Renówkach.
Wk***ia mnie ocenianie ludzi pod kątem marki samochodu jakim jeżdżą. Pozdrawiam trzeźwo, niestereotypowo myślących ludzi.

Miejsce na płaczliwe pie**olenie, że każdy kierowca BMW to idiota, cham, cwaniak i burak ORAZ że każdy idiota cham, cwaniak i burak jeździ BMW:



Napisał zbulwersowany kierowca BMW :)

pawianek85

2013-12-11, 20:41
Zapraszam takich zjeb-ów do kabiny mojego pojazdu :D jestem za legalizacja broni palnej!!!

Enerfaues

2013-12-11, 20:41
BMW to wspaniałe samochody, jednak często mają pecha co do właścicieli. Szkoda.

air_jordan_show

2013-12-11, 20:43
wiesiors4 napisał/a:

Tak, BMW często jest wybierane przez młodych gniewnych. Ale tak samo często takie cwaniaki jeżdżą Civicami V i VI czy Audi A4. Wbijcie sobie do mózgów, że nie każdy kierowca bawarki to gbur i prostak. Wielu z nich to pasjonaci, nie debile. Widziałem gorszych cwaniaków w Renówkach.
Wk***ia mnie ocenianie ludzi pod kątem marki samochodu jakim jeżdżą. Pozdrawiam trzeźwo, niestereotypowo myślących ludzi.

Miejsce na płaczliwe pie**olenie, że każdy kierowca BMW to idiota, cham, cwaniak i burak ORAZ że każdy idiota cham, cwaniak i burak jeździ BMW:


nie przekonałeś mnie

Brzydkii

2013-12-11, 20:43
Nie wiem gdzie Wy mieszkacie, że wszędzie widzicie buraków w bmw. U mnie w mieście tych buraków w bawarach (co niby jest 90% na drogach) jest może 5%. Reszta to j***ne wsiury w Golfach tdi oraz gówniarze w przerdzewiałych na wylot hondach V co myślą że mają vteca w zwykłym benzynowym 1.4.

sleepo11

2013-12-11, 20:48
W większości BMW siedzą zakompleksione chamy i nie rozumiem co to za tłumaczenie że to marka też dla pasjonatów. Jakim trzeba być debilem żeby być pasjonatem (znacie znaczenie tego słowa?) czegoś co ma wozić dupę (bo raczej nie myślicie o zabytkowym BMW). Jeżeli jest dzień w którym widzę BMW to już wiem że zobaczę jakieś chamskie zachowanie.
Oczywiście ktoś powie: "mam BMW i jeżdżę 50 km/h w zabudowanym i swoją pedalską jazdą udowadniam że tylko grzeczni ludzie mają te auta" lub "a mi wczoraj kierowca tico zajechał drogę" tylko że marka BMW (AUDI też) przyciąga chamów, dresiarzy i inne mocno denerwujące postacie.
Mi niepotrzebna statystyka z GUS-u bo stereotyp to zasługa wielu lat starań a swój leci do swojego. Jak ktoś wyżej sra jak dupę ma to kupuje sobie BMW x5 a jak ktoś jest człowiekiem opanowanym to kupi sobie np. VOLVO albo SAAB-a.

Bankracy

2013-12-11, 20:50
Każdy kierowca BMW to idiota, cham, cwaniak i burak ORAZ każdy idiota cham, cwaniak i burak jeździ BMW.

A tak swoją drogą: BMW - Będziesz Miał Wydatki, Będziesz Miał Wioche, Będzie Mały Wacek.

makabrax

2013-12-11, 20:54
@sawbur
nie musisz zakrywać rejestracji samochodu na zdjęciach ponieważ:

Cytat:

Publikacja zdjęć w internecie z widocznymi tablicami rejestracyjnymi nie łamie ustawy o ochronie danych osobowych ponieważ:

tablica rejestracyjna nie jest dokumentem,
po numerze rejestracyjnym nie można zidentyfikować właściciela (to może tylko policja, prokuratura, lecz nie internauta).



