18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Homopropaganda w szkole

poligon6 • 2019-03-05, 09:58
Każdy kto myslał ze homosiom chodzi tylko by nikt im nie zagladał do wyra, jak widac są w błedzie. Homopropaganda wkracza znowu do szkół.

Książka o małym ślimaku, który nie wie, jakiej jest płci, zrobiła się głośna kilka lat po wydaniu. Według niepotwierdzonych informacji dziennikarki TOK FM, została wycofana z jednej ze szkolnych bibliotek, a nad szkołą zawisło widmo kontroli z kuratorium.

Kuratorium Oświaty nakazało wycofać książkę dla dzieci z biblioteki szkolnej". Informację takiej treści podała na swoim profilu na Facebooku Aleksandra Pezda. Dziennikarka i publicystka znana z "Gazety Wyborczej" i TokFM oraz książek reporterskich nie podała jednak szczegółów dotyczących sprawy.

https://kobieta.wp.pl/kuratorium-ma-wycofywac-ksiazke-z-biblioteki-szkolnej-robimy-z-tego-polityke-to-nasz-polski-problem-6354714063120513a

Ksiązka przeznaczona jest dla dzieci z klas 1-3. Dodatkowo wystepuja tam wiewiórki lesbijki. Co trzeba mieć w głowie by takim marksistowskim gównem karmic najmłodszych?

ag...........th

2019-03-19, 05:12
SQRW3L_ponury, nie pisz postów przed świtem, bo chyba nie wiesz co piszesz.

Cytat:

Mianne Bagger (born in 25 December 1966) is a professional golfer from Denmark. Bagger moved with her family to Australia in 1979, when she was twelve and started to again play golf fully in 1998, first as an amateur player, then turning professional in 2003. In 2004, by playing in the Women's Australian Open, she became the first openly transitioned woman to play in a professional golf tournament.


Grając w Women's Australian Open 2004, została pierwszą transseksualną kobietą biorącą udział w profesjonalnym turnieju golfa.

Cytat:

Renée Richards (formerly Richard Raskind) played professionally from 1977 to 1981 when she retired at age 47
(...)
Following Richards' disclosure of her gender reassignment, the United States Tennis Association (USTA), the Women's Tennis Association (WTA), and the United States Open Committee (USOC) required all female competitors to verify their sex with a Barr body test of their chromosomes.[3][6][15] Richards applied to play in the US Open in 1976 as a woman, but refused to take the test, and thus was not allowed to compete in the Open, Wimbledon, or the Italian Open in the summer of 1976.
(...)
She was ranked as high as 20th overall (in February 1979), and her highest ranking at the end of a year was 22nd (in 1977). Her first professional event as a female was the 1977 U.S. Open. Her greatest successes on court were reaching the doubles final at her first U.S. Open in 1977, with Betty Ann Grubb Stuart – the pair lost a close match to Martina Navratilova and Betty Stöve – and winning the 35-and-over women's singles. Richards was twice a semifinalist in mixed doubles, with Ilie Năstase, at the U.S. Open. In 1979, she defeated Nancy Richey for the 35-and-over singles title at the Open. Richards posted wins over Hana Mandlíková, Sylvia Hanika, Virginia Ruzici, and Pam Shriver.



Renée Richards (wcześniej Richard Raskind) grała profesjonalnie w latach (1977-1981). (...)Po ujawnieniu zmiany swojej płci, 3 różne organizacje wymagały od wszystkich kobiet przejścia testów chromosomów Barra. Richards zgłosiła się do udziału w turnieju w 1976, ale odmówiła testu, więc nie została dopuszczona. (...) Pierwszy profesjonalny turniej zagrała w 1977 w parze z Betty Ann Grubb Stuart na U.S. Open. (...)


Poza tym panowie, olimpiada w Rio była 3 lata temu, więc dajcie no jakieś konkretne przykłady :mrgreen:

poligon6

2019-03-19, 09:49
SQRW3L_ponury napisał/a:

Wychodzi na to że prktycznie wszystkie twoje przykłady to sciema - w dodatku dotyczy to tak waskiego marginesu marginesów (sposród milionów normalnych sporstsmenek jeden czy nawet kilka przypadków to mniej niz promil promila) i zagadnienia tak błahego ze dla przeciętnego człowieka nie ma to kompletnie zadnego znaczenia - a w zestawieniu z indoktrynacją religijna w kazdej polskiej szkole, miliardami plnów wyciekającymi rokrocznie z budżetu na rzecz sekty czy setkami pedofilów w koloratkach gwałcących dzieci to po prostu smiech na sali a nie jakikolwiek argument



Najpierw ujadałeś ze jeden przykład i nie ma innych.

