18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Holandia obostrzenia

choina004 • 2021-11-22, 10:32
Chyba każdy z nas juz zdaje sobie sprawę że to nie chodzi o virusa.
W Australii natomiast umarło na Covid 33 osoby — na całym kontynencie! Oni tam się przyznali, zarówno premier rządu Nowej Południowej Walii, jak i premier Wiktorii powiedzieli, że nie wolno się przeciwstawiać nowemu porządkowi świata.


Figlarz_

2021-11-22, 10:34
Policja powinna nak***iac to bydło ostra amunicja, może by troche spokoju zapanowało.

trambulator

2021-11-22, 10:38
Figlarz_ napisał/a:

Policja powinna nak***iac to bydło ostra amunicja, może by troche spokoju zapanowało.



Wtedy w akt zgonu konowały będą wpisywać antycovid :D

Halman

2021-11-22, 10:38
czekam na dzień kiedy policja będzie doprowadzać na dobrowolne szczepienia...

Mzimu

2021-11-22, 10:43
A ja szanuję protesty obywatelskie w tej sprawie, bo też nie wierzę, że C19 jest powodem

pytolsky

2021-11-22, 10:55
Cytat:

W Australii natomiast umarło na Covid 33 osoby



No, prawie zgadłeś. Bo prawidłowy wynik to 1.948. Pomyliłeś się tylko o 5900 %. Ale żyjcie sobie z innymi antyszczepami w tej waszej bańce informacyjnej.

nowynick

2021-11-22, 11:08
New world order? U nas mamy oficjalnie wprowadzany polski ład - "doimy przedsiębiorczych, rozdajemy socjalnej patoli" i siedzimy cicho w pracy na dupach zamiast robić rozpie**ol na ulicach...

sothis

2021-11-22, 11:22
I się covidowcy z antyszczepionkowcami klócą. No ja wam, jednym i drugim zazdroszczę tej wiedzy i mądrości.
Bo ja, głupi, mam poważny dylemat co jest prawda a co nie. Mam pod nosem fakty świadczące i za jednym i za drugim.

Serio wam zazdroszczę, jeśli faktycznie macie pewność a nie tylko tak pie**olicie. Fajny spokój ducha musi to dawać :)

RoboCat

2021-11-22, 11:25
super "demokratyczne" narody zabieraja podstawowe wolnosc i prawa ludzkie z powodu grypy, a lemingi dalej wierza ze to srowid i ze pandemia :D
@pytolski - zobacz sobie raport who o nopach tej twojej szczepionki, popatrz na raporty ze swiata np. raporty z UK kto umiera na covida w szpitalu, wylacz tv gdzie mowia ze wszystko jest super, a jak nie to zamknij sie w domu i nie wychodz jak sie boisz i nie wk***iaj normalnych ludzi.
p.s. wszystkie osoby ktore znam i maja srowida - byly szczepione super 2 i 3ma dawkami :) a od kazdego foilarza slysze jak recytuja za tv "ale przechodza lagodnie, bo tak to by umarli" :D ja pierd...

Ciekawy_Zycia

2021-11-22, 12:08
Masz sluszna racje tu nie chodzino vrusa tu jest walka z DEBILAMI

Herhard

2021-11-22, 12:10
pytolsky napisał/a:

No, prawie zgadłeś. Bo prawidłowy wynik to 1.948. Pomyliłeś się tylko o 5900 %. Ale żyjcie sobie z innymi antyszczepami w tej waszej bańce informacyjnej.



To rzeczywiście śmiertelna pandemia,ja pie**ole.jak nie widzisz że wirus celebryta jest tylko pretekstem do wprowadzenia zamordyzmu i totalnej kontroli to jesteś głupim dzbanem i gardzę tobą.

choina004

2021-11-22, 12:13
pytolsky napisał/a:

No, prawie zgadłeś. Bo prawidłowy wynik to 1.948. Pomyliłeś się tylko o 5900 %. Ale żyjcie sobie z innymi antyszczepami w tej waszej bańce informacyjnej.



Domyśliłem sie ze ktos wspomni o tym. Tak zmarly na covid 33 osoby. Mowimy tu o osobach tylko ktore zmarły na covid. 1900 zmarlo ludzi którzy mieli choroby współistniejące.

wkexe

2021-11-22, 12:21
pytolsky napisał/a:

No, prawie zgadłeś. Bo prawidłowy wynik to 1.948. Pomyliłeś się tylko o 5900 %. Ale żyjcie sobie z innymi antyszczepami w tej waszej bańce informacyjnej.