Cytat:

Publikując zdjęcia z widocznym numerem rejestracyjnym, nie ujawnia się danych osobowych. Numery rejestracyjne są jawne. Nie stanowią informacji ukrytej. Obejrzenie tablicy rejestracyjnej na zdjęciu nie jest jednoznaczne z możliwością zidentyfikowania właściciela pojazdu. Może to zrobić na przykład policja.



tak więc wrzucać do neta wszystkich pojebów jeżdżących/parkujący nieprzepisowo ;)

Promek

2013-12-11, 20:55
Moze przeglada sadistica i mu kluska zmiekla :D

wiesiors4

2013-12-11, 21:11
Ah ta spina kierowców peżotów i innych wyrobów samochodopodobnych :amused: wasz hejt to dla mnie poezja :amused: jeździjcie sobie dalej swoim saxo czy golfem :amused: pozdrawia użytkownik BMW E34 525TDS Touring :D

Black Snake

2013-12-11, 21:23
Spinacie się wszyscy o marki/modele samochodów. Sam jeżdżę Corsą, w przyszłym roku chcę e30 kupić jeszcze. Mam kilku znajomych co posiadają samochody i znam takich, którzy jeszcze nie mają, ale chcą kupić dany model. 90% jak nie więcej z nich to debile, a lubują się: wszelakie golfy, civic, audi (głownie 80 i 100), bmw (głównie e30, e36). Aaa... i jeden (największy idiota z nich wszystkich) uwielbia seata leona. Ci którzy jeżdżą tym są w większości debilami, którzy prawka nie powinni mieć, często ćpają, a ich IQ powyżej 100 na pewno nie dochodzi. Są też normalni kierowcy wśród nich, ale to rzadkość niestety. Samochody fajne (oprócz civic według mnie), ale mają problem z właścicielami niestety ;/ Pozdrawiam tych normalnych kierowców, pasjonatów!

@wiesiors4, i co japę cieszysz? Po sprzedaniu mojej corsy miałbym co najmniej dwa takie samochody jak ty. O tym właśnie piszę. Burak dostaje BMW za grosze i myśli, że ma najlepszą furę w mieście.

woccow123

2013-12-11, 21:26
wiesiors4 napisał/a:

Tak, BMW często jest wybierane przez młodych gniewnych. Ale tak samo często takie cwaniaki jeżdżą Civicami V i VI czy Audi A4. Wbijcie sobie do mózgów, że nie każdy kierowca bawarki to gbur i prostak. Wielu z nich to pasjonaci, nie debile. Widziałem gorszych cwaniaków w Renówkach.
Wk***ia mnie ocenianie ludzi pod kątem marki samochodu jakim jeżdżą. Pozdrawiam trzeźwo, niestereotypowo myślących ludzi.

Miejsce na płaczliwe pie**olenie, że każdy kierowca BMW to idiota, cham, cwaniak i burak ORAZ że każdy idiota cham, cwaniak i burak jeździ BMW:



"Pozdrawiam trzeźwo, niestereotypowo myślących ludzi."
Ha, nie to forum kolego, tu takich ludzi nie ma

KuroNoTenshi92

2013-12-11, 21:38
@wiesiors4

Jeżeli pomalujesz sobie twarz na biało a usta i nos na czerwono to nie dziw się, że Cię biorą za klauna.

Tak samo jest z kierowcami BMW i jak Ci się nie podoba zapisanie (poprzez nabycie BMW) do tej inteligentnej subkultury bo to są FAKTY!, że średnia kierowców BMW jest poniżej poziomu średniej inteligencji rosyjskiej.
Prawdopodobieństwo trafienia na buraka w BMW jest tak wysokie, że tym cwaniakom mrugam długimi(niech sobie myślą, że policja suszy) a tym samym ratuje życie innym.

Od kiedy niby burak ze wsi to "pasjonat". k***a PASJONAT hahahah dojenia krów i jazdy klepaną BMKĄ po Niemcu to pasja hahahahha.

Nikt Ci k***a nie każe jeździć BMW a jeżeli się przypie**alasz o stereotypy to podziękuj temu Panu na zdjęciu.

Zgr3D

2013-12-11, 21:51
Cytat:

Tak, BMW często jest wybierane przez młodych gniewnych. Ale tak samo często takie cwaniaki jeżdżą Civicami V i VI czy Audi A4. Wbijcie sobie do mózgów, że nie każdy kierowca bawarki to gbur i prostak. Wielu z nich to pasjonaci, nie debile. Widziałem gorszych cwaniaków w Renówkach.
Wk***ia mnie ocenianie ludzi pod kątem marki samochodu jakim jeżdżą. Pozdrawiam trzeźwo, niestereotypowo myślących ludzi.

Miejsce na płaczliwe pie**olenie, że każdy kierowca BMW to idiota, cham, cwaniak i burak ORAZ że każdy idiota cham, cwaniak i burak jeździ BMW:



Jak najprościej zrobić sałatkę z buraków? ---> wrzuć granat do bm'ki