Podałem kolejne i mówisz że to margines. Ładnie sie oszukujesz. Co do cyborgów to nie zbadano ich płci wiec znowu łżesz jak pies.

Jeszcze napisz kiedy tranzystory zostały wykluczone i jak sie to zmienia. Coraz wiecej jest takich przypadków i zyskuja coraz wieksza akceptacje. No ale dla ciebie to nie problem bo oszukano za mało kobiet by ciebie to obchodziło. Ładna hipokryzja.

To że sobie wypisujesz że to promil i cie to nie obchodzi to tylko i wyłacznie twoje zakłamane zdanie, tolerujesz oszustwo w imie lewackiej ideologi to twój problem, ja sie oszustami brzydze czy to w sporcie czy na ambonie i tym sie różnimy, że jesteś zakłamanym fanatykiem.

SQRW3L_ponury

2019-03-19, 15:48
Apropos pisania przed (a nawet po) swicie:

"Bagger felt she had taken her amateur career as far as it could go and was looking to turn professional. She found that rules would prevent her from competing professionally in Australia and "on most golf tours around the world."[3] While still an amateur, she was offered the chance to play in the 2004 Women's Australian Open.[3]"

Została raz zaproszona na wytstep w pro turnieju wciaż pozostając amatorką - rygorystyczne przepisy nie pozwoliły jej na kariere zawodową.

Co do Rene Richards faktycznie nie doczytałem (ale jak widać powyzej nie tylko mnie sie to zdarza) - co nie zmienia faktu że mówimy o przypadku sprzed ponad 3 dekad - podobna sytuacja w tenisie sie nie wydarzyła wiec jest to ewidentny wyjątek potwierdazający regułę ze nie da sie w tenisie zmienić płci i zrobić kariery zawodowej/zarobkowej

~agoth napisał/a:

Poza tym panowie, olimpiada w Rio była 3 lata temu, więc dajcie no jakieś konkretne przykłady



nie podobają ci sie przykłady poligona ? no coś ty - przecież ewidentnie dowodzą ze profesjonalny sport kobiecy zalała fala transseksualnych cyborgów co stanowi podwalinę pod upadek cywilizacji białego człowieka - swadczą o tym te rozliczne i bezdyskusyjne dwa przykłady (na przstrzeni 40 lat) które przytoczył :lol:

poligon6 napisał/a:

Najpierw ujadałeś ze jeden przykład i nie ma innych.
Podałem kolejne i mówisz że to margines. Ładnie sie oszukujesz.



udowodniłem ze najmarniej połowa z twoich 'przykładów' to zwykła blaga nie pasująca do twojej 'tezy' - co wiecej - wykazałem ze ta 'teza' to zwykły absurd bo 99,9999% sportsmenek ten problem nie dotyczy w zadnym stopniu a sportsmenki zawodowe to tylko promil wszystkich kobiet na swiecie

poligon6 napisał/a:

Co do cyborgów to nie zbadano ich płci wiec znowu łżesz jak pies.



Aleś ty tepy - przeciez to nie ja twierdzę ze są kobitami tylko ty twierdzisz ze to faceci z obcietymi ch*jami - a ponieważ jak sam napisałeś nie wiesz jakiej są płci (bo tego nie zbadano) dowodzi to tylko tego że potrafisz kłamać z premedytacją jak bura suka albo jesteś jeszcze wiekszą kaleką intelektualną niż myslałem

poligon6 napisał/a:

Coraz wiecej jest takich przypadków i zyskuja coraz wieksza akceptacje. No ale dla ciebie to nie problem bo oszukano za mało kobiet by ciebie to obchodziło. Ładna hipokryzja.



Gdzie te twoje przypadki ? Cyborgi odpadają, Rio odpada, Bagger odpada, zapśniczka-amatorka ze stanów odpada - zostają ci DWA przypadki w tym jeden z lat osiemdziesiątych który nigdy w tenisie sie nie powtórzył - wiec o czym ty wogóle bredzisz ?
Nawet gdyby wszystkie twoje przykłady (całe 6) były bezdyskusyjne to komu i jak to zaszkodziło skoro skoro problem nie dotyczy 99,9999% kobit ?

poligon6 napisał/a:

To że sobie wypisujesz że to promil i cie to nie obchodzi to tylko i wyłacznie twoje zakłamane zdanie, tolerujesz oszustwo w imie lewackiej ideologi to twój problem, ja sie oszustami brzydze czy to w sporcie czy na ambonie i tym sie różnimy, że jesteś zakłamanym fanatykiem