Zapomniałeś dodać 1948 osób od 15 lutego 2020 czyli miesięcznie koło 100 osób dla których zamknięto kraj. Obecnie mają dziennie 2 500 nowych przypadków zakażeń i całe 14 000 chorych, na kraj o liczbie ludności 26 000 000. Co daje śmierć jakiejś 0,0075% populacji dla której pozostałe 99,9925% jest bite pałami i siłą zmuszane do siedzenia w domu. W tym samym czasie na ich drogach ginęło rocznie około 1100 czyli miesięcznie niewiele mniej niż na Covid, no ale dróg nie zamykali, kierowców nie bili pałami...

pytolsky

2021-11-22, 13:48
choina004 napisał/a:

Domyśliłem sie ze ktos wspomni o tym. Tak zmarly na covid 33 osoby. Mowimy tu o osobach tylko ktore zmarły na covid. 1900 zmarlo ludzi którzy mieli choroby współistniejące.



Zajebisty argument. To tak jakby z faktu, że ludzie w większości nie umierają "ze starości" (tylko z wiekiem gorzej przechodzą choroby) wywnioskować, że człowieki to w zasadzie nieśmiertelne są i wiek ma się nijak do śmiertelności. Tak samo Aids/Hiv, małe prawdopodobieństwo zakażenia, jak już się zakazisz to zabije cię raczej inna choroba, a i tak myślący ludzie założą gumkę na pindola zanim zar*chają kogoś nieznanego.

wkexe napisał/a:

Zapomniałeś dodać 1948 osób od 15 lutego 2020 czyli miesięcznie koło 100 osób dla których zamknięto kraj. Obecnie mają dziennie 2 500 nowych przypadków zakażeń i całe 14 000 chorych, na kraj o liczbie ludności 26 000 000. Co daje śmierć jakiejś 0,0075% populacji dla której pozostałe 99,9925% jest bite pałami i siłą zmuszane do siedzenia w domu. W tym samym czasie na ich drogach ginęło rocznie około 1100 czyli miesięcznie niewiele mniej niż na Covid, no ale dróg nie zamykali, kierowców nie bili pałami...



Jak zabijesz kogoś na drodze, to co do zasady idziesz do więzienia. Nie mówiąc już o całej masie przepisów drogowych (ograniczenia prędkości, oświetlenie, pasy itd) które utrudniają czasem życie, ale też powodują że być może go nie stracisz.

sothis napisał/a:

I się covidowcy z antyszczepionkowcami klócą. No ja wam, jednym i drugim zazdroszczę tej wiedzy i mądrości.
Bo ja, głupi, mam poważny dylemat co jest prawda a co nie. Mam pod nosem fakty świadczące i za jednym i za drugim.
Serio wam zazdroszczę, jeśli faktycznie macie pewność a nie tylko tak pie**olicie. Fajny spokój ducha musi to dawać



Wystarczy poczytać co (i jak) antyszczepy piszą. Oni mają wspólnie iloraz inteligencji niższy niż wartość temperatury pokojowej.

Herhard napisał/a:

To rzeczywiście śmiertelna pandemia,ja pie**ole.jak nie widzisz że wirus celebryta jest tylko pretekstem do wprowadzenia zamordyzmu i totalnej kontroli to jesteś głupim dzbanem i gardzę tobą.



Póki co ta pandemia ma większą śmiertelność niż cała reszta epidemii łącznie, od czasów grypy hiszpanki.

spike2222

2021-11-22, 13:50
"

wkexe napisał/a:

omni o tym. Tak zmarly na covid 33 osoby. Mowimy tu o osobach tylko ktore zmarły na covid. 1900 zmarlo ludzi którzy mieli choroby współistniejąc



Ale ty rozumiesz, ze lockdown to ochrona wydolności służby zdrowia? Gddy pandemia się rozkręci i miejsce w szpitalach zajmą pacjenci covidowi, gdzie będą leczyć caąłą resztę? Nie chce przypominać zdjęc z ostatniej pandemii, jak karetki pod szpitalami stały po kilkanaście godzin z ludxmi w xtanie zagrożenia życia. To właśnie są końcowe efekty pandemii i tego trzeba unikać