Ja w przeciwienstwie do ciebie rzeczywiscie nie toleruję oszustów trzezwo spogladam na swiat no i przede wzystkim potrafię liczyć - dla mnie kolo który obcina sobie wacka i staruje z kobitami w sporcie zawodowym to ewidentny przekręt dokładnie tej samej klasy co kolo który twierdzi że to problem pomimo faktu ze dotyczy to nie wiecej niż 0.000001% sportsmenek - wiec czarno na białym widać kto tu jest tępym fanatykiem dla którego gwałcenie dzieci i krycie oprawców idące w tysiace przyupadków w samej Posce + dojenie budżetu na grube miliardy jest czyms porównywalnym z paroma przekrętami na niewielką kasę w zawodowym sporcie gdzies na antypodach

poligon6

2019-03-20, 08:25
SQRW3L_ponury napisał/a:

Aleś ty tepy - przeciez to nie ja twierdzę ze są kobitami tylko ty twierdzisz ze to faceci z obcietymi ch*jami - a ponieważ jak sam napisałeś nie wiesz jakiej są płci (bo tego nie zbadano) dowodzi to tylko tego że potrafisz kłamać z premedytacją jak bura suka albo jesteś jeszcze wiekszą kaleką intelektualną niż myslałem



Jakieś dowody? Nie przeprowadzono badan odnośnie płci tych zawodników i na tym cała sprawa się skończyła. Koles ostatnio wziął ślub i beda jaja jak urodzi mu sie dziecko. Ale wtedy to tez nie bedzie żaden dowód.

SQRW3L_ponury napisał/a:

Gdzie te twoje przypadki ? Cyborgi odpadają, Rio odpada, Bagger odpada, zapśniczka-amatorka ze stanów odpada - zostają ci DWA przypadki w tym jeden z lat osiemdziesiątych który nigdy w tenisie sie nie powtórzył - wiec o czym ty wogóle bredzisz ?
Nawet gdyby wszystkie twoje przykłady (całe 6) były bezdyskusyjne to komu i jak to zaszkodziło skoro skoro problem nie dotyczy 99,9999% kobit ?




Rio odpada mimo że sami Anglicy powiedzieli ze tacy zawodnicy byli wysłani? Niezły z ciebie kłamca. W reszcie też nic nie udowodniłeś tylko masz urojenia. I pisałem ci ze jak dla ciebie małe kurestwo to nie kurestwo, to jestes zwykłym hipokryta, który za nic ma dowody.


SQRW3L_ponury napisał/a:


Ja w przeciwienstwie do ciebie rzeczywiscie nie toleruję oszustów trzezwo spogladam na swiat no i przede wzystkim potrafię liczyć - dla mnie kolo który obcina sobie wacka i staruje z kobitami w sporcie zawodowym to ewidentny przekręt dokładnie tej samej klasy co kolo który twierdzi że to problem pomimo faktu ze dotyczy to nie wiecej niż 0.000001% sportsmenek - wiec czarno na białym widać kto tu jest tępym fanatykiem dla którego gwałcenie dzieci i krycie oprawców idące w tysiace przyupadków w samej Posce + dojenie budżetu na grube miliardy jest czyms porównywalnym z paroma przekrętami na niewielką kasę w zawodowym sporcie gdzies na antypodach




Nie toleruje oszustów, ale te 0,0000000000001 (liczba z dupy) to nie takie samo oszustwo jak religia. A co mnie k***a religia obchodzi jak mowa o dewianta w sporcie? Coś sobie uroiłes i trzymasz sie jak pijany płota jakis klechów. Zakoduj sobie mowa o dewiantach w sporcie a nie porównywaniu dwóch oszustw! Pojąłeś czy nie bardzo?,

Powtórze jeszcze raz byś zajarzył. mowa o oszustwie jakim jest startowanie dewiantów w sporcie.

SQRW3L_ponury

2019-03-20, 18:29
poligon6 napisał/a:

Jakieś dowody? Nie przeprowadzono badan odnośnie płci tych zawodników i na tym cała sprawa się skończyła. Koles ostatnio wziął ślub i beda jaja jak urodzi mu sie dziecko. Ale wtedy to tez nie bedzie żaden dowód.



Ewidentnie masz jakiś problem neurologiczny bo wyższy stopien zrozumienia tekstu czytanego prezentuje mój 10 letni kuzyn.
Jako TWOJ przykład (facetów z obcietymi jajami biorącymi udział w kobiecym sporcie) wymieniłeś 'cyborgi' POMIMO że jak sam sie przyznałeś w poprzednim poscie NIE WIEDZIAŁES czy to faktycznie są faceci bez jaj czy baby z nadwyżką meskich hormoanów - wiec albo skłamałeś jak bura suka podając je jako swój przykład choc nie wiedziałeś czy jest prwdziwy albo jeseś głabem nie ogarniającym swoich włsnych słów - teraz czaisz czy mam przesylabizować jak dla przedszkolaka ?

poligon6 napisał/a:

I pisałem ci ze jak dla ciebie małe kurestwo to nie kurestwo, to jestes zwykłym hipokryta, który za nic ma dowody.



Kogoś dla kogo istotnym problemem jest zagadnienie dotyczące promila sportsmenek stanbowiących promil wszystkich kobiet na swiecie należałoby nazwać paranoikiem - bo to jest równownie paranoiczne jak twierdzenie że użadlenia pszczół miodnych stanowią isototne zagrożenie dla całej ludzkosci i są równie grozne co rak albo że syrena 105l to dominujący na polskich drogach samochód bo jezdzi po Polsce kilka takich syren... prezentujesz poziom wnioskowania dziecka a nie dorosłego człowieka

poligon6 napisał/a:

Nie toleruje oszustów, ale te 0,0000000000001 (liczba z dupy) to nie takie samo oszustwo jak religia.



Masz rację - jest to oszustwo tak marginalne ze nie da sie tego porównać z zagrożeniem ze strony religii które jest konkretne i wymierne - własnie dlatego wciąż dziwe sei ze robisz raban nt. zjawisk marginalnych a dużo grożniejszych nie zauważasz.

poligon6 napisał/a:

A co mnie k***a religia obchodzi jak mowa o dewianta w sporcie?



Masz skleroze w tak wczesnym wieku ? Mowa jest i była o zagrożeniach wynikających z wszelakich indoktrynacji - fakt ze nie bedać w stanie wymysleć zadnego sensownego argumentu swidczącego o szkodliwosci elgiebetowców i przyczepiłeś sie do marginalnego (kilka przypadków w ciągu 40 lat) zjawiska jakim są oszustwa w sporcie swidczy tylko o słabosci twojej tezy i całkowitym braku WYMIERNYCH i i ISTOTNYCH argumentów

poligon6 napisał/a:

Coś sobie uroiłes i trzymasz sie jak pijany płota jakis klechów. Zakoduj sobie mowa o dewiantach w sporcie a nie porównywaniu dwóch oszustw! Pojąłeś czy nie bardzo?,
Powtórze jeszcze raz byś zajarzył. mowa o oszustwie jakim jest startowanie dewiantów w sporcie.



Nie rozśmieszaj mnie - tylko ty sobie ubzdurałes ze marginalne zjawisko dotyczące kilku osób na swiecie jest istotnym argumentem w tej dyskusji - a ze nie masz ZADNYCH INNYCH to skupiasz sie na tych trzech na krzyż przekręciażach - srajac przy okazji na realne i wymierne zagrożenie jakie stanowi sekciarska indoktrynacja na lekcjach religii i wypompowywanie z budżetu grubych miliardów - czym udowadniasz że jesteś fanatykiem niezdolnym do trzeżwej refleksji i rzetelnej oceny sytuacji Fanatykiem dla którego kilka przekrętów gdzieś na antypodach jest bardziej istotne niż programowe robienie polskim dziciakom wody z mozgu dzien w dzien w tysiacach szkół, bezkarne ich gwałcenie czy drenowanie budżetu przez czarną mafie na potężny hajs. Tyle w temacie.

poligon6

2019-03-21, 09:24
SQRW3L_ponury napisał/a:

Ewidentnie masz jakiś problem neurologiczny bo wyższy stopien zrozumienia tekstu czytanego prezentuje mój 10 letni kuzyn.
Jako TWOJ przykład (facetów z obcietymi jajami biorącymi udział w kobiecym sporcie) wymieniłeś 'cyborgi' POMIMO że jak sam sie przyznałeś w poprzednim poscie NIE WIEDZIAŁES czy to faktycznie są faceci bez jaj czy baby z nadwyżką meskich hormoanów - wiec albo skłamałeś jak bura suka podając je jako swój przykład choc nie wiedziałeś czy jest prwdziwy albo jeseś głabem nie ogarniającym swoich włsnych słów - teraz czaisz czy mam przesylabizować jak dla przedszkolaka ?



Ewidentnie pisze ze nie przeprowadzono badań, jezeli nie przeprowadzono badań odnośnie płci to mozesz snuć tylko dywagacje. Wszak liczą się w/g ciebie fakty. Ja moge powiedzieć że jak ktoś bierze slub z kobieta ubrany jak męzczyzna a panna młoda jest ubrana w białą suknie to jest dla mnie to męzczyzna.

SQRW3L_ponury napisał/a:

Kogoś dla kogo istotnym problemem jest zagadnienie dotyczące promila sportsmenek stanbowiących promil wszystkich kobiet na swiecie należałoby nazwać paranoikiem - bo to jest równownie paranoiczne jak twierdzenie że użadlenia pszczół miodnych stanowią isototne zagrożenie dla całej ludzkosci i są równie grozne co rak albo że syrena 105l to dominujący na polskich drogach samochód bo jezdzi po Polsce kilka takich syren... prezentujesz poziom wnioskowania dziecka a nie dorosłego człowieka



Napisz wprost że tolerujesz kurestwo ale takie małe i bedzie po kłopocie, po co sie tłumaczysz że problemu nie ma.

SQRW3L_ponury napisał/a:

Masz skleroze w tak wczesnym wieku ? Mowa jest i była o zagrożeniach wynikających z wszelakich indoktrynacji - fakt ze nie bedać w stanie wymysleć zadnego sensownego argumentu swidczącego o szkodliwosci elgiebetowców i przyczepiłeś sie do marginalnego (kilka przypadków w ciągu 40 lat) zjawiska jakim są oszustwa w sporcie swidczy tylko o słabosci twojej tezy i całkowitym braku WYMIERNYCH i i ISTOTNYCH argumentów



To ty wszedzie wtryniasz religie jak rasowy lewak, rozmywając temat. Wiec powtórze ci mowa o problemach jakie wynikaja z LBGTAGDRTV a nie porównania tego do religi, jak widac taki problem istnieje, bagatelizujesz go tylko powtazaja jak mantre: bo religia jest gorsza. Żałosne!

SQRW3L_ponury napisał/a:

Nie rozśmieszaj mnie - tylko ty sobie ubzdurałes ze marginalne zjawisko dotyczące kilku osób na swiecie jest istotnym argumentem w tej dyskusji - a ze nie masz ZADNYCH INNYCH to skupiasz sie na tych trzech na krzyż przekręciażach - srajac przy okazji na realne i wymierne zagrożenie jakie stanowi sekciarska indoktrynacja na lekcjach religii i wypompowywanie z budżetu grubych miliardów - czym udowadniasz że jesteś fanatykiem niezdolnym do trzeżwej refleksji i rzetelnej oceny sytuacji Fanatykiem dla którego kilka przekrętów gdzieś na antypodach jest bardziej istotne niż programowe robienie polskim dziciakom wody z mozgu dzien w dzien w tysiacach szkół, bezkarne ich gwałcenie czy drenowanie budżetu przez czarną mafie na potężny hajs. Tyle w temacie.



Oki to w końcu przyznasz że tolerujesz małe kurestwa? Czy znoweu się nakrecisz jak rasowy lewak jakąs religią? Fajnie swoja droga działecie wszelka dyskusja jest sprowadzona na temat religii, która tylko w twoim zindoktrynowanym umysle ma jakieś znaczenie w kazdym temacie.

Ale proponuje dla ciebie tematy lobocze

Kilku elbegiete w sporcie to mniejsze kurestwo niz

1. wyprawy krzyzowe

2. Ukrywanie nazistów przez KK

3 Pedofilia w kościele itp

Bo chyba do tego poziomu chciałes sprowadzić dyskusje, by sie nakręcić takim gównem.

SQRW3L_ponury

2019-03-21, 13:18
poligon6 napisał/a:

Ewidentnie pisze ze nie przeprowadzono badań, jezeli nie przeprowadzono badań odnośnie płci to mozesz snuć tylko dywagacje. Wszak liczą się w/g ciebie fakty. Ja moge powiedzieć że jak ktoś bierze slub z kobieta ubrany jak męzczyzna a panna młoda jest ubrana w białą suknie to jest dla mnie to męzczyzna.



Ty na serio nie ogarniasz... :shock:
wiec jeszcze raz powoli -
1. uzyłeś argumentu twierdzącego że cyborgi to faceci z obciętymi jajami
2. uzyłeś go pomimo że nie wiedziałeś czy to są faceci z jajami czy baby z przerostem testosteronu
3. jestś kłamcą i łgarzem używającym zmyslonych (zdupywziętych) argumentów

poligon6 napisał/a:

Napisz wprost że tolerujesz kurestwo ale takie małe i bedzie po kłopocie, po co sie tłumaczysz że problemu nie ma.



Chętnie napiszę w chwilkę po tym jak ty napiszesz wprost zę jak kazdy rasowy fanatyk jesteś w stanie tolerować 'potęzne, wymierne i dotykające wszystkich Polaków kurewstwo' nie pisząc o nim ani słowa i skupiać sie na 'marginalnym dotyczącym kilku osób na swiecie kurestwie'

poligon6 napisał/a:

To ty wszedzie wtryniasz religie jak rasowy lewak, rozmywając temat.



Jaki temat ? Twoich rozlicznych parnoicznych fobii odnosnie kalek ? To nie jest zaden temat tylko niepoparta żadnymi dowodami pozywka dla sekciarzy i płaskoziemców

poligon6 napisał/a:

Wiec powtórze ci mowa o problemach jakie wynikaja z LBGTAGDRTV a nie porównania tego do religi, jak widac taki problem istnieje, bagatelizujesz go tylko powtazaja jak mantre: bo religia jest gorsza. Żałosne!



No przecież ci wykazałem ze problem nie istnieje poza twoją chorą głową bo nie masz ZADNEGO wymiernego argumentu potwierdzajacego twoje fobie - homoseksualne i transgenderowe kaleki nie wyrządzają nikomu krzywdy i tak samo jak sparaliżowani czy połamani powinni być chronieni przez resztę społeczenstwa - ty zamiast pomagać kalekom wyżywasz sie na nich w mysl chorych idei wymyslonych na kolanie przez immamówi ksieży i plaskoziemców - co w mojej ocenie jest takim samym chamstwem jak wyżywanie sie na zwierzętach czy dzieciach - ot i całe story.

poligon6

2019-03-21, 15:34
SQRW3L_ponury napisał/a:

Ty na serio nie ogarniasz...
wiec jeszcze raz powoli -
1. uzyłeś argumentu twierdzącego że cyborgi to faceci z obciętymi jajami
2. uzyłeś go pomimo że nie wiedziałeś czy to są faceci z jajami czy baby z przerostem testosteronu
3. jestś kłamcą i łgarzem używającym zmyslonych (zdupywziętych) argumentów



Rozumiem że wiesz kim sa skoro nie przeprowadzono tak wychwalanych przez ciebie badań? Jeden tekst pisze tak drugi inaczej, badań rostrzygajacych kwestie nie ma.

SQRW3L_ponury napisał/a:

Chętnie napiszę w chwilkę po tym jak ty napiszesz wprost zę jak kazdy rasowy fanatyk jesteś w stanie tolerować 'potęzne, wymierne i dotykające wszystkich Polaków kurewstwo' nie pisząc o nim ani słowa i skupiać sie na 'marginalnym dotyczącym kilku osób na swiecie kurestwie'




To ty coś sobie ubzdurałeś z klerem mowa o kurestwie w sporciue. przyznasz się ze tolerujesz małe kurestwo? Ja nie toleruje ani teego dużego ani tego małego.

SQRW3L_ponury napisał/a:

Jaki temat ? Twoich rozlicznych parnoicznych fobii odnosnie kalek ? To nie jest zaden temat tylko niepoparta żadnymi dowodami pozywka dla sekciarzy i płaskoziemców



Jakich fobii, ja nie chce by moim dziecio nie czytał bajek pedofil-qeer, bo wtedy srodowisko LBGTRTVAGD poczuje sie lepiej, i nie bedzie przesladowane.

SQRW3L_ponury napisał/a:

No przecież ci wykazałem ze problem nie istnieje poza twoją chorą głową bo nie masz ZADNEGO wymiernego argumentu potwierdzajacego twoje fobie - homoseksualne i transgenderowe kaleki nie wyrządzają nikomu krzywdy i tak samo jak sparaliżowani czy połamani powinni być chronieni przez resztę społeczenstwa - ty zamiast pomagać kalekom wyżywasz sie na nich w mysl chorych idei wymyslonych na kolanie przez immamówi ksieży i plaskoziemców - co w mojej ocenie jest takim samym chamstwem jak wyżywanie sie na zwierzętach czy dzieciach - ot i całe story.



Namawiuaja tylko autystyczne dzieci na zmiane płcu, promuja po szkołach zboczenia, wmawiając nastolatkom w okresie dojrzewania ze jak wsadzi parówe koledze w dupe to jest to normalne.

Inny pedofil-qeer czyli oblech przebrany za kobiete czyta dzieciom bajki.

Tak to nie sa żadne szkody, pogrązaj sie dalej.

Acha te pare przypadków w sporcie sie nie liczy bo napluto tylko małej liczbie kobiet w twarz. Jesteś załosny, zaslepiony lewacka ideologia.

Nikt zboczeńców nie przesladuje to oni pchaja się w życie normalnych ludzi. No ale trzeba im pozwalać na sianie degrengolady bo tak twierdzą lewusy, bo biedne kaleki sa przesladowane. śmiechu warte.

SQRW3L_ponury

2019-03-21, 16:11
poligon6 napisał/a:

Rozumiem że wiesz kim sa skoro nie przeprowadzono tak wychwalanych przez ciebie badań? Jeden tekst pisze tak drugi inaczej, badań rostrzygajacych kwestie nie ma.



Twierdziłeś ze wiesz - okazało sie ze nie wiesz - jesteś albo łgarz albo debil - innych opcji brak

poligon6 napisał/a:

To ty coś sobie ubzdurałeś z klerem mowa o kurestwie w sporciue. przyznasz się ze tolerujesz małe kurestwo? Ja nie toleruje ani teego dużego ani tego małego.



DZiwne że piszesz o marginalnym a jak ja poruszam kwestje tego gigantycznego to morde w kubeł chowasz albo jeszcze pyszczysz

poligon6 napisał/a:

Jakich fobii, ja nie chce by moim dziecio nie czytał bajek pedofil-qeer, bo wtedy srodowisko LBGTRTVAGD poczuje sie lepiej, i nie bedzie przesladowane.



Gówno kogo obchodzi twoje chciejstwo - ma być dobrze dla wszystkich a nie tylko zj***nych fanatyków stawiających absurdalne żadania ograniczenia nauki w mysl ich sekciarskich fobii

poligon6 napisał/a:

Namawiuaja tylko autystyczne dzieci na zmiane płcu, promuja po szkołach zboczenia, wmawiając nastolatkom w okresie dojrzewania ze jak wsadzi parówe koledze w dupe to jest to normalne.



Nie mam bladego pojecia jaki heteroseksulany nastolatek wsadza w dupe koledze pod wpływem perswazji - z pewnoscią nie heteroseksualny - jesli ty jesteś na to nieodporny tzn. ze moze masz problem (jaki wielu ludzi) i podswiadomie jesteś niedokonca zdeklarowany - normalny heteryk jest obrzydzony na samą mysl o kontaqkcie płciowym z przedstawicielem tej samej płci wiec teza ze pitolenie jakiegoś edukatora mogłoby to zmienić jest fobicznie niedorzeczne

poligon6 napisał/a:

Inny pedofil-qeer czyli oblech przebrany za kobiete czyta dzieciom bajki.



Takich pedofilów - tyle ze poprzebieranych w czarne sukienki - czytających dzieciom zydowskie bajki i to programowo w szkole jest conajmniej kilkuset i to w samej Polsce wiec jednostkowy przykład z inego kontynentu - potępioego zresztą przez cały zdroworozsądkowy swiat pedofila - jest śmiesznie nieadekwatny do rzeczywistych realnych i wymiernych problemów z klerem

poligon6 napisał/a:

Tak to nie sa żadne szkody, pogrązaj sie dalej.
Acha te pare przypadków w sporcie sie nie liczy bo napluto tylko małej liczbie kobiet w twarz. Jesteś załosny, zaslepiony lewacka ideologia.



Są marginalne i niewymierne w przeciwienstwie do tych powodowanych przez sekciarzy - choćbyś sei zesrał to tych proporcji nie zmienisz fanatyku

poligon6 napisał/a:

Nikt zboczeńców nie przesladuje to oni pchaja się w życie normalnych ludzi. No ale trzeba im pozwalać na sianie degrengolady bo tak twierdzą lewusy, bo biedne kaleki sa przesladowane. śmiechu warte



Smiechu warte to są twoje niczym nieudokumentowanie fobie - a ze to czesta przypadłosc kryptogejów - wiec moze zrób wreszcie ten z dawna oczekiwany coming out i bedziemy mieli to z bani ;-)

poligon6

2019-03-21, 16:51
SQRW3L_ponury napisał/a:

Gówno kogo obchodzi twoje chciejstwo - ma być dobrze dla wszystkich a nie tylko zj***nych fanatyków stawiających absurdalne żadania ograniczenia nauki w mysl ich sekciarskich fobii



Nie jest dobrze dla wszystkich bo pedofil uczy dzieci, rozumiem ze dla ciebie to normalne bo jest to postępowy pedofil a nie ten w komzy.

SQRW3L_ponury napisał/a:

Gówno kogo obchodzi twoje chciejstwo - ma być dobrze dla wszystkich a nie tylko zj***nych fanatyków stawiających absurdalne żadania ograniczenia nauki w mysl ich sekciarskich fobii



Nie jest dobrze dla wszystkich bo pedofil uczy dzieci, rozumiem ze dla ciebie to normalne bo jest to postępowy pedofil a nie ten w komzy.

SQRW3L_ponury napisał/a:

Nie mam bladego pojecia jaki heteroseksulany nastolatek wsadza w dupe koledze pod wpływem perswazji - z pewnoscią nie heteroseksualny - jesli ty jesteś na to nieodporny tzn. ze moze masz problem (jaki wielu ludzi) i podswiadomie jesteś niedokonca zdeklarowany - normalny heteryk jest obrzydzony na samą mysl o kontaqkcie płciowym z przedstawicielem tej samej płci wiec teza ze pitolenie jakiegoś edukatora mogłoby to zmienić jest fobicznie niedorzeczne



Dzieci w okresie dorastania moga nabyć pewnych zachowań, jak im się powie że sranie na klate jest normalne ktoś pewnie spróbuje i komus się to spodoba.

SQRW3L_ponury napisał/a:

Takich pedofilów - tyle ze poprzebieranych w czarne sukienki - czytających dzieciom zydowskie bajki i to programowo w szkole jest conajmniej kilkuset i to w samej Polsce wiec jednostkowy przykład z inego kontynentu - potępioego zresztą przez cały zdroworozsądkowy swiat pedofila - jest śmiesznie nieadekwatny do rzeczywistych realnych i wymiernych problemów z klerem




I znowu ten kler, ale już rozumiem ten pedofil to margines bo wiecej jest klechów pedofili zieeeeeew.....

SQRW3L_ponury napisał/a:

Smiechu warte to są twoje niczym nieudokumentowanie fobie - a ze to czesta przypadłosc kryptogejów - wiec moze zrób wreszcie ten z dawna oczekiwany coming out i bedziemy mieli to z bani




Ty i tak nie pojmujesz podstawowych faktów, wiec nie ma sensu ci tłumaczyć gej qeer to nie ważne bo sa geje klechy. To twoje zj***ne rozumowanie.

SQRW3L_ponury

2019-03-21, 17:19
Takich pedofilów - tyle ze poprzebieranych w czarne sukienki - czytających dzieciom zydowskie bajki i to programowo w szkole jest conajmniej kilkuset i to w samej Polsce wiec jednostkowy przykład z inego kontynentu - potępioego zresztą przez cały zdroworozsądkowy swiat pedofila - jest śmiesznie nieadekwatny do rzeczywistych realnych i wymiernych problemów z klerem

poligon6

2019-03-21, 17:35
SQRW3L_ponury napisał/a:

Takich pedofilów - tyle ze poprzebieranych w czarne sukienki - czytających dzieciom zydowskie bajki i to programowo w szkole jest conajmniej kilkuset i to w samej Polsce wiec jednostkowy przykład z inego kontynentu - potępioego zresztą przez cały zdroworozsądkowy swiat pedofila - jest śmiesznie nieadekwatny do rzeczywistych realnych i wymiernych problemów z klerem



Powtarzasz się dzbanie, ten pedofil to efekt zalecen lekarzy WHO.

SQRW3L_ponury

2019-03-21, 17:43
Bredzisz a w dodatku takich pedofilów - tyle ze poprzebieranych w czarne sukienki - czytających dzieciom zydowskie bajki i to programowo w szkole jest conajmniej kilkuset i to w samej Polsce wiec jednostkowy przykład z inego kontynentu - potępioego zresztą przez cały zdroworozsądkowy swiat pedofila - jest śmiesznie nieadekwatny do rzeczywistych realnych i wymiernych problemów z klerem

ag...........th

2019-03-21, 17:52
Religia obowiązkowa nie była jak chodziłem do liceum, siedziałem z jednym lewusem i 3ma jechówkami na korytarzu przez godzinę tygodniowo przez 4 lata, bo szkole się nie chciało zorganizować dla nas etyki w zastępstwie. Czy coś się zmieniło w tej kwestii?

SQRW3L_ponury

2019-03-21, 18:01
agoth napisał/a:

Religia obowiązkowa nie była jak chodziłem do liceum, siedziałem z jednym lewusem i 3ma jechówkami na korytarzu przez godzinę tygodniowo przez 4 lata, bo szkole się nie chciało zorganizować dla nas etyki w zastępstwie. Czy coś się zmieniło w tej kwestii?



Nie wiem jak bedzie z zajeciami elgiebetowców - pewnie tak samo bedą dobrowolne - o ile wogóle - ale widze sporą róznicę midzy zajeciami które zalecają lekarze a zajeciami zalecanymi przez kler - za pierwszymi stoi nauka a za drugimi bezdowodowa wiara wiec to zupełanie inne liga uzytecznoości społecznej